Результати фахового іспиту на магістратуру (24.07.2021)

Назва спеціальності Денна форма навчання Заочна форма навчання
012 Дошкільна освіта pdf pdf
013 Початкова освіта pdf pdf
014 Середня освіта (Музичне мистецтво) pdf
014 Середня освіта (Хореографія) pdf
014 Середня освіта (Образотворче мистецтво) pdf
014 Середня освіта (Трудове навчання та технології) pdf
033 Філософія pdf

Результати творчого конкурсу за спеціальністю 025 Музичне мистецтво (16.07.2021)

Бойчев Іван  Іванович 180
Ряков Анатолій   110
Юхнова Єва Юріївна 130

Результати творчого конкурсу за спеціальністю 024 Хореографія (16.07.2021)

Семашко Вячеслав  Євгеній 160
Валегжаніна  Ганна Сергіївна 140
Ткачук Ангеліна Олександрівна 150
Фурман  Єлизавета Вячеславівна 158
Чеботарь  Діана Олександрівна 135
Мунтян В`ячеслав  Олександрович 158
Бідюк Андрій Сергійович 160
Мороз Максим Владиславович 128

Результати творчого конкурсу за спеціальністю 023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво та реставрація (16.07.2021)

Толокнова Марина Анатоліївна 187
Каменць Мадлен Владиславівна 165
Михайліченко Катерина Андріївна 188
Самеляк Єлизавета Іванівна 175
Чебан Аліна Сергіївна 170
Кравець Ксенія Олегівна 189
Садченко Анастасія Євгеніївна 190
Талаварі Валерія Дмитриївна 189

Результати творчого конкурсу за спеціальністю 017 Фізична культура і спорт (16.07.2021)

1.      

Іваницька Ганна Сергіївна

147

2.      

Степанова Олена Сергіївна

142

3.      

Стаяновнов Даніїл Анатолійович

106

4.      

Малярчук Анастасія Олександрівна

151

5.      

Зінченко Володимир Русланович

149

6.      

Багрій Влада Віталіївна

106

7.      

Мерку‘єва Вероніка Ігорівна

155

8.      

Шандіцева Марія Сергіївна

171

9.      

Галкіна Вікторія Вадимівна

151

10.  

Шонія Георгій Малхозович

144

11.  

Купіс Артем Сергійовіч

134

12.  

Романюк Олександр Олександрович

113

13.  

Бугайчук Іван Юрійовіч

157

14.  

Соколов Роман Олесандрович

128

15.  

Боянов Андрій Михайлович

130

16.  

Ловров Кирило Вячеславович

105

17.  

Гладких Руслан Олімкулович

154

18.  

Левінець Каріна Володимирівна

104

19.  

Коноплян Вероніка Юріївна

119

20.  

Денисов Валерій Ігорович

122

21.  

Алексеєв Богдан Тимурович

153

22.  

Флоря Віктор Георгійович

133

23.  

Скрипнік Марія Дмитрівна

 119

24.  

Ніколаєнко Микита Сергійович

118

25.  

Яворська Олена Валеріївна

116

26.  

Борисьонок Данило Сергійович

128

27.  

Гаманчук Анастасія Олександрівна

130

28.  

Сальчук Вікторія Олексіївна

120

29.  

Траченко Ганна Григорівна

104

30.  

Корінник Ірина Олегівна

147

31.  

Антоновна Надія Віталіївна

132

32.  

Гейдек Олександр Олесандрович

129

33.  

Брагінець Валерій Олегович

133

34.  

Шупак Олександр Іванович

135

35.  

Грищук Максим Вітальйович

103

36.  

Калашніков Олександр Ігорович

110

37.  

Жила Владислав Валентинович

108

38.  

Краховецька Анастасія Юріївна

130

39.  

Робул Олександра Максимівна

162

40.  

Єрвачова Дарія Сергіївна

190

41.  

Чернишов Олексій Юрійович

142

Результати вступного іспиту з іноземної мови (30.06.2021р.)

Назва спеціальності Денна Заочна
012 Дошкільна освіта pdf
013 Початкова освіта pdf pdf
014 Середня освіта (Українська мова та література) pdf
014 Середня освіта (Трудове навчання та технології) pdf
014 Середня освіта (Фізична культура) pdf
014 Середня освіта (Хореографія) pdf
014 Середня освіта (Образотворче мистецтво) pdf
014 Середня освіта (Історія) pdf
014 Середня освіта (Мова і література (англійська)) pdf
014 Середня освіта (Математика) pdf
014 Середня освіта (Інформатика) pdf
014 Середня освіта (Фізика) pdf
016 Спеціальна освіта (Логопедія) pdf
017 Фізична культура і спорт pdf
024 Хореографія pdf
025 Музичне мистецтво pdf
035 Філологія pdf
053 Психологія pdf
053 Психологія (Практична психологія)  pdf pdf
073 Менеджмент pdf

Кількість бюджетних місць на спеціальності 017,023,024,025

017 Фізична культура і спорт pdf
023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво та реставрація
024 Хореографія
025 Музичне мистецтво

Результати творчого конкурсу за спеціальністю 025 Музичне мистецтво (10.07.2021)

Анфіногенова Дарія Русланівна 140
Гречана Вікторія Олексіївна 140
Діаковська Юлія Андріївна 185
Кісеолар  Анастасія Миколаївна 125
Солодар Валерія Ігорівна 188

Сторінка 1 із 13

 

Пустая синяя полоска

© 2017 Університет Ушинського