Раді запросити усіх бажаючих на відкриту лекцію з художником Ігорем ГУСЄВИМ

1Раді запросити усіх бажаючих на відкриту лекцію  з художником Ігорем ГУСЄВИМ на художньо-графічний факультет Університету Ушинського та поговорити про сучасне мистецтво та його роль під час війни 20 червня 2024 року о 15:00 годині 

Запрошуємо на відкриту лекцію професора Шипа С. В. «Музична герменевтика. Якою вона може бути?»

1Факультет музичної та хореографічної освіти запрошує здобувачів вищої освіти, викладачів мистецьких спеціальностей, а також всіх зацікавлених на відкриту лекцію, присвячену Дню науки в Університеті Ушинського!

Відкрита лекція «Англійська мова для академічних цілей»

1Написання наукової статті
24 травня 2024
14:00

Шановні студенти, аспіранти, докторанти та молоді вчені!

ngerbЗапрошуємо Вас взяти участь у роботі Всеукраїнської студентської науково-практичної конференції «Сучасні виклики соціально-політичного розвитку: політико-правові та соціально-економічні виміри»

Запрошуємо Вас на веб-зустріч з представниками компанії Strike Plagiarism

ngerbЗапрошуємо Вас на веб-зустріч з представниками компанії Strike Plagiarism. В межах зустрічі будуть розглянуті можливості сучасної системи перевірки на плагіат, а також проведений тренінг з використання функціональних можливостей програми.. В межах зустрічі будуть розглянуті можливості сучасної системи перевірки на плагіат, а також проведений тренінг з використання функціональних можливостей програми.

The Laboratory of Artificial Intelligence and Robotics at Ushynsky University is organizing a webinar: AI and Education: Unlocking the Future.

1The Laboratory of Artificial Intelligence and Robotics at Ushynsky University is organizing a webinar:
 AI and Education: Unlocking the Future. 

Науково-практичний семінар для молодих науковців

2Дослідження англійської мови і мовлення: когнітивні, комунікативно-прагматичні та лінгводидактичні аспекти

Гостьова лекція

115 травня о 10.00 на платформі Zoom відбудеться гостьова лекція

Сторінка 1 із 34

 

© 2024 Університет Ушинського
https://147.139.212.232/ https://8.215.58.83/ https://147.139.182.39/ https://147.139.212.74/ https://hoston.blob.core.windows.net/juragan/slot-mahjong-gacor.html https://hoston.blob.core.windows.net/juragan/slot-luar-negeri.html https://hoston.blob.core.windows.net/juragan/slot-gacor-online.html https://simkatmawa.ubt.ac.id/V2/app-web/page/produk/demo-pragmatic/ https://sisdata.unpak.ac.id/uploads/sgacor/ https://ee.itk.ac.id/data/
https://slot-bonanza-terpercaya.powerappsportals.com/