Нагороди університету

НАГОРОДИ УНІВЕРСИТЕТУ

 

За видатні заслуги в підготовці педагогічних кадрів у 1945 році Постановою Уряду України Одеському педагогічному інституту було присвоєно ім’я видатного вченого-педагога – Костянтина Дмитровича Ушинського. 

У 1970 році Одеський державний педагогічний інститут імені К. Д. Ушинського нагороджено Почесною грамотою Президії Верховної Ради України. 

29 вересня 1994 року Постановою Кабінету Міністрів України на базі Одеського державного педагогічного інституту імені К. Д. Ушинського створено Південноукраїнський державний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського. 

У 2007 році трудовий колектив університету нагороджено Почесною грамотою Кабінету Міністрів України за вагомий внесок у розвиток освіти, підготовку висококваліфікованих спеціалістів, плідну наукову та педагогічну діяльність і трудові здобутки. 

Міністерством освіти і науки України й Асоціацією працівників ЗМІ України університет було визнано кращим серед ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації в галузі підготовки науково-педагогічних кадрів та нагороджено дипломом І ступеня з врученням золотої медалі на Всеукраїнському конкурсі «Вища школа-2008».

13 липня 2009 року Указом Президента України університету надано статус національного. 

У результаті Інтернет-опитування, яке було проведене турецьким сайтом www.ukraynahaber.com з 1 січня по 31 березня 2011 року, університет, за оцінкою іноземних громадян, був обраний найкращим вищим навчальним закладом України.

У квітні та листопаді 2011 року Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України та Національною академією педагогічних наук України університет було нагороджено гран-прі та золотою медаллю за перемогу в конкурсних номінаціях на міжнародних виставках у м. Києві «Освіта та кар`єра-2011».

За ефективне впровадження міжнародної освітньої програми Intel «Навчання для майбутнього», за сприяння формуванню інформаційного суспільства в Україні в 2011 році університет нагороджено дипломом.

У березні 2012 року за участь у 10-му Українському фіналі Міжнародної олімпіади з турецької мови, під час якого університетська збірна посіла 2-е місце,  нагороджено Грамотою Головного управління освіти і науки Київської міської державної адміністрації.

На виставці «Сучасна освіта в Україні-2012» університет отримав диплом переможця за реалізацію проекту «Міжнародні освітні програми як каталізатор інформатизації педагогічного університету».

У ході XVІ Міжнародної виставки «Сучасна освіта в Україні – 2013», що відбулася в лютому 2013 року у Києві, університет нагороджено золотою медаллю в конкурсній номінації «Інформаційно-комунікаційні технології в освіті».

У березні 2013 року за результатами конкурсу, що проводився Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України, Національною академією наук України й компанією «Виставковий Світ» у межах ІV Міжнародної виставки "Сучасні заклади освіти - 2013", університет отримав Гран-Прі «Лідер наукової та науково-технічної діяльності» та Сертифікат «Якість наукових публікацій» за показником індексу Гірша у Scopus.

9 грудня 2016 року в м. Куньмін Освітньо-культурний центр  «Інститут Конфуція» університету за результатми рейтингу серед 511 номінантів із 140 країн світу став кращим і від Уряду Китаю отримав високу нагороду — «Інститут Конфуція 2016 року», яку було вручено ректорові Олексію Чебикіну особисто Віце-прем’єр-міністром Державної Ради КНР пані Лю Яньдун.

24 квітня 2017 року Грамотою Верховної Ради України за заслуги перед Українським народом нагороджено трудовий колектив Державного закладу «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського».

У травні 2017 року трудовий колектив університету Одеською міською радою нагороджено Почесною грамотою за багаторічну самовіддану працю, високий професіоналізм, вагомі досягнення у науково-педагогічній діяльності, значний внесок у розвиток освіти і науки, підготовку висококваліфікованих спеціалістів та з нагоди відзначення 200-річчя з дня заснування.

Почесною грамотою Національної академії педагогічних наук України 19 травня 2017 року було нагороджено колектив університету за вагомі досягнення в науково-педагогічній діяльності, професійну підготовку студентської молоді та з нагоди 200-річчя від дня заснування закладу.

19 липня 2017 року колектив Університету Ушинського за високі досягнення у забезпеченні розвитку вітчизняної освіти і науки, здобуття значних успіхів у науковій та освітній сфері, вагомий внесок у створення духовних цінностей та високий професіоналізм нагороджено Почесною Грамотою Кабінету Міністрів України. 

Пустая синяя полоска

© 2024 Університет Ушинського
trik slot server luartrik maxwin power of thor megawayscara tembus 20 parlay bolartp mahjong ways naga hitamslot onlinebocoran terbaru rtp slotpola gacor wild bounty showdownpola gacor twilight princessscatter hitam mahjong waysslot habaneroasiaklub https://www.iliade-ingenierie.com/trik-slot-server-luar/ https://www.martiplast.com/trik-maxwin-power-of-thor-megaways/ https://www.martiplast.com/cara-tembus-20-parlay-bola/ https://oicc.org/rtp-mahjong-ways-naga-hitam/ https://www.itinova.org/slot-online/ https://www.iliade-ingenierie.com/bocoran-terbaru-rtp-slot/ https://www.martiplast.com/pola-gacor-wild-bounty-showdown/ https://oicc.org/pola-gacor-twilight-princess/ https://www.itinova.org/scatter-hitam-mahjong-ways/ https://www.itinova.org/slot-habanero/ https://www.martiplast.com/tips-gacor-maksimal-andalan-slotter-sepuh/ https://www.martiplast.com/teknik-gacor-naga-hitam-mahjong/ https://www.itinova.org/slot-resmi-gacor/ https://www.itinova.org/slot-mahjong-ways-2/ https://oicc.org/rtp-slot-starlight-princess-1000/ https://oicc.org/trik-modal-receh/ https://147.139.207.107/ https://8.215.31.229/ https://8.215.55.180/ https://147.139.212.232/ https://8.215.58.83/ https://147.139.182.39/ https://147.139.212.74/ https://amantoto.cfd/
https://slot-bonanza-terpercaya.powerappsportals.com/