Шановні колеги!

Українська інженерно-педагогічна академія висловлює Вам свою повагу та запрошує взяти участь у Стратегічній сесії-виставці «Педагогічна та управлінська досконалість у професійній та фаховій передвищій освіті України: партнерство та європейські стандарти»,  що відбудеться 29 листопада 2021 року в межах міжнародного проєкту Erasmus+ «Нові механізми управління на основі партнерства та стандартизації підготовки викладачів професійної освіти в Україні» (PAGOSTE, 609536-EPP-1-2019-1-DE-EPPKA2-CBHE-SP).

ОГОЛОШЕННЯ Про проведення закупівлі послуги

Оголошення щодо надання послуги дизайну та розробки веб платформи в рамках Грантової Угоди проекту міжнародної технічної допомоги ЄС програми Еразмус+ КА2 Розвиток потенціалу вищої освіти № 609536-EPP-1-2019-1-DE-EPPKA2-CBHE-SP «Нові механізми управління на основі партнерства та стандартизації підготовки викладачів професійної освіти в Україні (PAGOSTE)».

Конкурс для участі в навчальних візитах у рамках Erasmus проєкту PAGOSTE (організатор – Університет Констанца, Німеччина)

У рамках реалізації проєкту Erasmus «Нові механізми управління на основі партнерства та стандартизації підготовки викладачів професійної освіти в Україні (PAGOSTE)» передбачено участь 2 викладачів у навчальних візитах до Університету Констанца (Німеччина) протягом 21-27.11.2021.

Участь у тренінгу можуть взяти викладачі, які:

В рамках проєкту PAGOSTE відбулась чергова робоча зустріч учасників

20210927_13193827-28 вересня 2021 року представники команди-виконавців міжнародного проєкту PAGOSTE від Університету Ушинського, Величко Дмитро Олександрович, Петухова Тетяна Анатоліївна та Черних Володимир Володимирович брали участь у роботі чергової партнерській робочий зустрічі, яка проводилась у Віденському університеті економіки та бізнесу (Відень, Австрія)

Освітні стандарти в проф. освіті та підготовці викладачів ПТО

Image02У межах реалізації міжнародного проєкту PAGOSTE 21 та 22 вересня 2021 року представниками Віденського університету економіки та бізнесу (Wirtschaftsuniversität Wien\Vienna University of Economics and Business) професором Ріхардом Фортмюллером (Richard Fortmüller) та Розанною Штайнінгер (Rosanna Steininger) в Університеті Ушинського було проведено навчальний тренінг з питань трансферу фахових знань.

НАВЧАЛЬНИЙ ТРЕНІНГ «СТАНДАРТИ ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ ТА ПРОФЕСІЙНОЇ ПІДГОТОВКИ ВИКЛАДАЧІВ ЗАКЛАДІВ ПРОФЕСІЙНО ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ»

erasmus-logoВ рамках міжнародного проєкту PAGOSTE на базі Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського (Одеса, Україна) представниками Віденського університету економіки і бізнесу (Відень, Австрія) проводитимуться навчальні онлайн-тренінги для викладачів ЗВО, які здійснюють підготовку фахівців зі спеціальності 015 «Професійна освіта». Основними критеріями участі є залучення до навчання у програмах професійної підготовки майбутніх викладачів закладів ПТО (особливо з питань педагогіки та дидактики), наставництво у навчальній практиці.

ngerbПершим кроком реалізації Концепції, створеної в рамках реалізації міжнародного проєкту Pagoste, стало створення базі кафедри технологічної та професійної освіти Університету Ушинського Ресурсного центру професійної освіти з технологій дизайну. Діяльність Центру реалізується через створення освітньо-виробничої платформи партнерської взаємодії Центру між здобувачами вищої освіти, роботодавцями та/або замовниками послуг і викладачами/майстрами виробничого навчання, де Університет Ушинського виступає в якості координатора.

ngerbВ рамках виконання міжнародного проєкту PAGOSTE командою Університету Ушинського розроблено та затверджено Вченою Радою Концепцію партнерського управління підготовкою викладачів професійної освіти у державному закладі «Південноукранський національний університет імені К. Д. Ушинського».

페이지 1 / 전체 3