Розпочато проведення супервізій з учителями 1-4 класів ЗЗСО та їх помічниками

Image03За Постановою Кабінету Міністрів України від 17 травня 2021р. №476 «Деякі питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» у 2021 році» з 08.12.2021 р. розпочато проведення супервізій з учителями 1-4 класів ЗЗСО та їх помічниками.

Image03Зустріч учасників міжнародного проекту (№57456357) Німецької служби академічних обмінів (Deutscher Akademischer Austauschdienst, DAAD) «Розробка і розповсюдження методів онлайн-медіації». Керівник проекту Олександр Редліх (м. Гамбург, Німеччина) відбулася 06.12.2021 р.

Проведено другий етап підвищення кваліфікації у рамках проекту «Сертифікаційна освітня програма «Системна супервізія у сфері освіти»» за європейськими стандартами УССК/ANS

Image04На базі Центру з 03 грудня по 05 грудня 2021 року проведено другий етап підвищення кваліфікації у рамках проекту «Сертифікаційна освітня програма «Системна супервізія у сфері освіти»» за європейськими стандартами УССК/ANSE.

4В Центрі медіації, супервізії та коучингу Університету Ушинського регулярно по п’ятницям збирається супервізійна група до якої входять викладачі Університету - Ірина Бринза, Ірина Пивоварчик, Катерина Коваль, Тетяна Ульянова, Оксана Орищенко та інші спеціалісти, які продовжують підвищення кваліфікації у рамках проекту «Сертифікаційна освітня програма «Системна супервізія у сфері освіти»» за європейськими стандартами УССК/ANSE.

Розпочато проєкт «Сертифікаційна освітня програма «Системна супервізія у сфері освіти»»

Техніка вирішення професійної проблемної ситуації22.01.2021 року в межах роботи Бюро медіації при Центрі медичної та психологічної реабілітації Університету Ушинського розпочато проєкт «Сертифікаційна освітня програма «Системна супервізія у сфері освіти»» за стандартами УССК/ANSE.

У межах міжнародного проєкту проведено освітній семінар з методу «Картографія конфлікту»

Медіатори стран учасників проектуНа базі Бюро медіації при Центрі медичної та психологічної реабілітації Університету Ушинського з 25.02.2021 року реалізується міжнародний проєкт «Розвиток інформаційних форматів для поширення медіації» Німецької служби академічних обмінів (Deutscher Akademischer Austauschdienst, DAAD).

В Університеті Ушинського проведено міжнародний семінар «Визволення від залежності: екзистенціальний підхід»

ngerbЗ 4 по 6 грудня 2020 року на базі центру медичної та психологічної реабілітації Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського в онлайн-форматі проводився міжнародний семінар «Визволення від залежності: екзистенціальний підхід».

В Університеті Ушинського відбувся семінар угорського психотерапевта для викладачів психологічних та медичних дисциплін

25 липня 2020 року угорський лікар-психотерапевт Олександр Стражний у Південноукраїнському національному педагогічному університеті імені К. Д. Ушинського провів для психологів та лікарів, у межах підвищення кваліфікації та з дотриманням протиепідемічних вимог, навчальний семінар і сертифікацію з авторського методу «Біосугестивна терапія», що застосовується для корекції і лікування психосоматичних розладів.

Сторінка 1 із 2