V Міжнародна наукова конференція здобувачів вищої освіти, молодих вчених та науковців «Концепти соціокультурної трансформації сучасного суспільства»

ngerbМіністерство освіти і науки України
Державний заклад
«Південноукраїнськийнаціональний
педагогічний університет імені К. Д. Ушинського» запрошує
взяти участь у роботі V Міжнародної наукової конференція здобувачів вищої освіти, молодих вчених та науковців
«Концепти соціокультурної трансформації сучасного суспільства»

Конференція відбудеться 25-26 травня 2023 року
у Державному закладі «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського»
(м. Одеса, вул. Старопортофранківська, 26, 3-й поверх, 74 аудиторія).
на платформі Zoom

Всеукраїнська Інтернет-конференція здобувачів вищої освіти і молодих учених

ngerbМіністерство освіти і науки України
Державний заклад
«Південноукраїнський національний
педагогічний університет імені К. Д. Ушинського» запрошує
взяти участь у роботі Всеукраїнської Інтернет-конференції здобувачів вищої освіти і молодих учених

Он-лайн гостьова лекція стейкхолдера з ОНП 105 Прикладна фізика та наноматеріали професора

ngerb28 березня 2023 року о 13.00 для аспірантів першого року навчання відбудеться в рамках дисципліни "Механізми старіння матеріалів та приладів" он-лайн гостьова лекція стейкхолдера з ОНП 105 Прикладна фізика та наноматеріали професора, дійсного члена Академії Метрології України Вашпанова Юрія Олександровича (Одеська державна академія будівництва та архітектури) на тему «ФОТОЕЛЕКТРИЧНІ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНІ ГАЗОВІ НАНОСЕНСОРИ. ТЕХНОЛОГІЯ ТА ЗАСТОСУВАННЯ (PHOTOVOLTAIC INTELLIGENT GAS NANOSENSORS. TECHNOLOGY AND APPLICATION)».

День відкритих дверей 2023

1Державний заклад «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського» запрошує на День відкритих дверей!

Корпоративне навчання для студентів, аспірантів, співробітників та науково-педагогічних працівників Університету Ушинського з 01.03.2023 по 07.03.2023 року.

1Південноукраїнський центр професійного розвитку керівників та фахівців соціономічної сфери оголошує реєстрацію до 28 лютого 2023 року на підвищення кваліфікації за темою: "Можливості Canva для створення профорієнтаційного контенту" (Обсяг 30 год./1 кредит ЕКТС)

Методичні аспекти вивчення основ математичного моделювання у курсі математики!

1Курси підвищення кваліфікації для вчителів та викладачів математики на базі Південноукраїнського центру професійного розвитку керівників та фахівців соціономічної сфери!

Курси підвищення кваліфікації для психологів, соціальних працівників, педагогічних працівників на базі Південноукраїнського центру професійного розвитку керівників та фахівців соціономічної сфери!

12Оголошується реєстрація на курси підвищення кваліфікації за програмою: «Основи багатосторонньої медіації»(для психологів, соціальних працівників, педагогічних працівників, класних керівників) 03.02.2023р.- 13.02.2023р., обсягом 30 годин

Продовжується набір слухачів на підготовчі курси Університету Ушинського для складання НМТ для вступу до закладів вищої освіти у 2023 році.

ngerbЗ 1 лютого 2023 року продовжується набір слухачів на підготовчі курси Університету Ушинського для складання НМТ для вступу до закладів вищої освіти у 2023 році.

Сторінка 1 із 23

 

© 2017 Університет Ушинського