Реєстрація на ЄВІ та ЄФВВ

Для охочих вступати до магістратури у 2024 році проводитимуть єдине фахове вступне випробування (ЄФВВ),  а також єдиний вступний іспит (ЄВІ).

 • ЄФВВ – форма вступного випробування для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра, яка передбачає оцінювання рівня підготовленості вступника з фаху.
 • ЄВІ – форма вступного випробування для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра, яка поєднує тест загальної навчальної компетентності та тест з іноземної мови (англійської, німецької, французької або іспанської на вибір вступника).

Відповідно до Порядку прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2024 році  бажаючим вступити до магістратури Університету Ушинського необхідно скласти:

 • ЄВІ 2023 або 2024 років та ЄФВВ 2024 року – для вступу на спеціальності галузей знань 01 «Освіта/Педагогіка» (крім спеціальності 017 «Фізична культура і спорт»), 05 «Соціальні та поведінкові науки», 07 «Управління та адміністрування»;
 • ЄВІ (2023 або 2024 років) та фахового іспиту – для вступу на інші спеціальності.

Реєстрація заяв на участь в ЄВІ та ЄФВВ триватиме з 7 до 29 травня включно.

Реєстрацію здійснюватиме приймальна комісія двома способами:

 1. За особистої присутності вступника та поданням ним копій документів
 2. Дистанційно шляхом надсилання сканкопій/фотокопій документів на електронну пошту (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.). У такому випадку просимо дотримуватися рекомендацій:
  - Зазначити тему листа РЕЄСТРАЦІЯ НА ЄВІ/ЄФВВ.
  - Уважно перевірити дані отримувача та відділення пошти, за потреби вказати повну інформацію про отримувача (якщо забиратиме інша людина)
  Примітка. Відправлення екзаменаційних листів поштою здійснюється у всі населені пункти, крім Одеси (забрати екзаменаційний листок можна особисто з приймальної комісії за адресою Старопортофранківська 34, 22 кабінет у робочі години).

Комплект документів для реєстрації:

 • Заява-анкета (за особистої присутності заповнюється у приймальній комісії; за дистанційної реєстрації заповнюється самостійно із своїм накладеним кваліфікованим електронним підписом);
 • документа, що посвідчує особу (обидві сторони ID-картки, 1-2 стр. паспорта-книжки);
 • документа, що підтверджує інформацію про  реєстраційний номер облікової картки платника податків (РНОКПП), або документа, що підтверджує причину невнесення до анкети-заяви інформації про РНОКПП;
 • документа про здобутий ступінь вищої освіти (для осіб, які завершили навчання в минулі роки);
 • довідки щодо планового строку завершення навчання та отримання диплома у 2024 році;
 • фотокартки для документів 3*4, що відповідає досягнутому віку вступника / вступниці;
 • документа, що підтверджує зміну ПІБ у випадку відмінних даних у документах;
 • медичного висновку за формою первинної облікової документації 086-3/о (у разі необхідності створення особливих (спеціальних) умов для проходження вступних випробувань). 

Заповнюючи заяву-анкету з інформацією, необхідною для оформлення екзаменаційного листка, потенційні магістри мають указати населений пункт в Україні або за кордоном,  у якому бажають пройти ЄФВВ та/або ЄВІ, назву іноземної мови, із якої бажають скласти ЄВІ та назву(-и) ЄФВВ (педагогіка та психологія, психологія та соціологія, економіка та міжнародна економіки, облік та фінанси, управління та адміністрування, політологія та міжнародні відносини, інформаційні технології)


Зареєстровані учасники отримають екзаменаційні листки, у яких буде зазначено дані для здійснення входу на інформаційну сторінку «Кабінет учасника вступних випробувань до магістратури». У додатковий період (17–21 червня) матимуть змогу зареєструватися для проходження ЄФВВ та/або ЄВІ ті особи, які не змогли цього зробити під час основного періоду реєстрації.

Водночас, якщо вступник планує подати документи для вступу на кілька різних магістерських програм, то йому потрібно буде вибрати з переліку відповідні предметні тести, необхідні для вступу на кожну з них. Проте варто пам’ятати, що для охочих проходити ЄФВВ діятиме правило: не можна вибирати більше двох предметних тестів ЄФВВ.

 

Демонстраційні варіанти ЄФВВ 2023

https://testportal.gov.ua/demonstratsijni-varianty-yefvv/

 Демонстраційні варіанти ЄВІ 2023

https://testportal.gov.ua/demonstratsijni-varianty-yevi/
 

Пустая синяя полоска

© 2024 Університет Ушинського
https://hoston.blob.core.windows.net/juragan/slot-mahjong-gacor.html https://hoston.blob.core.windows.net/juragan/slot-luar-negeri.html https://hoston.blob.core.windows.net/juragan/slot-gacor-online.html https://simkatmawa.ubt.ac.id/V2/app-web/page/produk/demo-pragmatic/ https://sisdata.unpak.ac.id/uploads/sgacor/ https://ee.itk.ac.id/data/
https://slot-bonanza-terpercaya.powerappsportals.com/