22 березня 2023 року відбулася робоча зустріч з організації внутрішньої академічної мобільності науково-педагогічних працівників та здобувачів Університету Ушинського та Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

122 березня 2023 року відбулася робоча зустріч з організації внутрішньої академічної мобільності науково-педагогічних працівників та здобувачів Університету Ушинського та Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Настановна конференція щодо науково-педагогічної практики аспірантів на кафедрі музичного мистецтва і хореографії

1На кафедрі музичного мистецтва і хореографії було проведено настановну конференцію щодо науково-педагогічної практики аспірантів на другого року навчання спеціальностей 014 Середня освіта (Музичне мистецтво) та 011 ОНП «Мистецька педагогіка вищої освіти».

15 березня 2023 року гарант та здобувачі ОНП Психологія долучилися до лекції-тренінгу «Психологія в мистецтві та мистецтво в психології - частина 3: адаптація до складних умов життя та праці»

1Терапевтичні функції мистецтва як ніколи актуальні та дієві, особливо у складних умовах життя та праці, а вплив творів мистецтва на психіку людини як і значення психологічних знань у мистецтві, є безсумнівним.

17 березня 2023 року здобувачі ОНП Психологія та науково-педагогічні працівники долучилися до вебінару «Особливості консультування вагітних жінок під час загрозливих подій».

117 березня 2023 року здобувачі ОНП Психологія та науково-педагогічні працівники долучилися до вебінару «Особливості консультування вагітних жінок під час загрозливих подій». Ведуча: Аліса КЛИМЕНКО, перинатальний психолог-консультант, Амбасадор PerinatalMentalHealth CIC, членкиня НПА, International Marcé Society (Міжнародна спільнота перинатального психічного здоров’я), American Psychology Association.

Обговорення питань академічної доброчесності науковими керівниками аспірантів та магістрантів факультету музичної і хореографічної освіти

1На факультеті музичної та хореографічної освіти відбувся круглий стіл з питань академічної доброчесності, який був ініційований гарантами освітніх програм.

Звіт аспірантів кафедри музичного мистецтва і хореографії

01На розширеному засіданні кафедри музичного мистецтва і хореографії 16 березня 2023 року відбулося звітування аспірантів 1 року навчання і вже випускників, для яких березень – останній місяць, коли вони знаходяться в статусі здобувачів третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти.

14 березня 2023 року у межах проведення тижня академічної доброчесності аспіранти-психологи прослухали лекцію «Нормативний вимір засад академічної доброчесності у сфері освіти і науки»

114 березня 2023 року у межах проведення тижня академічної доброчесності проректор з наукової роботи Ганна МУЗИЧЕНКО провела лекцію «Нормативний вимір засад академічної доброчесності у сфері освіти і науки», яку прослухали аспіранти-психологи та науково-педагогічні працівники.

«Музична риторика в творах Шопена»

1Відкрита лекція професора Людмили Касьяненкодля аспірантів та магістрантів факультету музичної і хореографічної освіти

Сторінка 1 із 16

 

© 2017 Університет Ушинського