Зустріч викладачів кафедри, студентів, аспірантів з начальником відділу освіти, керівником центру оцінювання якості освіти Держави Ізраїль, професором Аріельского університету Ніцою Давидович

319 травня 2022 року у День Вишиванки в рамках святкування Днів Науки кафедрою германської філології та методики викладання іноземних мов за підтримки Освітнього науково-інформаційного та культурного центру Держави Ізраїль (керівник - Слободянюк Анна) було проведено зустріч викладачів кафедри, студентів, аспірантів з начальником відділу освіти, керівником центру оцінювання якості освіти Держави Ізраїль, професором Аріельского університету Ніцою Давидович. В ході бесіди професор Давидович розповіла про останні дослідження щодо впливу онлайн освіти на академічну успішність та мотивацію студентів.

В університеті відбулася зустріч з Послом Держави Ізраїль в Україні

m29 вересня 2021 року у Південноукраїнському національному педагогічному університеті імені К. Д. Ушинського відбулася робоча зустріч в.о. ректора, академіка Олексія Яковича Чебикіна з новим Першим секретарем Посольства Держави Ізраїль в Україні, директором Ізраїльського культурного центру НАТІВ в Одесі паном Костянтином Блюзом.

Міжнародна інтернет-конференція «Вища освіта в період пандемії»

25 листопада 2020 року відбулася міжнародна інтернет-конференція «Вища освіта в період пандемії». Конференція проводилася в рамках роботи Освітнього науково-інформаційного та культурного центру Держави Ізраїль в Україні, спільно з Аріелським університетом (м.Аріель, Ізраїль) та Центральним уінверситетом Гар’яни (Індія). У конференції взяли участь більше 30 науковців з України, Ізраїлю та Індії.

MODERN TENDENCIES IN THE PEDAGOGICAL SCIENCE OF UKRAINE AND ISRAEL

Розпочато прийом матеріалів (статей) для публікаціїї у міжнародному періодичному журналі “MODERN TENDENCIES IN THE PEDAGOGICAL SCIENCE OF UKRAINE AND ISRAEL: THE WAY TO INTEGRATION” (ISSN 2218 – 8584). Кінцевий термін подачі статті - 16 жовтня 2019. Детальна інформація за посиланням та телефоном: 063 361 73 60. Слободянюк Анна Анатоліївна.

Візит професора Єрусалимської академії

Методика зеркала (В. Коэн, Израиль). Такое название дано методики потому, что: 1) дети как в зеркале повторяют все движения учителя; 2) в движениях учителя, как в зеркале, отражается его восприятие музыки, учитель показывает то, как он слышит музыку.

Ізраїльські дипломати відвідали Університет Ушинського

14 березня 2019 року відбулася робоча зустріч ректора  Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського академіка Чебикіна Олексія Яковича з Першим секретарем Посольства Держави Ізраїль в Україні пані Ілоною Хільковською і Першим секретарем Посольства Держави Ізраїль в Молдові паном Дмитрієм Курсом, під час якої були обговорені питання наукового, академічного та інформаційно-культурного співробітництва, зокрема з ізраїльськими закладами освіти.

Вища освіта в сучасному цифровому просторі

3-5 жовтня 2018 року в Південноукраїнському національному педагогічному університеті імені К. Д. Ушинського відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Вища освіта в сучасному цифровому просторі: виклики та перспективи». Конференція проводилася спільно з Аріелським університетом (м.Аріель, Ізраїль) на базі Освітнього науково-інформаційного та культурного центру Держави Ізраїль в університеті за підтримки Ізраїльського культурного центру (м.Одеса). У конференції взяли участь більше 30 науковців з України, Ізраїлю, Польщі та Іспанії.

В Університеті Ушинського відбулася відкрита лекція ізраїльського вченого

3 жовтня 2018 року на базі Освітнього культурно-інформаційного та наукового центру Держави Ізраїль Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського відбулася відкрита лекція професора Єврейського університету доктора історичних наук Олександра Якобсона на тему «Ізраїльська демократія: нетривіальний успіх ізраїльського суспільства та його перспективи на майбутнє». Відомого ізраїльського вченого аудиторії представила Перший секретар Посольства Держави Ізраїль в Україні пані Ілона Хільковська.  Лекцію відвідали студенти соціально-гуманітарного факультету, які проявили неабиякий інтерес до теми відкритого заняття.

第 1 页 共 2 页