Захист дисертації Лян Цзе

Screenshot_214 січня 2022 року в Університеті Ушинського було проведено прилюдний захист дисертації «Формування естетичної компетентності майбутніх учителів музичного мистецтва у професійній підготовці» на здобуття наукового ступеня доктора філософії з галузі знань 01 Освіта/Педагогіка за спеціальністю 015 – «Професійна освіта».

Захист дисертації Юй Хайюй

Screenshot_1В Університеті Ушинського 14 січня 2022 року було проведено прилюдний захист дисертації аспірантки кафедри педагогіки Юй Хайюй «Формування методологічної культури майбутніх учителів хореографії у професійній підготовці» на здобуття наукового ступеня доктора філософії з галузі знань 01 Освіта / Педагогіка зі спеціальності 015 «Професійна освіта».

Гостьова лекція для здобувачів ОНП «Психологія» в Університеті Ушинського

image14 січня 2022 року в Університеті Ушинського для здобувачів ОНП «Психологія» на платформі Zoom було проведено онлайн-лекцію на тему «Психологія губристичної мотивації».

Відбувся захист дисертації випускника аспірантури зі спеціальності 053 Психологія

Screenshot_1В Університеті Ушинського 30.12.2021 р. відбувся успішний захист дисертації аспіранта Ма Фу «Копінг-поведінка як процес набуття особистісного досвіду у соціумних взаємовідносинах» на здобуття ступеня доктора філософії у галузі знань 05 – соціальні та поведінкові науки зі спеціальності 053 Психологія. Якість, теоретичну і практичну значущість дисертаційної роботи, її переконливу презентацію високо оцінили члени спеціалізованої вченої ради ДФ 41.053.018.

Захист дисертації Чжу Юньжуй на здобуття ступеня доктора філософії

Image0226 грудня на кафедрі музичного мистецтва і хореографії Університету Ушинського на засіданні спеціалізованої вченої ради ДФ 41.053.016 відбувся прилюдний захист дисертації аспіранта Чжу Юньжуй зі спеціальності 014 Середня освіта (Музичне мистецтво). Тема дисертації: «Формування художньо-пізнавальної компетентності майбутніх викладачів вокалу засобами інноваційних технологій».

В Університеті Ушинського відбудеться відкрита лекція «Кабалістичні образи у поезії ізраїльської поетеси Зельди»

Screenshot_39 грудня 2021 року о 14.00 в Університеті Ушинського в онлайн форматі відбудеться відкрита лекція «Кабалістичні образи у поезії ізраїльської поетеси Зельди». Лектор – Олександра Михайлівна Геркерова, доцент кафедри германської філології та методики викладання іноземних мов.

Призначення академічної стипендії Президента України!

Screenshot_1Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України «Про призначення академічних стипендій Президента України аспірантам на 2021/2022 навчальний рік» №1276 від 29.11.2021 року аспіранту 2 року навчання зі спеціальності 052 Політологія, Голові наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих учених Університету Ушинського Гайдаєнку Павлу Леонтійовичу призначено академічну стипендію Президента України!

Висока оцінка дисертаційних досліджень аспіранта Ян Сяохана

1Ян Сяохан, аспірант кафедри музичного мистецтва і хореографії Університету Ушинського, (науковий керівник, кандидат педагогічних наук Кьон Н.Г.) отримав прємію китайського уряду за досягнення у 2020 році, яка надається видатним студентам, що навчаються на самофінансуванні за кордоном. Ян Сяохан захистив кандидатську дисертації у 2020 році.

Сторінка 1 із 7

 

© 2017 Університет Ушинського