Переможці міжнародних олімпіад, конкурсів та змагань

Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського

ІНФОРМАЦІЯ

про переможців та призерів міжнародних олімпіад, конкурсів, змагань, фестивалів, виставок, які проводилися за кордоном у 2019-2020 роках

1Студенти факультету музичної та хореографічної освіти взяли участь у Міжнародному конкурсі музично-художньої творчості "VIENNA WALTZ" ( «Віденський вальс»), який пройшов у м. Відень в лютому 2021 року. Даний проєкт підтримується рядом європейських культурних організацій: Sommerstudio (Salzburg, Austria) Vorhang AUF! (Vienna, Austria) Sanartis (Prague, Czech Republic). Журі конкурсу, до складу якого увійшли педагоги Віденського університету музики і виконавського мистецтва, Музичної Академії Зальцбурга, Віденської театральної асоціації високо оцінило рівень ансамблево-виконавської майстерності Чжуань Сінь, Лі Хунянь, Ді Таньчао, Ганни Грабовської та присудило нашим конкурсантам І премію в номінації «Інструментальний ансамбль»!

Навчально-науковий інститут фізичної культури, спорту та реабілітації