ATL-2021

Шановні Науковці! Наприкінці навчального року щиро запрошуємо Вас запланувати участь у сьомій міжнародній науковій конференції "Адаптивні технології управління навчанням ATL-2021" .

Запис бажаючих вакцинуватися триває

ngerbЩодо заповнення відповідної форми звертайтеся до психологічної служби Університету Ушинського!

(головний корпус, каб. №62, тел. 753-08-66)

Увага

Університет Ушинського бере участь в міжнародному проєкті ERASMUS «Посилення потенціалу вищої освіти: розвиток трансверсальних компетентностей в освітніх програмах», у межах якого передбачено «вхідне» опитування чотирьох цільових груп: науково-педагогічних працівників, здобувачів освіти, роботодавців та випускників щодо сформованості трансверсальних компетентностей в існуючих програмах, до яких вони мають безпосереднє відношення.

Анкетування викладачів Університету Ушинського

Шановні викладачі!  

З 8 до 30 червня 2021 р. в нашому Університеті проходить опитування щодо внутрішнього забезпечення якості освіти.  

Просимо всіх науково-педагогічних працівників долучитися до підвищення якості вищої освіти в університеті і заповнити анкети. Опитування анонімне, дані буде використано в узагальненій формі. Відповідь має бути в кожному запитанні.

Дякуємо за участь!

Посилання на анкету для викладачів https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=StMNzR0mMkWyyGUC8WoY3Oo4UL9dnyxNr8W4Ktz87E5UQ01PRVlFQkxSRFc4NTc0OEdOUk84VlhaWC4u

«Art & Air» ВЕРНІСАЖ OPEN AIR у дворику худграфу

afisha23 червня 2021 року художньо-графічний факультет гостинно запрошує поринути у творчу літньо-пленерну атмосферу і відвідати ВИСТАВКУ ТВОРІВ ВИКЛАДАЧІВ ТА СТУДЕНТІВ у внутрішньому дворику навчального корпусу.

В експозиції будуть представлені живописні полотна, графіка, твори декоративного мистецтва, скульптура і кераміка – роботи, створені на пленерах та у майстернях, що відтворюють красу світу природи з настроєм весни і літа.

Початок вернісажу о 16.00 за адресою вул. Старопортофранківська, 4.

Корпоративне навчання для співробітників та науково-педагогічних працівників на базі Південноукраїнського центру професійного розвитку керівників та фахівців соціономічної сфери!

ngerbУвага!

З 14.06. розпочинається корпоративне навчання для науково-педагогічних працівників за програмою «Інструменти наукометричних баз даних» .

Перша лекція буде проходити 14.06. на платформі «Teams» о 16:20.

З 17.06. розпочинається корпоративне навчання для співробітників університету за програмою «Сучасна онлайн-комунікація (культура віртуального спілкування)» .

Перша лекція буде проходити 17.06. на платформі «Teams» о 16:20.

ДОДАТКОВА ВАКЦИНАЦІЯ!

ngerbУВАГА!

ДОДАТКОВА ВАКЦИНАЦІЯ!

Шановні працівники Університету Ушинського!

УВАГА! ДОДАТКОВА ВАКЦІНАЦІЯ!

ngerbШановні працівники Університету Ушинського!

Додаткові списки на вакцинацію можна подавати

до 11 червня 2021 року.

 

Вакцина «КОМІРНАТІ»

виробництва Пфайзер Меніфекчурінг Бельгія НВ

 

Сторінка 1 із 13

 

© 2017 Університет Ушинського