Програми кандидатів на посаду голови студентської ради художньо-графічного факультету.
Кандидат №1.
Передвиборча компанія Булаєнко Вероніки Сергіївни, на посаду голови студентської ради художньо-графычного факультету Університету Ушинського.
Я люблю наш факультет. І я люблю бути зірочкою, започатковувачем цікавих подій.
І ці два факти чудово співпрацюють.
Усі інші кандидати, певно, вже детально порозписували, що вони збираються зробити, здобувши цю посаду: певно, там і плани організації студентських виставок, екскурсій, пленерів, кіновечорів, пропозиції започаткування традицій на кшталт коробочкчок з анонімними скаргами і пропозиціями чи з валентинками, а найсміливіші, може, й пообіцяли міцно-міцно, що чесно-чесно організують нам на території столову, канцелярський магазин та кабінет психолога... Не хочу повторюватись. Просто знайте, що я зроблю все те ж саме, тільки краще.
Кандидат № 2.
Комарницька Юлія Олегівна студентка 3 року навчання художньо-графічного факультету.
Програма кандидата:
"Вітаю! Мене звати Комарницька Юлія, я студентка 3 курсу художньо-графічного факультету. Протягом студентського життя займаю пост старости, тому вже вмію організовувати роботу, відповідально виконую доручення та завжди підтримую відкритий діалог з викладачами й студентами. Мої лідерські якості, комунікабельність та справедливий підхід дозволяють ефективно вирішувати будь-які запитання та представляти інтереси групи.
Моя програма як кандидата на посаду голови факультету спрямована на розвиток якості навчального процесу та підтримку студентських ініціатив. Основа моєї діяльності - колегіальність, відкритість та постійний діалог із колективом для досягнення спільних цілей.
Основні напрямки розвитку:
1. Оновлення навчальних програм з урахуванням сучасних освітніх та мистецьких тенденцій. На мою думку, це допоможе нашим студентам бути конкурентоспроможними на ринку праці в подальшому;
2. Впровадження освітніх технологій та покращення якості дистанційного навчання;
3. Орієнтування на творчі роботи з метою заохочення студентів до навчання. Це спонукатиме студентів розвивати свою творчу уяву та створювати нове, що стане корисним у майбутньому;
4. Створення спеціалізованої майстерні, простору для реалізації творчих проектів, коворкінгу, обміну ідеями. Також це місце може слугувати залом для репетицій і підготовок до університетських заходів;
5. Організація виставок, конкурсів, воркшопів, де студенти зможуть демонструвати та продавати свої роботи. Наприклад, запровадження сезонних ярмарок, де студенти матимуть можливість показати свою творчість (одяг, картини, листівки тощо). Вилучені кошти можна буде використати на придбання обладнання для університету або благодійні фонди.
6. Покращення анкетування щодо виборчих дисциплін, якісний підбір навчальних програм та забезпечення студентів матеріалами для навчання на скільки це можливо
7. Поповнення факультетської бібліотеки сучасною літературою, зокрема, українською мовою;
8. Проведення майстер-класів різних видів мистецтва для розширення можливостей студентів;
9. Активне ведення соціальних мереж для заохочення абітурієнтів та не тільки;
Студенти є серцем художньо-графічного факультету, тому їхня творча діяльність та ініціативи повинні бути в центрі уваги. Основною метою підтримки студентських ініціатив є створення сприятливих умов для самовираження, розвитку навичок і формування активної позиції в мистецькому та суспільному житті. Мій план підтримки студентських ініціатив спрямований на створення умов для всебічного розвитку творчих здібностей студентів, їхньої активної участі в суспільному житті та підготовки до успішної професійної кар'єри. Через ці ініціативи студенти не лише набуватимуть нових знань і навичок, а й реалізовуватимуть свій творчий потенціал на повну. Разом ми створимо середовище, яке сприятиме розвитку креативності, професіоналізму та культури. Дякую за увагу!"