Тренінг в рамках виконання міжнародного проєкту Erasmus + TURBO

01Шановні викладачі Університету Ушинського, запрошуємо взяти участь з 23 квітня по 21 червня у безкоштовному тренінгу з питань стратегічного та антикризового управління, управління інноваційними освітніми програмами, побудови інтерактивного університету. Тренінг проводиться в рамках виконання міжнародного проєкту Erasmus + TURBO (101129315-TURBO-Erasmus-EDU-2023-CBHE)

Опитування щодо оцінки проєктів реформ МОН в галузі фахової передвищої та вищої освіти

2Звертаємо вашу увагу на започатковане Державним університетом економіки і технологій опитування щодо ініціатив Міністерства освіти і науки України в галузі вищої та фахової передвищої освіти.

Всеукраїнське онлайн-опитування населення щодо рухової активності різних вікових груп населення

01Міністерство молоді та спорту у співпраці з Державною службою статистики України активно працюють над залученням різних соціальних груп, зокрема внутрішньо переміщених осіб, ветеранів війни та їхніх сімей, до здорового способу життя через рухову активність та спорт.

«Promova» в межах національної програми Future Perfect

01Шановні студенти та співробітники університету! Міністерство цифрової трансформації та Міністерство освіти і науки інформують про можливості національної програми з популяризації англійської як мови міжнародного спілкування в Україні "Future Perfect" (далі – програма), яка була створена за ініціативою Президента України.

BridgeUSA: Програма обмінів для українських викладачів від Американських Рад

01Шановні колеги! Державний департамент США, Бюро у справах освіти і культури, Офіс програм обміну приватного сектору та Американські Ради з міжнародної освіти оголошує відкриття анкети для участі в програмі “BridgeUSA: Програма обміну для українських викладачів”.

Перша міжнародна конференція в рамках проєкту Erasmus+ PAGOSTE “Vocational Teacher Education: Between Aspirations and Challenges”

1Шановні колеги! Запрошуємо до участі у Першій міжнародній конференції в рамках проєкту Erasmus+ PAGOSTE “Vocational Teacher Education: Between Aspirations and Challenges” 6-8 листопада 2023 р.

Навчально-методичний вебінар та тренінг «Методи виявлення професійного вигорання і хронічної втоми та шляхи їх профілактики».

01Шановні співробітники Університету Ушинського! Громадська організація «Національна академія наук вищої освіти України» запрошує Вас взяти участь у навчально-методичному вебінарі та тренінгу «Методи виявлення професійного вигорання і хронічної втоми та шляхи їх профілактики», що відбудуться 29.09.2023 року на платформі ZOOM, початок о 14:00 (3 академічні години).

Всеукраїнська програма ментального здоров’я «Ти як?»

01Шановні колеги, Одеський обласний медичний центр психічного здоров’я інформує, про те що наразі в Україні, і в Одеській області втому числі, впроваджується Всеукраїнська програма ментального здоров’я «Ти як?», яка ініційована першою леді України Оленою Зеленською.

Сторінка 1 із 14

 

Пустая синяя полоска

© 2024 Університет Ушинського
https://hoston.blob.core.windows.net/juragan/slot-mahjong-gacor.html https://hoston.blob.core.windows.net/juragan/slot-luar-negeri.html https://hoston.blob.core.windows.net/juragan/slot-gacor-online.html https://simkatmawa.ubt.ac.id/V2/app-web/page/produk/demo-pragmatic/ https://sisdata.unpak.ac.id/uploads/sgacor/ https://ee.itk.ac.id/data/
https://slot-bonanza-terpercaya.powerappsportals.com/