Результати творчого конкурсу 2022

023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво та реставрація

Дата Прізвище та ім'я Результат
01.07.2022 Чебан Аліна 170
01.07.2022 Маркитан Софія 187
04.07.2022 Лахита Микола 195
04.07.2022 Ткачук Вікторія 187
04.07.2022 Хомішіна Дарина 180

025 Музичне мистецтво

Дата ПІБ Результат
04.07.2022 Абрамова Дар'я Олександрівна 183
04.07.2022 Вежновець Анастасія Володимирівна 181
04.07.2022 Комісарова Маргарита Олександрівна 191
04.07.2022 Семенісова Аріна Костянтинівна 189
04.07.2022 Скоблинська Ірина Володимирівна 192

 

Проведення пробного ЗНО з біології

Шановні абітурієнти!З метою підготовки учнів випускних класів до складання іспиту з біології ДЗ «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського» запрошує учнів 10-х і 11-х класів узяти участь у навчальному тренінгу-тестуванні, який відбудеться на безкоштовній основі 26 лютого 2022 року об 11 годині за адресою: м. Одеса, вул. Фонтанська дорога, 4, актова (зелена) зала.

Шановні абітурієнти - 2022!

Важливим етапом у житті кожного абітурієнта є вибір професії та закладу вищої освіти.

Для успішного планування і реалізації перспектив власного професійного розвитку

запрошуємо всіх охочих завітати на ДЕНЬ АБІТУРІЄНТА у форматі онлайн-марафону факультетів та інститутів.

10 грудня 2021 року з 15.00 до 18.00 у Вас буде можливість особисто поспілкуватися з представниками факультетів/інститутів/відділень/кафедр і приймальної комісії щодо особливостей вступу на навчання до університету, про умови навчання та переваги майбутньої професії.

Чекаємо Вас на нашому онлайн-марафоні!

Графік відеоконференцій онлайн-марафону

Результати фахового вступного випробування (17.11.2021)

Результати

 фахового вступного випробування

на здобуття ОС Магістра (додатковий набір)

17 листопада 2021 р.

 

(мінімальний прохідний бал іспиту - 100)

Результати фахового вступного випробування (16.11.2021)

Результати

 фахового вступного випробування

на здобуття ОС Магістра (додатковий набір)

16 листопада 2021 р.

(мінімальний прохідний бал іспиту - 100)

Результати вступного іспиту з іноземної мови (11.09.2021р.)

Результати

вступного випробування з іноземної мови

на здобуття ОС Магістра
(мінімальний прохідний бал іспиту - 100)

ПІБ

Результати

1.     

Алманова Джульєтта Юріївна

144

2.     

Аніщенко Ангеліна Анатоліївна

100

3.     

Афанасьєва Галина Олександрівна

106

4.     

Бабак Онисія Григорівна

177

5.     

Балакірьов Євген Андрійович

186

6.     

Баліцька Марина Олегівна

168

7.     

Берегова Ольга Вікторівна

100

8.     

Берегова Тетяна Анатоліївна

125

9.     

Боєва Світлана Юріївна

186

10.       

Боляновська Олександра Геннадіївна

100

11.       

Бондаренко Ольга Олександрівна

168

12.       

Будак Ірина Вікторівна

100

13.       

Валентюк Наталія Олександрівна

144

14.       

Васильєва Олександра Юріївна

106

15.       

Верещак Стелла Олександрівна

156

16.       

Ганiчева Алла Євгенiвна

187

17.       

Гибескул Ольга Станіславівна

162

18.       

Головін Володимир Анатолійович

168

19.       

Горанська Тетяна Володимирівна

177

20.       

Гросу Віталій

156

21.       

Гур’янов Микола В’ячеславович

100

22.       

Далеченко Катерина Андріївна

128

23.       

Добинда Юлія Михайлівна

200

24.       

Долготьор Інна

153

25.       

Дукова Юлія Василівна

125

26.       

Думко Наталія Вікторівна

180

27.       

Дядик Дмитро Сергійович

192

28.       

Жестерова Валентина Сергіївна

100

29.       

Замороцька Олександра Борисівна

128

30.       

Захарук Олена Петрівна

186

31.       

Іварлак Марина Євгенівна

173

32.       

Ільїна Катерина Олександрівна

138

33.       

Калиушко Марина Василівна

153

34.       

Кателін Віктор Віталійович

162

35.       

Кваснікова Юлія Валеріївна

186

36.       

Кічук Зореслава Вікторівна

141

37.       

Книшова Лариса Сергіївна

170

38.       

Коваленко Людмила Маратівна

173

39.       

Коваль Аліна Миколаївна

197

40.       

Коваль Марія Андріївна

189

41.       

Колмогорова Ірина Володимирівна

150

42.       

Корчинська Анастасія Анатоліївна

121

43.       

