Розпочато проведення супервізій з учителями 1-4 класів ЗЗСО та їх помічниками

Image03За Постановою Кабінету Міністрів України від 17 травня 2021р. №476 «Деякі питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» у 2021 році» з 08.12.2021 р. розпочато проведення супервізій з учителями 1-4 класів ЗЗСО та їх помічниками.

Долучитись до проведення процесуальних консультацій супервізори Університету: Ірина Бринза, Катерина Коваль, Ірина Пивоварчик, Оксана Оріщенко і Тетяна Ульянова.

Тільки у грудні 2021 року планується охопити учителів початкових класів та їх помічників з 27 шкіл, серед яких: Южненський, Ренійський та Доброславський райони.

Заплановані заходи супервізії спрямовані на професійну підтримку, наставництво, надання допомоги із виправлення методичних помилок, що виникли у роботі педагогічних працівників, профілактику професійного вигорання, самоменеджменту (створення плану саморозвитку) тощо.

 

Пустая синяя полоска

© 2017 Ushinsky University

Please publish modules in offcanvas position.

https://inlis.serangkab.go.id/slot-demo/ https://149.129.239.111/ https://registrasipangan.pom.go.id/products/demo/ https://bkpsdm.probolinggokab.go.id/products/demo/ https://keuangan.sulselprov.go.id/restapi/slot-demo/ https://inlislite.undiksha.ac.id/products/slot-demo-pg-soft/ https://sipuskom.polinema.ac.id/logs/mahjong-ways/ http://sisigap.kuduskab.go.id/img/demo/ https://simpeg.bkd.sumbarprov.go.id/products/akun-demo-slot/ https://tte.tubankab.go.id/products/slot-demo-pg-soft/ https://registrasipangan.pom.go.id/products/gacor/ https://sipuskom.polinema.ac.id/logs/server-luar-negeri/ https://siss.sulselprov.go.id/approve/demo/ https://siss.sulselprov.go.id/approve/gacor/ https://www.jf3.co.id/products/slot-demo-pgsoft/ https://sipuskom.polinema.ac.id/logs/demo/ https://inlislite.bengkaliskab.go.id/pgsoft-demo/ https://sidarasalimba.sanggau.go.id/slot-demo/ https://link.space/@laskar89 https://heylink.me/mpoas_slot https://orange-cliff-05c110310.3.azurestaticapps.net/ https://magic.ly/cincinbet https://www.sidiap.org/rtp-live-slot/ https://oconnellstbistro.com/ https://chavancentre.org/slot-demo/ https://www.scadvocate.com/ https://www.ella-lapetiteanglaise.com/ https://www.tyronesjacket.com/ httpshttps://linkr.bio/link-mpoxo https://heylink.me/link-ksoklub/
https://slot-bonanza-terpercaya.powerappsportals.com/