Звіт аспірантів ОНП «Філософія» (вступ «весна») про виконання індивідуального навчального та наукового планів роботи та настановча конференція з науково-педагогічної практики

114 березня 2024 року у змішаному форматі проведене засідання кафедри філософії, соціології та менеджменту соціокультурної діяльності, під час якого здобувачі третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти вступ «весна» ОНП «Філософія» спеціальності 033 «Філософія» звітували про результати виконання індивідуального навчального та наукового планів роботи за навчальний рік.

Витоки та еволюційні трансформації української ментальності: виступ на науково-методологічному семінарі (аспірантка Юлія Гюльхан, ОНП «Філософія»)

1Аспірантка 4-го року навчання ОНП «Філософія» Юлія Гюльхан виступила на науково-методологічному семінарі кафедри з підсумками свого дисертаційного дослідження на тему «Витоки та еволюційні трансформації української ментальності».

9 березня 2024 року здобувачі ОНП Психологія долучилися до зустрічі з доктором Маркусом Бюссі

19 березня 2024 року здобувачі ОНП Психологія в онлайн-форматі долучилися до зустрічі з доктором Маркусом Бюссі, яка відбулася за ініціативи міжнародного проєкту RECLAIMING (Україна-Австралія) та в рамках реалізації спільного проєкту Інституту процес-орієнтованої роботи в Україні та Фонду Олени Пінчук REGENERATION із науково-методичною підтримкою Інституту соціальної та політичної психології НАПН України та за інформаційної підтримки Координаційного центру з психічного здоров’я КМУ в межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?», яка впроваджується за ініціативою першої леді Олени Зеленської.

Навчання в зимовій докторській школі 2024 «Сталий, інклюзивний та смарт розвиток в контексті децентралізації: досвід ЄС»

1Здобувачі третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти ОНП «Філософія» успішно завершили навчання в зимовій докторській школі 2024 за темою «Сталий, інклюзивний та смарт розвиток в контексті децентралізації: досвід ЄС».

Захисти дисертацій доктора філософії зі спеціальності 014 середня освіта (Музичне мистецтво)

101 березня 2024 року на факультеті музичної та хореографічної освіти було проведено захисти дисертації аспірантів Ден Дівень (науковой керівник – кандидат педагогічних наук, професор Н.Г.Кьон ) та Сюй Міньї (науковий керівник – кандидат педагогічних наук, доцент М.Г.Демидова) на здобуття ступеня доктора філософії зі спеціальності 014 Середня освіта (Музичне мистецтво).

Майстер-клас «GPT-store. ШІ-сервіси в навчанні»

1Штучний інтелект увірвався в наше життя з відкриттям доступу до сервісу ChatGPT ще у листопаді 2022 року. Дискусійним залишається питання про роль ШІ в розвитку сучасної освіти.

Захисти дисертацій доктора філософії на кафедрі музичного мистецтва і хореографії

123 лютого 2024 року на кафедрі музичного мистецтва і хореографії було проведено захисти дисертації аспірантів Фан Фея (науковой керівник – кандидат педагогічних наук, доцент Л.В.Степанова) та Хань Хуйюнь (науковий керівник – кандидат педагогічних наук, доцент Н.О. Батюк) наздобуття ступеня доктора філософії зі спеціальності 014 Середня освіта (Сузичне мистецтво).

Відбулася чергова зустріч у межах проєкту психологічної підтримки Університету Ушинського «ПЛІЧ-О-ПЛІЧ»

121 лютого 2024 року на платформі Teams відбулася відкрита лекція доктора психологічних наук, психотерапевта Миколи ДІДУХА на тему «Несвідоме, його потенціал у житті особистості. Розкриття та можливості у майбутньому».

Сторінка 1 із 32

 

© 2024 Університет Ушинського
https://ee.itk.ac.id/data/
https://slot-bonanza-terpercaya.powerappsportals.com/