У ході лекції професор Кім викликав жвавий інтерес серед студентів, застосувавши власну методику ведення лекції про корейську орфографію. Нагадаємо, що професор Кім вже давно практикує відкриті лекції як форму роботи з учнями за кордоном. Виступ іноземного фахівця викликав величезний науковий інтерес та залишив незабутній науковий слід у пам'яті майбутніх вчителів корейської мови та літератури. 30.04.2024 на факультеті іноземних мов Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського в межах реалізації міжнародного проєкту «Євразійська спільнота: Україна як перехрестя між Європою та Азією» для студентів спеціальності 014 презентував свою лекцію на тему «Цікаві історії корейської орфографії» пан Кім Йанчжін, професор університету Кйонгхві (Р. Корея).