Магістри, які навчаються за ОПП Середня освіта (Фізична культура) 10-12 грудня 2024 року долучилися до 2 лекцій з інтеграції штучного інтелекту в освіту, а саме прослухали лекцію професора Роуз Лаккін (Rose Luckin), почесного професора Університетського коледжу Лондона, Великобританія (Professor Emerita at University College London, UK), на тему «Зміцнення української вищої освіти: орієнтація в революції ШІ у викладанні та навчанні» та лекцію професора Майка Шарплза, The Open University, UK на тему «Генеративний штучний інтелект і освіта: можливості та виклики».
Деталі заходів: 10 грудня 2024 року, 14:30 за Києвом Тема: «Зміцнення української вищої освіти: орієнтація в революції ШІ у викладанні та навчанні» Спікер: професор Роуз Лаккін, University College London, UK
Професор Лаккін розкрила трансформаційний потенціал штучного інтелекту в українській вищій освіті, висвітлюючи можливості персоналізованого навчання, автоматизації оцінювання та аналіз даних, а також виклики, пов’язані з етикою, конфіденційністю та готовністю закладів освіти. Особлива увага була приділена розробці стратегій впровадження ШІ, розвитку компетенцій персоналу та створенню ефективних моделей управління, які відповідають потребам української освітньої системи.
12 грудня 2024 року, 14:00 за Києвом. Тема: «Генеративний штучний інтелект і освіта: можливості та виклики». Спікер: професор Майк Шарплз, The Open University, UK.
Професор Шарплз розглянув, як генеративний ШІ, зокрема ChatGPT, змінює освіту, виконуючи завдання від написання есе до створення планів занять і ведення діалогів. Лекція охопила виклики, такі як розпізнавання робіт, створених ШІ, розробка політик для його використання в освіті, а також програми «ШІ-грамотності» для викладачів і студентів.
Професор також представив можливості ШІ у викладанні й оцінюванні, зокрема моделей як «Двигун можливостей», «Опонент Сократа», «Співрозробник» і «Динамічний оцінювач».
Під час заходів було створено простір для обговорення інноваційних підходів, які здатні змінити методи навчання та викладання, зробивши його більш гнучким й ефективним.
Отримані знання допоможуть магістрам і викладачам краще усвідомити потенціал ШІ у освітньому процесі та сприятимуть впровадженню інновацій у роботу чи навчання!
Вдячні, Національному університету фізичного виховання і спорту України за отриману можливість долучитися до цих заходів, що зробило їх по-справжньому доцільними та захопливими.