Image01Перша зустріч за міжнародним проектом «Деескалююче спілкування під час поліцейських операцій», що фінансується Німецькою службою академічних обмінів (DAAD) під ідентифікаційним номером 57609387 відбулася 21 лютого 2022 року в онлайн форматі.

Відбулася супервізійна сесія, яка була присвячена обговоренню досвіду викладачів Університету Ушинського

1У рамках плану роботи Центру медіації, супервізії та коучингу Університету Ушинського з 23 по 28 січня відбулася супервізійна сесія, яка була присвячення обговоренню досвіду викладачів університету (Ірини Бринзи, Тетяни Ульяновій, Оксани Оріщенко, Ірини Пивоварчик, Катерини Коваль), які брали участь у проведенні супервізії для вчителів, що забезпечують здобуття учнями 1-4 класів загальної середньої освіти в Одеський області. Всього у супервізійної роботі було охоплено колективи 28 шкіл Одеського, Ренійського, Южненського, Роздільнянського районів Одеської області. Супервізія проводилася наприкінці 2021 року у декілька форматах: груповий, командний та індивідуальний.

Колектив працівників центру Медіації, супервізії та коучингу Університету Ушинського прийняли участь у інформаційній сесії у онлайн-форматі Швейцарія/Женева

Image02Колектив працівників центру Медіації, супервізії та коучингу Університету Ушинського на чолі з проректором з наукової роботи, Ганною Музиченко, прийняли участь у інформаційній сесії, яка відбулася 27 січня 2022 року у онлайн-форматі Швейцарія/Женева. Сесію організували та провели декілька міжнародних інституцій, серед яких: Хаб KIX (Обмін знаннями та інноваціями), GPE (Глобального партнерства з освіти), EAP (Європа Азія Тихоокеанський регіон), NORRAG (Мережа з міжнародної політики та співробітництва в галузі освіти та професійної підготовки), асоційованою програмою Інституту міжнародних досліджень та досліджень у галузі розвитку (IHEID), Женева, Швейцарія. На сесії були представники 21 країни світу.

Розпочато проведення супервізій з учителями 1-4 класів ЗЗСО та їх помічниками

Image03За Постановою Кабінету Міністрів України від 17 травня 2021р. №476 «Деякі питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» у 2021 році» з 08.12.2021 р. розпочато проведення супервізій з учителями 1-4 класів ЗЗСО та їх помічниками.

Image03Зустріч учасників міжнародного проекту (№57456357) Німецької служби академічних обмінів (Deutscher Akademischer Austauschdienst, DAAD) «Розробка і розповсюдження методів онлайн-медіації». Керівник проекту Олександр Редліх (м. Гамбург, Німеччина) відбулася 06.12.2021 р.

Проведено другий етап підвищення кваліфікації у рамках проекту «Сертифікаційна освітня програма «Системна супервізія у сфері освіти»» за європейськими стандартами УССК/ANS

Image04На базі Центру з 03 грудня по 05 грудня 2021 року проведено другий етап підвищення кваліфікації у рамках проекту «Сертифікаційна освітня програма «Системна супервізія у сфері освіти»» за європейськими стандартами УССК/ANSE.

4В Центрі медіації, супервізії та коучингу Університету Ушинського регулярно по п’ятницям збирається супервізійна група до якої входять викладачі Університету - Ірина Бринза, Ірина Пивоварчик, Катерина Коваль, Тетяна Ульянова, Оксана Орищенко та інші спеціалісти, які продовжують підвищення кваліфікації у рамках проекту «Сертифікаційна освітня програма «Системна супервізія у сфері освіти»» за європейськими стандартами УССК/ANSE.

Розпочато проєкт «Сертифікаційна освітня програма «Системна супервізія у сфері освіти»»

Техніка вирішення професійної проблемної ситуації22.01.2021 року в межах роботи Бюро медіації при Центрі медичної та психологічної реабілітації Університету Ушинського розпочато проєкт «Сертифікаційна освітня програма «Системна супервізія у сфері освіти»» за стандартами УССК/ANSE.

Сторінка 1 із 2