Місія та стратегічна мета

Місія та стратегічна мета розвитку 

Державного закладу «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського»

Місія
Університет Ушинського – інноваційно-науковий осередок, інтегрований у глобальну систему університетської освіти, який готує висококваліфікованих, конкурентоздатних на ринку праці професіоналів освітньої та інших сфер і дотримується етичних принципів:
-     доброчесности;
-     антропоцентризму;
-     творення та передачі нового унікального знання;
Університет культивує:
-     сміливість, підприємливість і спроможність мислити автономно й відповідально;
-     пошук істини перед обличчям невігластва для створення нового і кращого людства.
Ми маємо сміливість порушувати питання й знаходити їхнє розв’язання.
Бачення (візія).
 Університет Ушинського – це конкурентоспроможний, високорейтинговий заклад вищої освіти дослідницького типу з унікальною академічною спільнотою та особливим корпоративним духом, який зберігає і примножує професійну ідентичність педагога, органічно поєднуючи науковий та освітній процеси для забезпечення єдности фундаментальности і фаховости змісту освіти.
Університет створює безпечне та доступне освітнє середовище в умовах цифрової трансформації та інтернаціоналізації своєї діяльности, є повноправним суб’єктом ринкових відносин підприємницького типу, який активно впливає на формування людського капіталу та сталий розвиток суспільства на регіональному, національному й міжнародному рівнях.
Колектив університету має активну громадянську позицію, прагне до високого рівня професіоналізму, є носієм високої культури, порядности, толерантности, навчає та навчається разом зі здобувачами вищої освіти, сприяючи їх моральному і культурному зростанню.
Університет створює і транслює нові знання для всіх категорій та вікових груп населення, які прагнуть навчатися впродовж життя  та професійно зростати, саморозвиватися й пізнавати нове в колі однодумців та вільного вибору програм, методик і форм навчання.
Ми формуємо особистість (суб’єктність) із вишколеним розумом та сміливістю думок, здатну відповідально діяти в мінливому просторі для власної самореалізації та сталого розвитку суспільства.

Стратегічна мета – генерування знань інноваційного характеру для формування свободолюбивої, патріотичної, національно свідомої особистости з вишколеним розумом та сміливістю думок, критичним і креативним мисленням, особистости, здатної відповідально діяти в умовах невизначености для всебічної самореалізації та сталого розвитку суспільства.

 

 

Пустая синяя полоска

© 2024 Ushinsky University
https://8.215.58.83/ https://147.139.182.39/ https://147.139.212.74/ https://hoston.blob.core.windows.net/juragan/slot-mahjong-gacor.html https://hoston.blob.core.windows.net/juragan/slot-luar-negeri.html https://hoston.blob.core.windows.net/juragan/slot-gacor-online.html https://simkatmawa.ubt.ac.id/V2/app-web/page/produk/demo-pragmatic/ https://sisdata.unpak.ac.id/uploads/sgacor/ https://ee.itk.ac.id/data/
https://slot-bonanza-terpercaya.powerappsportals.com/