Кочерга Світлана Володимирівна

168

44.       

Кочетков Олександр Вячеславович

125

45.       

Кравчук Любов

156

46.       

Кулікова Галина

153

47.       

Кундюк Ольга Сергіївна

111

48.       

Ледзевірова Софія Вікторівна

180

49.       

Лиса Тетяна Іванівна

195

50.       

Ломова Вікторія Сергіївна

100

51.       

Лук`янова Вікторія Олександрівна

183

52.       

Максимихіна Оксана Валентинівна

197

53.       

Мартиненко Неллі Петрівна

111

54.       

Мартинюк Інна Дем’янівна

106

55.       

Мельничук Ірина Іванівна

197

56.       

Миронюк Юрій Іванович

189

57.       

Морозова Ольга Вадимівна

162

58.       

Назінян Тетяна Анатоліївна

189

59.       

Нєдова Юлія Іллівна

106

60.       

Овсянко Вікторія Олегівна

125

61.       

Овчаренко Марина Володимирівна

100

62.       

Першина Любов Володимирівна

187

63.       

Петрикова Олександра Олександрівна

165

64.       

Подимова Любов Володимирівна

162

65.       

Полянцева Ольга Олександрівна

177

66.       

Птіцина Вероніка Ігорівна

192

67.       

Ружицька Наталія Володимирівна

186

68.       

Савенко Віра Іванівна

100

69.       

Савіна Марія Олександрівна

138

70.       

Свінтковський Ернест Вільгельмович

152

71.       

Середа Валентина Володимирівна

186

72.       

Сєлецька Наталія Миколаївна

162

73.       

Сидоренко Ольга Миколаївна

106

74.       

Скрипнік Ольга Андріївна

138

75.       

Скріпак Оксана Олександрівна

141

76.       

Солова Ганна Григорівна

192

77.       

Сорочинська Тетяна Валеріївна

173

78.       

Сосніна Маргарита Олександрівна

168

79.       

Таніч Наталя Василівна

180

80.       

Тодорова Анастасія Ігорівна

150

81.       

Томчановська Людмила Анатоліївна

106

82.       

Топор Олена Вікторівна

100

83.       

Ульянова Юлія Анатоліївна

150

84.       

Хімович Дмитро Петрович

116

85.       

Цебрик Олена Миколаївна

100

86.       

Шевченко Марина Валеріївна

147

87.       

Шевченко Поліна Романівна

200

88.       

Шевченко Юлія Іванівна

100

 

 

Терміни додаткового набору

Терміни додаткового набору на навчання вступників за освітнім ступенем магістра зі спеціальностей, яким надається особлива підтримка (012 Дошкільна освіта, 013 Початкова освіта, 014 Середня освіта (Математика), 014 Середня освіта (Фізика), 014 Середня освіта (Інформатика), 014 Середня освіта (Трудове навчання та технології)), які вступають на основі освітнього ступеня бакалавра за державним замовленням: 

Етапи вступної кампанії

Денна форма

здобуття освіти

Заочна форма

здобуття освіти

Початок прийому заяв та документів

15 вересня 

15 вересня

Закінчення прийому заяв та документів

21 вересня

21 вересня

Строки проведення університетом вступних випробувань

22 вересня

22 вересня

Надання рекомендацій для зарахування за державним замовленням

23 вересня

23 вересня

Виконання вимог Правил прийому для зарахування за державним замоленням

25 вересня

25 вересня

Терміни зарахування вступників за державним замовленням

26 вересня

26 вересня

 





11 вересня 2021 року
відбудеться іспит з іноземної мови для вступу на навчання за освітнім ступенем магістра на основі освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста та освітнього ступеня магістра.

Місце та час проведення: Старопортофранківська, 34, о 15:00.

 

Увага!

Інформація щодо порядку зарахування вступників для здобуття освітнього ступеня бакалавра (магістра медичного спрямування) на основі повної загальної освіти

за кошти фізичних та/або юридичних осіб

 

Терміни опублікування рейтингових списків

Денна форма здобуття освіти

Заочна форма здобуття освіти

10 серпня

1 сесія – 10 серпня

2 сесія – 08 вересня

3 сесія – 02 листопада

 

 

Терміни виконання вимог до зарахування вступниками

Денна форма здобуття освіти

Заочна форма здобуття освіти

1 етап – 13 серпня

1 сесія – 13 серпня

2 етап – 21 серпня

2 сесія – 14 вересня

 

3 сесія – 08 листопада

 

 

Терміни видання наказів про зарахування

Денна форма здобуття освіти

Заочна форма здобуття освіти

1 етап – 16 серпня

1 сесія – 17 серпня

2 етап – 27 серпня

2 сесія – 15 вересня

 

3 сесія – 12 листопада

 

 

Сторінка 1 із 15

 

Пустая синяя полоска

© 2017 Університет Ушинського