«Promova» в межах національної програми Future Perfect

01Шановні студенти та співробітники університету! Міністерство цифрової трансформації та Міністерство освіти і науки інформують про можливості національної програми з популяризації англійської як мови міжнародного спілкування в Україні "Future Perfect" (далі – програма), яка була створена за ініціативою Президента України.

BridgeUSA: Програма обмінів для українських викладачів від Американських Рад

01Шановні колеги! Державний департамент США, Бюро у справах освіти і культури, Офіс програм обміну приватного сектору та Американські Ради з міжнародної освіти оголошує відкриття анкети для участі в програмі “BridgeUSA: Програма обміну для українських викладачів”.

Перша міжнародна конференція в рамках проєкту Erasmus+ PAGOSTE “Vocational Teacher Education: Between Aspirations and Challenges”

1Шановні колеги! Запрошуємо до участі у Першій міжнародній конференції в рамках проєкту Erasmus+ PAGOSTE “Vocational Teacher Education: Between Aspirations and Challenges” 6-8 листопада 2023 р.

Навчально-методичний вебінар та тренінг «Методи виявлення професійного вигорання і хронічної втоми та шляхи їх профілактики».

01Шановні співробітники Університету Ушинського! Громадська організація «Національна академія наук вищої освіти України» запрошує Вас взяти участь у навчально-методичному вебінарі та тренінгу «Методи виявлення професійного вигорання і хронічної втоми та шляхи їх профілактики», що відбудуться 29.09.2023 року на платформі ZOOM, початок о 14:00 (3 академічні години).

Всеукраїнська програма ментального здоров’я «Ти як?»

01Шановні колеги, Одеський обласний медичний центр психічного здоров’я інформує, про те що наразі в Україні, і в Одеській області втому числі, впроваджується Всеукраїнська програма ментального здоров’я «Ти як?», яка ініційована першою леді України Оленою Зеленською.

Серія навчальних заходів UNODC із протидії корупції

prewШановні колеги, студенти та усі бажаючі! Програма USAID «Справедливість для всіх» та Управління ООН з протидії наркотикам і злочинності / United Nations Office of Drugs and Crime (UNODC, тут і надалі – «Управління ООН») організовують онлайн захід, присвячений запуску Серії навчальних модулів з протидії корупції в Україні.

Опитування науково-педагогічних працівників задля визначення потреб українських освітян з проблем Європейського дослідницького простору

imgШановні колеги! Інститут педагогіки НАПН України за підтримки Української асоціації дослідників освіти реалізує проєкт «Європейський дослідницький простір як орієнтир розвитку педагогічної науки в Україні: інформаційний хаб Інституту педагогіки НАПН України».

Опитування щодо використання цифрових інструментів у закладах освіти в умовах дистанційного навчання.

01Шановні науково-педагогічні та педагогічні працівники Університету Ушинського! Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» рекомендує взяти участь освітянам в анонімному опитуванні щодо використання цифрових інструментів у закладах освіти в умовах дистанційного навчання.

Сторінка 1 із 13

 

Пустая синяя полоска

© 2023 Університет Ушинського
https://bfv-kufstein.at/products/demo/ https://sisbun.ditjenbun.pertanian.go.id/products/pulsa/ https://sim.untag-sby.ac.id/demo-mahjong-ways/ https://arbeti.kotabarukab.go.id/products/gacor-thailand/ http://opac.kaltimprov.go.id/products/demo-slot/ https://buk.unj.ac.id/products/slot-demo/ https://inlis.lombokbaratkab.go.id/demo/ http://simhp.inspektorat.cirebonkab.go.id/products/dana/ https://metrologi.balikpapan.go.id/products/demo/ http://inlislite.pustaka.sumbarprov.go.id/products/demo/ https://siporterbapok.balikpapan.go.id/news/gacor/ http://simhp.inspektorat.cirebonkab.go.id/products/server-luar-negeri/ https://setwan.klaten.go.id/products/demo-pragmatic/ https://e-starlitbang.tapinkab.go.id/products/demo/ https://www.villaggiooutlets.com/products/demo/ https://dishut.kaltimprov.go.id/slot-mahjong/ https://dishut.kaltimprov.go.id/products/demo/ https://dishut.kaltimprov.go.id/special/gacor/ https://app.bpkad.gianyarkab.go.id/dokumen/demo-pragmatic/ https://nm-aist.ac.tz/slot-demo/ https://www.scientiasquarepark.com/products/demo-slot-gratis/ https://inlis.mojokertokab.go.id/assets/akun-demo-slot/ http://simhp.inspektorat.cirebonkab.go.id/products/gacor/ https://buk.unj.ac.id/products/gacor/ http://simhp.inspektorat.cirebonkab.go.id/products/demo/ https://access-interiorsbydesign.com.au/demo-pg-soft/ https://corporate.megaxus.com/uploads/demo/ http://114.7.97.203:8123/products/slot-demo-gacor/ https://simlitabmas.lppm.dinus.ac.id/products/demo/ https://bkpsdm.probolinggokab.go.id/products/demo/ https://inlislite.undiksha.ac.id/products/slot-demo-pg-soft/ http://sisigap.kuduskab.go.id/img/demo/ https://simpeg.bkd.sumbarprov.go.id/products/akun-demo-slot/ https://registrasipangan.pom.go.id/products/gacor/ https://www.jf3.co.id/products/slot-demo-pgsoft/ https://sipuskom.polinema.ac.id/logs/demo/ https://inlislite.bengkaliskab.go.id/pgsoft-demo/ https://link.space/@laskar89 https://heylink.me/mpoas_slot https://orange-cliff-05c110310.3.azurestaticapps.net/ https://magic.ly/cincinbet https://www.sidiap.org/rtp-live-slot/ https://oconnellstbistro.com/ https://www.scadvocate.com/ https://www.ella-lapetiteanglaise.com/ https://www.tyronesjacket.com/ httpshttps://linkr.bio/link-mpoxo https://heylink.me/link-ksoklub/ https://heylink.me/hebitop/
https://slot-bonanza-terpercaya.powerappsportals.com/