Розпочато проведення супервізій з учителями 1-4 класів ЗЗСО та їх помічниками

Image03За Постановою Кабінету Міністрів України від 17 травня 2021р. №476 «Деякі питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» у 2021 році» з 08.12.2021 р. розпочато проведення супервізій з учителями 1-4 класів ЗЗСО та їх помічниками.

Зустріч учасників міжнародного проекту (№57456357) Німецької служби академічних обмінів (Deutscher Akademischer Austauschdienst, DAAD) «Розробка і розповсюдження методів онлайн-медіації»

Image03Зустріч учасників міжнародного проекту (№57456357) Німецької служби академічних обмінів (Deutscher Akademischer Austauschdienst, DAAD) «Розробка і розповсюдження методів онлайн-медіації». Керівник проекту Олександр Редліх (м. Гамбург, Німеччина) відбулася 06.12.2021 р.

Проведено другий етап підвищення кваліфікації у рамках проекту «Сертифікаційна освітня програма «Системна супервізія у сфері освіти»» за європейськими стандартами УССК/ANS

Image04На базі Центру з 03 грудня по 05 грудня 2021 року проведено другий етап підвищення кваліфікації у рамках проекту «Сертифікаційна освітня програма «Системна супервізія у сфері освіти»» за європейськими стандартами УССК/ANSE.

В Центрі медіації, супервізії та коучингу Університету Ушинського регулярно по п’ятницям збирається супервізійна група

4В Центрі медіації, супервізії та коучингу Університету Ушинського регулярно по п’ятницям збирається супервізійна група до якої входять викладачі Університету - Ірина Бринза, Ірина Пивоварчик, Катерина Коваль, Тетяна Ульянова, Оксана Орищенко та інші спеціалісти, які продовжують підвищення кваліфікації у рамках проекту «Сертифікаційна освітня програма «Системна супервізія у сфері освіти»» за європейськими стандартами УССК/ANSE.

Розпочато проєкт «Сертифікаційна освітня програма «Системна супервізія у сфері освіти»»

Техніка вирішення професійної проблемної ситуації22.01.2021 року в межах роботи Бюро медіації при Центрі медичної та психологічної реабілітації Університету Ушинського розпочато проєкт «Сертифікаційна освітня програма «Системна супервізія у сфері освіти»» за стандартами УССК/ANSE.

У межах міжнародного проєкту проведено освітній семінар з методу «Картографія конфлікту»

Медіатори стран учасників проектуНа базі Бюро медіації при Центрі медичної та психологічної реабілітації Університету Ушинського з 25.02.2021 року реалізується міжнародний проєкт «Розвиток інформаційних форматів для поширення медіації» Німецької служби академічних обмінів (Deutscher Akademischer Austauschdienst, DAAD).

В Університеті Ушинського проведено міжнародний семінар «Визволення від залежності: екзистенціальний підхід»

ngerbЗ 4 по 6 грудня 2020 року на базі центру медичної та психологічної реабілітації Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського в онлайн-форматі проводився міжнародний семінар «Визволення від залежності: екзистенціальний підхід».

В Університеті Ушинського відбувся семінар угорського психотерапевта для викладачів психологічних та медичних дисциплін

25 липня 2020 року угорський лікар-психотерапевт Олександр Стражний у Південноукраїнському національному педагогічному університеті імені К. Д. Ушинського провів для психологів та лікарів, у межах підвищення кваліфікації та з дотриманням протиепідемічних вимог, навчальний семінар і сертифікацію з авторського методу «Біосугестивна терапія», що застосовується для корекції і лікування психосоматичних розладів.

Сторінка 1 із 2

 

Пустая синяя полоска

© 2017 Університет Ушинського

Please publish modules in offcanvas position.