Навчальний план з курсу "Сучасні бізнес технології"

10-й ювілейний випуск слухачів проєкту «Норвегія-Україна»

425 травня 2021 року в Університеті Ушинського на базі Центру медико-психологічної та соціальної допомоги військовослужбовцям та їх сім’ям відбулося 10-те урочисте вручення дипломів випускникам, які пройшли підготовку за програмою «Менеджмент підприємницької діяльності» із числа учасників АТО/ООС, воїнів, звільнених в запас та членів їх сімей в межах проєкту «Норвегія-Україна».

СВІТЛІЙ ПАМ’ЯТІ ПРОРЕКТОРА З АДМІНІСТРАТИВНО-ГОСПОДАРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ТА НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНОЇ РАБОТИ УНІВЕРСИТЕТУ УШИНСЬКОГО, ВИКЛАДАЧА, НАСТАВНИКА ТА ДРУГА – СЕРГІЯ ПЕТРОВИЧА ТРОНЬКА

nord25 квітня 2021 року Університету Ушинського пішов із життя кандидат історичних наук, доцент, педагог, проректор з адміністративно-господарської частини та науково-педагогічної роботи Університету Ушинського Тронько Сергій Петрович – наш шановний колега, наставник та добрий друг.

Проведення занять офлайн в Центрі реабілітації

17 лютого 2021 року в «Центрі медико-психологічної та соціально допомоги військовослужбовцям та сім’ям постраждалим внаслідок військового конфлікту на сході України»

m17 лютого 2021 року в  «Центрі медико-психологічної та соціально допомоги військовослужбовцям та сім’ям постраждалим внаслідок військового конфлікту на сході України», який розташованій на базі Університету Ушинського відкрився весінній семестру проєкту «Норвегія-Україна» за програмою «Менеджмент підприємницької діяльності».

Урочисте вручення дипломів випускникам, що пройшли підготовку за спеціальністю «Менеджмент підприємницької діяльності»

123 грудня  в Південному оперативно-територіальному об`єднанні Національної гвардії України  відбулося урочисте вручення дипломів випускникам, що пройшли підготовку за спеціальністю «Менеджмент підприємницької діяльності» з числа воїнів АТО/ООС, воїнів звільнених в запас та їх сімей в рамках проєкту   «Норвегія-Україна».

Зустріч членів клубу "Сильні духом" з військовослужбовцями і учасниками АТО/ООС

110 та 17 грудня 2020 року в Одеському міському центрі зайнятості відбулася зустріч членів клубу "Сильні духом" з військовослужбовцями і учасниками АТО/ООС в рамках програми "Світ без кордонів".

Начались занятия по проекту «Норвегия-Украина»

230.09.2020 года в 14.00 начались занятия по проекту «Норвегия-Украина» на базе Южного Одесского территориального управления национальной гвардии Украины.

페이지 1 / 전체 7