Зустріч відбулася за ініціативи Dayananda Sagar University для обговорення та налагодження майбутньої співпраці між університетами. У зустрічі взяли участь начальник відділу міжнародних зв’язків Олександра Моргун та координатор центру міжнародних проєктів та програм Володимир Черних. 27 лютого відбулась перша робоча зустріч між Університетом Ушинського та Dayananda Sagar University.
Особлива увага була приділена розвитку академічних та наукових зв'язків, а також можливостям запровадження програм подвійних дипломів. Першим кроком у цьому напрямку стане серія вебінарів з штучного інтелекту, що буде організована Dayananda Sagar University.
Ця ініціатива відкриває нові можливості для студентів та викладачів обох університетів, сприяючи обміну знаннями та дослідницькими результатами на міжнародному рівні.