В Університеті Ушинського проведено регіональний тур ХХ Всеукраїнського конкурсу «Міст китайської мови» Південного регіону

118 грудня 2020 року Освітньо-культурний центр «Інститут Конфуція» провів регіональний відбірковий тур ХХ Всеукраїнського конкурсу «Міст китайської мови» Південного регіону, в якому взяли участь студенти й викладачі Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського, а також слухачі курсів китайської мови і культури.

Змагання включали три етапи, зокрема:

  • доповідь-монолог на тему «Ми разом, ми переможемо». Учасники конкурсу презентували себе та висловлювали своє розуміння щодо ситуації в країні, а також власний досвід збереження позитивного мислення під час пандемії. Єдність і співпраця країн у процесі культурних обмінів була найпопулярнішою думкою цього етапу конкурсу;
  • запитання і відповіді, що передбачали знання учасників про китайську культуру, національні особливості Китаю тощо;
  • демонстрація особистих талантів: кожен з учасників презентував власний творчий стиль і влаштовував візуальне свято для журі та вчителів.

«Китайський міст» − це не тільки платформа, на якій студенти демонструють свої досягнення у вивченні китайської мови, а й міст, що з'єднує культури двох країн.

 

 

Співдиректор з українського боку                                       О. В. Попова

Співдиректор з китайського боку                                         Цун Ченцзюй

Пустая синяя полоска

© 2017 Університет Ушинського