IV МІЖНАРОДНИЙ КОНГРЕС «ІНТЕНСИФІКАЦІЯ ПЕДАГОГІЧНОЇ ОСВІТИ В ГЛОБАЛЬНОМУ УНІВЕРСИТЕТСЬКОМУ ПРОСТОРІ: ПОГЛЯД У МАЙБУТНЄ»

Одеса 19-22 жовтня 2022 року

Відкрита онлайн-лекція на тему: «Синергічне підвищення міцності та пластичності високоентропійних сплавів новими біфункціональними нанопреципітатами»

1Кафедра фізики Університету Ушинського запрошує здобувачів вищої освіти спеціальності 105 Прикладна фізика та наноматеріали, а також усіх бажаючих у середу, 29 червня 2022 року, о 13.00 год. на відкриту онлайн-лекцію

Університет Ушинського, запрошує всіх на День абітурієнта

avaУніверситет Ушинського, запрошує всіх на День абітурієнта, який відбудеться 18 червня 2022 року об 11:00 в онлайн форматі на платформі Zoom.

Корпоративне навчання для співробітників та науково-педагогічних працівників Університету Ушинського у травні 2022 року.

1Південноукраїнський центр професійного розвитку керівників та фахівців соціономічної сфери оголошує додаткову реєстрацію до 15 травня на корпоративне навчання для співробітників та науково-педагогічних працівників університету за програмою :
• Використання хмарно орієнтованого навчального середовища Microsoft 365 (ІІ-етап)

Конференція "Методологія та технологія сучасного філософського пізнання"

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

ДЕРЖАВНИЙ ЗАКЛАД

«ПІВДЕННОУКРАЇНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ

ПЕДАГОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ К. Д. УШИНСЬКОГО»

ЗАПРОШУЄ

взяти участь у роботі Міжнародної наукової конференції здобувачів вищої освіти і молодих вчених,

Присвяченої 30-річчю створення кафедри філософії, соціології та менеджменту соціокультурної діяльності та 205-річчю Університету Ушинського

Воркшоп «Державна реєстрація авторського права на науковий твір»

До Дня науки в Україні бібліотека Університету Ушинського 18 та 19 травня 2022 р. о 14.30, для викладачів та науковців університету, проводить воркшоп «Державна реєстрація авторського права на науковий твір».

Відкрита лекція начальника відділу освіти, керівника центру оцінювання якості освіти Держави Ізраїль, професора Аріельского університету Ніци Давидович «Особистісний фактор у процесі дистанційного навчання»

1Кафедра германської філології та методики викладання іноземних мов (завідуюча проф. Єременко Т.Є.) Університету Ушинського та Освітній науково-інформаційний та культурний центр Держави Ізраїль (керівник - Слободянюк Анна) запрошує викладачів, студентів, аспірантів відвідати 19 травня 2022 року о 10.00 відкриту лекцію начальника відділу освіти, керівника центру оцінювання якості освіти Держави Ізраїль, професора Аріельского університету Ніци Давидович «Особистісний фактор у процесі дистанційного навчання». Лекція проводитиметься англійською мовою на платформі Зум в рамках святкування Днів Науки.

Запрошуємо на онлайн-семінар 21.05.2022 о 9.40

1Південноукраїнський центр професійного розвитку керівників та фахівців соціономічної сфери
Управління фізичної культури і спорту Одеської обласної державної адміністрації
Кафедра гімнастики та спортивних єдиноборств Університету Ушинського

21.05.2022 о 9.40
Запрошуємо на онлайн-семінар, де буде розглянуті такі питання:

Сторінка 1 із 21

 

© 2017 Університет Ушинського