Серія навчальних заходів UNODC із протидії корупції

prewШановні колеги, студенти та усі бажаючі! Програма USAID «Справедливість для всіх» та Управління ООН з протидії наркотикам і злочинності / United Nations Office of Drugs and Crime (UNODC, тут і надалі – «Управління ООН») організовують онлайн захід, присвячений запуску Серії навчальних модулів з протидії корупції в Україні.

Опитування науково-педагогічних працівників задля визначення потреб українських освітян з проблем Європейського дослідницького простору

imgШановні колеги! Інститут педагогіки НАПН України за підтримки Української асоціації дослідників освіти реалізує проєкт «Європейський дослідницький простір як орієнтир розвитку педагогічної науки в Україні: інформаційний хаб Інституту педагогіки НАПН України».

Опитування щодо використання цифрових інструментів у закладах освіти в умовах дистанційного навчання.

01Шановні науково-педагогічні та педагогічні працівники Університету Ушинського! Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» рекомендує взяти участь освітянам в анонімному опитуванні щодо використання цифрових інструментів у закладах освіти в умовах дистанційного навчання.

Опитування «Соціальна відповідальність у закладах вищої освіти України»

01Інститут вищої освіти НАПН України запрошує викладачів, співробітників, здобувачів вищої освіти взяти участь в опитуванні «Соціальна відповідальність у закладах вищої освіти України», що проводиться з метою узагальнення існуючого досвіду та обґрунтування перспективних напрямів і механізмів розвитку соціальної відповідальності українських ЗВО в рамках виконання наукового дослідження Інституту вищої освіти НАПН України «Політика та механізми реалізації соціальної відповідальності ЗВО України в умовах війни та під час повоєнного відновлення країни».

«Впровадження автономності українських закладів вищої освіти в контексті європейського досвіду університетської автономії»

01Шановні студенти та співробітники Університету Ушинського, пропонуємо взяти участь у онлайн опитуванні! Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» планує проведення серед науково-педагогічних працівників ЗВО та здобувачів вищої освіти онлайн опитування на тему «Впровадження автономності українських закладів вищої освіти в контексті європейського досвіду університетської автономії».

Всесвітній день соціальної роботи

01У межах відзначення Всесвітнього дня соціальної роботи. 21 березня 2023 року о 15.00 Мінсоцполітики в партнерстві з Дитячим Фондом ООН (ЮНІСЕФ) запрошують до участі у онлайн-події, під час якої відбудеться презентація та обговорення Візії Міністерства соціальної політики щодо подальшого розвитку соціальної сфери України, відбудеться її обговорення, окреслено перспективи подальшої взаємодії Мінсоцполітики з потенційними партнерами на різних рівнях, а також нагороджено кращих соціальних працівників року.

Онлайн-курс «Практикум з розвитку м'яких навичок»

01Онлайн-курс «Практикум з розвитку м'яких навичок» пропонує скористатися їх пропозиціями та опанувати м’які навички. Разом зі своїми студентами обміркувати, які навички є особливо важливими для різних професій, та якими з цих навичок ви вже володієте, а які потрібно розвивати.

Global Money Week

01Міністерство освіти і науки України інформує, що з 20 березня по 2 квітня 2023 року в Україні відзначатиметься Всесвітній тиждень грошей.

Сторінка 1 із 13

 

Пустая синяя полоска

© 2017 Університет Ушинського
https://pabukon.purwakartakab.go.id/slot-demo/ http://inlislite.pustaka.sumbarprov.go.id/slot-demo/ https://jdih.makassarkota.go.id/slot-gacor/ http://e-perpustakaan.kemendesa.go.id/live-sgp/ https://simkerma.polinema.ac.id/demo-slot/ https://pabukon.purwakartakab.go.id/slot-gacor/ http://inlislite.palembang.go.id/live-sgp/ https://jdih.dprd.bulelengkab.go.id/slot-gacor-online/ https://pustaka.pekanbaru.go.id/slot-gacor/ https://library.poltekpel-sby.ac.id/slot-demo/ https://inlislite.bengkaliskab.go.id/slot-gacor/ http://inlis.lamongankab.go.id/slot-demo/ http://inlislite.palembang.go.id/demo-pg-soft/ http://sipmk.kemenkopmk.go.id/slot-gacor/ https://jdih.boltimkab.go.id/toto-macau/ https://jdih-dprd.murungrayakab.go.id/slot-demo-pragmatic/ https://jdih.dprd.bulelengkab.go.id/slot-online-gacor/ https://jdih.boltimkab.go.id/slot-gacor/ http://inlislite.palembang.go.id/rtp-live-slot/ https://jdih.boltimkab.go.id/slot-demo/ https://silakanmas.disdukcapil.magelangkota.go.id/ikm_download/slot-luar-negeri/ https://silakanmas.disdukcapil.magelangkota.go.id/ikm_download/slot-demo/ https://jim.unrika.ac.id/slot-demo/ https://www.irslawproblems.com/slot-demo/ https://chavancentre.org/slot-demo/