Лектор: Іліаді Олександр Іванович – доктор філологічних наук, доцент кафедри перекладу і теоретичної та прикладної лінгвістики 17.04.2024 р. було проведено гостьова лекція «Науково-популярний дискурс» для здобувачів вищої освіти ступеня «Бакалавр» спеціальності 035 Філологія Національного університету «Одеська морська академія» (м. Одеса, Україна). «Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського». Захід було організовано у форматі онлайн за допомогою Zoom-платформи.
Проблематика гостьової лекції передбачала розгляд актуальних питань з метою формування у здобувачів теоретичних знань щодо природи науково- популярного дискурсу.
Науково – практичний матеріал було викладено у змістовній та доступній формі, що викликало жваву дискусію та активне обговорення.
Кафедра англійської філології та перекладу висловлює щиру подяку гостьовому лектору за співпрацю та всім учасникам проведеного заходу