«Інноваційні засоби навчання інформатики»

Увага! Оголошується реєстрація на курси підвищення кваліфікації за програмою:

«Інноваційні засоби навчання інформатики»

VІ Міжнародна науково-методична конференція «ТЕОРІЯ ТА ПРАКТИКА УПРАВЛІННЯ ПЕДАГОГІЧНИМ ПРОЦЕСОМ»

VІ Міжнародна науково-методична конференція 

 

«ТЕОРІЯ ТА ПРАКТИКА УПРАВЛІННЯ ПЕДАГОГІЧНИМ ПРОЦЕСОМ»   

(присвячена пам’яті Полторака Валентина Семеновича) 

26-28 травня  2021 року 

Шановні абітурієнти-2021!

21 травня 2021 року з 14.00 до 17.00 у Південноукраїнському національному педагогічному університеті імені К. Д. Ушинського відбудеться «ДЕНЬ ВІДЧИНЕНИХ ДВЕРЕЙ-2021».

Громадське обговорення проєктів освітніх програм

Запрошуємо роботодавців, здобувачів вищої освіти, випускників, представників професійної спільноти та академічних кіл, інших зацікавлених осіб узяти участь в обговоренні проєктів освітніх програм.  

«ОБРАЗ ЛЮДИНИ: ОГОЛЕНА НАТУРА» Виставка навчальних робіт студентів ХГФ

З 20 травня 2021 року у виставковому просторі фойє художньо-графічного факультету буде представлено виставку навчальних робіт студентів різних років, головним завданням яких є вивчення особливостей зображення тіла людини. В експозиції будуть показані конструктивні та тонові малюнки, живописні етюди та довготривалі постановки, скульптурні твори.

Ювілейна зустріч

18 травня 2021 р. о 15.00 в on-line форматі на платформі Zoom відбудеться ювілейна зустріч академіка Алли Михайлівни Богуш з нагоди 30 річчя спеціалізованої вченої ради (К 41.053.04) із захисту кандидатських і докторських дисертацій та її наукової школи.

Конкурс есе

Кафедра педагогіки Університету Ушинського оголошує старт конкурсу есе з теми «ЩО ДЛЯ МЕНЕ ПАТРІОТИЗМ І ЛЮБОВ ДО БАТЬКІВЩИНИ»

Онлайн опитування здобувачів всіх рівнів освіти для покращання внутрішнього забезпечення якості освіти

Шановні здобувачі вищої освіти! 

Запрошуємо взяти участь у щорічному дослідженні показників внутрішнього забезпечення якості освіти здобувачів всіх рівнів вищої освіти денної та заочної форм навчання за всіма освітніми програмами. 

Під час анкетування у вас буде змога висловити власну думку щодо якості надання освітніх послуг за результатами навчання у другому семестрі 2020/2021 н.р  

Сторінка 1 із 12

 

© 2017 Університет Ушинського