Міжнародна співпраця з Університетом Неаполіс (Пафос, Кіпр).

0127 березня відбулась робоча зустріч з метою налагодження академічної співпраці між Університетом Ушинського та Університетом Неаполіс (Пафос, Кіпр).

Міжнародне співробітництво з Dayananda Sagar University (Бангалор, Індія).

227 лютого відбулась перша робоча зустріч між Університетом Ушинського та Dayananda Sagar University.

Робоча зустріч у рамках міжнародного проєкту Erasmus+ TURBO

01З 11-14 лютого в Університеті Nord (Буде, Норвегія) відбулась робоча зустріч виконавців міжнародного проєкту Erasmus+ «The Universities’ Reaction to Big Obstructions: Building resilient higher education to respond and manage societal crises» (TURBO), який спрямований на вирішення питань соціальної адаптації та реінтеграції ВПО.

Візит секретаря Посольства України в Туркменістані.

0112 лютого до Університету Ушинського завітала Євгенія Ларіна, секретар Посольства України в Туркменістані з культурних, гуманітарних та політичних питань.

Міжнародна співпраця з Університетом Кіпру.

3Університет Ушинського продовжує активно розвивати міжнародні зв'язки та співпрацю. Відбулися ряд зустрічей з керівництвом університету для обговорення співробітництва у сфері освіти та науки.

Участь у робочій зустрічі з Посольством України в Грузії.

0126 січня відбувся круглий стіл за участі провідних громадських організацій, які опікуються українцями в Грузії ініційованого Посольством України в Грузії. Володимир Черних, координатор центру міжнародних проєктів та програм Університет Ушинського також взяв участь у роботі.

Презентація програми «Bridge USA: Програма обмінів для українських викладачів»

0106 грудня 2023 року в Одесі відбулася презентація програми «Bridge USA: Програма обмінів для українських викладачів» яка була реалізована Американською Радою з міжнародної освіти та America House Odesa.

1Міжнародне співробітництво з Університетом Іліауні (Ilia State University Тбілісі, Грузія)

第 1 页 共 3 页