Штучний інтелект у науці та освіті

01Запрошуємо взяти участь у Міжнародній конференції
Місія: висвітлення особливостей та напрямів застосування проривних технологій штучного інтелекту у наукових дослідженнях, економіці та освітніх практиках.

Продовжується набір бакалаврів на курси підготовки до ЄВІ 2024 з англійської мови

ngerbШановні здобувачі вищої освіти !
З 1 березня 2024 року продовжується набір бакалаврів на курси підготовки до ЄВІ 2024 з англійської мови.

Вебінар «Особливості участі в Програмі «Горизонт Європа»

ngerb21 лютого 2024 р. об 11-00 вебінар «Особливості участі в Програмі «Горизонт Європа»: Напрям І «Передова наука» (Дії Марії Склодовської-Кюрі), Напрям ІІ «Глобальні виклики та конкурентоспроможність» (кластер 4 «Цифрові технології, промисловість і космос»), Напрям ІІІ «Інноваційна Європа»».

Відкритий науково-практичний семінар УкрІНТЕІ з підвищення кваліфікації на тему «Інноваційний розвиток України через призму діяльності Українського національного офісу інтелектуальної власності та інновацій (УКРНОІВІ)»

ngerb20 лютого 2024 р. об 11-00 відкритий науково-практичний семінар УкрІНТЕІ з підвищення кваліфікації на тему «Інноваційний розвиток України через призму діяльності Українського національного офісу інтелектуальної власності та інновацій (УКРНОІВІ)».

Велика Одеська Бібліоніч - VI

1Весна дарує сподівання, любов - відновлення сил і піднесений настрій. Найстаріша публічна книгозбірян України та її чудові креативні партнери традиційно дарують одеситам Велику БІБЛІОНІЧ, адже маємо 14 лютого подвійне свято: Міжнародний день дарування книг та День закоханих, що надихає нас захищати рідних, відстоювати своє право жити, працювати і любити у вільній країні.

До міжнародного дня дарування книг «Я обираю книгу!»

1Подарувати бібліотеці книгу – це чудова нагода висловити свою увагу і повагу до усіх шанувальників книг та читання. Мета заходу – надихнути людей подарувати книгу бібліотеці та дати змогу іншим читачам познайомитися з вашими вподобаннями.

Розпочався набір слухачів на підготовчі курси університету для складання НМТ для вступу до закладів вищої освіти в 2024 році.

ngerbЗ 1 січня 2024 року розпочався набір слухачів на підготовчі курси університету для складання НМТ для вступу до закладів вищої освіти в 2024 році.

Розпочався набір бакалаврів на курси підготовки до ЄВІ 2024 з англійської мови

ngerbЗ 1 січня 2024 року розпочався набір бакалаврів на курси підготовки до ЄВІ 2024 з англійської мови.
Заняття розпочнуться з 1 лютого 2024 року та проводитимуться 2 рази на тиждень в будні дні з 15.30-18.30.

Сторінка 1 із 29

 

© 2024 Університет Ушинського
https://simkatmawa.ubt.ac.id/V2/meta/
https://slot-bonanza-terpercaya.powerappsportals.com/