FRDP_PosterОфіс Програми академічних обмінів імені Фулбрайта в Україні до 1 листопада 2020 року приймає документи на конкурс для молодих дослідників та викладачів Fulbright Research and Development Program (FRDP) на 2021-2022 академічний рік : https://fulbright.org.ua/uk/fulbright-research-and-development-program/.

У четвер, 8 жовтня, о 18.00, Офіс Фулбрайта в Україні запрошує всіх зацікавлених на онлайн-презентацію програми. Для участі у презентації просимо виповнити реєстраційну форму: https://cutt.ly/9gwsSSJ.

Зустріч аспірантів 1 року навчання з проректором з наукової роботи

110.09.2020 року відбулася зустріч аспірантів 1 року навчання з проректором з наукової роботи д.пед.н., професором Койчевою Т. І., завідувачем відділу аспірантури та докторантури к.філол.н., доцентом Хижняк І. А.

Опитування студентів та аспірантів з питань якості освіти в університеті продовжено до 30 червня 2020 року

Шановні здобувачі освіти!

В Університеті Ушинського продовжено термін онлайн опитування здобувачів освіти до 30 червня 2020 року.

УІ Міжнародна Конференція молодих вчених та студентів Музична та хореографічна освіта

1На базі кафедри музичного мистецтва і хореографії з 15 по16 жовтня 2020 року відбулася УІ Міжнародна науково-практична конференція молодих учених та студентів «Музична та хореографічна освіта в контексті культурного розвитку суспільства» у режимі on-line.

ІНФОРМАЦІЙНИЙ БЮЛЕТЕНЬ ГРАНТОВИХ ПРОГРАМ ТА ПРОЄКТІВ (липень 2020 року) №2

Програма стажування імені Г. Гамфрі для фахівців на середньому етапі розвитку кар’єри (США)

Програма ім. Гамфрі пропонує стажування у США, без отримання ступеню, яке включає академічну програму та професійне стажування фахівців, які знаходяться на середньому етапі професійної кар’єри, у певних галузях для громадян України та інших країн світу. Дедлайн - 19 липня 2020 року.

УВАГА! Анкети заповнюються та приймаються тільки в електронній формі – https://apply.iie.org/huberthhumphrey.

Опис програми: Програма ім. Гамфрі пропонує стажування у США, без отримання ступеню, яке включає академічну програму та професійне стажування фахівців, які знаходяться на середньому етапі професійної кар’єри, у певних галузях для громадян України та інших країн світу. Програма пропонує можливості для професійного розвитку завдяки вивченню вибраних навчальних дисциплін в університеті під час академічної програми (тривалість – 9 місяців), участі у конференціях, спілкуванню у професійних мережах, та набуттю практичного досвіду під час обов’язкового стажування (тривалість – 3 місяці).

Українсько-Китайський Центр Шовкового Шляху запрошує науковців до участі в грантових наукових програмах Китаю.

На початку 2020 року Українсько-Китайським Центром Шовкового Шляху було заключено ряд контрактів із китайськими урядовими компаніями та підприємствами.

Центр включено до реєстрів іноземних компаній, з якими рекомендовано співпрацю в освітній та наукових сферах для подачі грантових запитів Пекінської Біржі Високих Технологій.

Перенесення вступних іспитів

У звязку із проведенням заходівщодо запобігання поширенню коронавірусу COVID-19та забороною проведення освітніх заходів на період карантину вступні іспити до аспірантури за рахунок фізичних осіб перенесено на квітень 2020 року.

Стипендії DAAD для студентів, аспірантів, науковців на 2019/2020 навчальний рік

Сторінка 1 із 2