Навчально-методичний відділ

Навчально-методичний відділ є основним структурним підрозділом Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського. Його діяльність полягає в поєднанні централізованого керівництва і контролю за навчальною та навчально-методичною роботою з боку ректорату, з самостійністю та ініціативою самого відділу.

Головне завдання навчально-методичного відділу – удосконалення освітнього процесу, забезпечення підготовки висококваліфікованих педагогічних кадрів в університеті.

Основними завданнями навчально-методичного відділу є: контроль виконання навчальних планів і програм, планування та облік виконання педагогічного навантаження штатними викладачами, сумісниками, викладачами з погодинною оплатою праці; перевірка розкладів навчальних занять, екзаменів, графіків освітнього процесу; ведення обліку особового складу студентів за освітніми програмами, ведення персонального обліку студентів; складання звітності до статистичного управління та Міністерства освіти і науки України; ведення ділової переписки, забезпечення деканатів та кафедр документацією.

У своїй діяльності навчально-методичний відділ керується Законами України, Постановами Кабінету Міністрів України, наказами та нормативними документами Міністерства освіти і науки України, Статутом університету та Положенням про навчально-методичний відділ, наказами ректора університету, розпорядженнями першого проректора з навчальної та науково-педагогічної роботи. 

 

ПІБ

Посада

Адреса

Телефон/електронна адреса

tahiyeva

Тагієва Ірина Сергіївна

начальник

відділу

65020, м. Одеса,

вул. Старопортофранківська, 26, кабінет № 13

(048) 752-98-40

E-mail:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

dubrovina

Дубровіна Олена Олександрівна

провідний

фахівець

65020, м. Одеса,

вул. Старопортофранківська, 26, кабінет № 25.

(048) 753-08-63

E-mail:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

samchuk

Самчук Лариса Сергіївна

провідний

фахівець

lahodina

Лагодіна Олена Андріївна

провідний

фахівець

rodidal

Родідял Дар'я Олександрівна

інспектор

chesnokova

Чеснокова Вікторія Олегівна

інспектор
boyko

Бойко Варвара Петрівна

інспектор

Ніколаєва Іванна Борисівна

фахівець 1 категорії

Штрєблєва Юлія Миколаївна фахівець

 

 

 

 

 

© 2024 Університет Ушинського
https://hoston.blob.core.windows.net/juragan/slot-mahjong-gacor.html https://hoston.blob.core.windows.net/juragan/slot-luar-negeri.html https://hoston.blob.core.windows.net/juragan/slot-gacor-online.html https://simkatmawa.ubt.ac.id/V2/app-web/page/produk/demo-pragmatic/ https://sisdata.unpak.ac.id/uploads/sgacor/ https://ee.itk.ac.id/data/
https://slot-bonanza-terpercaya.powerappsportals.com/