Університет Ушинського відзначив Міжнародний день Інститутів Конфуція та привітав китайських партнерів з 71-річницею створення КНР

IMG_351929 вересня 2020 року у Літньому театрі м. Одеси Освітньо-культурний центр «Інститут Конфуція» всьоме відзначив Міжнародний день Інститутів Конфуція, в якому взяли участь студенти й викладачі Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського, а також слухачі курсів китайської мови.

Заходи відбувалися у відеоформаті, з урахуванням усіх карантинних вимог. Китайські партнери та українські глядачі мали можливість спостерігати за освітньо-культурним перформансом в онлайн-режимі.

Із творчими номерами виступили слухачі лінгвокультурної підготовки університетського центру і студенти різних факультетів. Свої відеопривітання презентували викладачі та волонтери з Китаю, колеги з Харбінського інженерного університету, учасники програм академічної мобільності різних років. Програма передбачала також демонстрацію творчих здобутків та рівня володіння китайською мовою представниками студентської молоді м. Одеси в різних жанрових напрямах: костюмовані етнічні та сучасні танці, китайські й українські популярні пісні, гра на саксофоні, тощо. Пізнавальним та яскравим було ретроспективне шоу становлення китайського костюма.

З нагоди 71-ї річниці створення Китайської Народної Республіки також було організовано слайдшоу-фотовиставку «Сучасний Китай» й передані відеопривітання китайським колегам від колективу Університету Ушинського.


Директор «Інституту Конфуція» з українського боку О. В. Попова

Директор «Інституту Конфуція» з китайського боку пані Цун Ченцзюй

Пустая синяя полоска

© 2017 Університет Ушинського