Другий тур Всеукраїнського конкурсу наукових студентських робіт у галузі «Педагогічна та вікова психологія»

Для участі у другому етапі Конкурсу просимо до 15 лютого 2022 року (за поштовим штемпелем) надсилати в електронному та паперовому варіанті конкурсні роботи (не більше трьох наукових робіт з одного закладу вищої освіти переможців І туру) з обов’язковим зазначенням на конверті галузі науки «Педагогічна та вікова психологія».

Відкрита зустріч з експертами ID 31800

Відкрита зустріч з експертами ID 31800 Державний заклад "Південноукраїнський національний педагогічний університет ім. К. Д. Ушинського" , ОП "Право"

Акредитація ОПП «Публічне управління та адміністрування»

Відповідно до Наказу Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти від 23 грудня 2021 року № 2273–Е, призначено експертну групу для проведення акредитаційної експертизи у віддаленому (дистанційному) режимі за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування» ОПП «Публічне управління та адміністрування» (ІД ОПП у ЄДЕБО 34080) за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти (справа № 2227/АС-21) у Державному закладі «Південноукраїнський національний педагогічний університет ім. К.Д. Ушинського».

Акредитація ОНП Математика

Відкрита зустріч з експертною групою: ЄДЕБО 50909, ДЗ "ПНПУ імені К.Д. Ушинського"  ОНП "Математика"

Час: 10 січня 2022, 14:15

Підключитись до конференції: https://us02web.zoom.us/j/83448199410

Анонс концерту ансамблю «Гармонія»

afishaАнсамбль «Гармонія» вітає всіх з Новим Роком та Різдвом Христовим! Хай Новий рік буде щедрим на вдачу у всіх ваших справах, здійснюються усі плани і задуми, а ваші серця будуть сповнені світлої музики, яка надихає до життєвих перемог! Запрошуємо вас на вечір бардівської пісні, який відбудеться 8 січня 2022 року о 18.00. за адресою вул.. Княжеська, 27, Музей «Парадная Буковецького».

Рада молодих учених запрошує до участі у конкурсному відборі стипендій для молодих вчених

Рада молодих учених при  

Міністерстві освіти і науки України  

запрошує до участі у конкурсному відборі  

стипендій для молодих вчених  

закладів вищої освіти та наукових установ. 

Онлайн опитування здобувачів всіх рівнів освіти для покращення внутрішнього забезпечення якості освіти

ngerbШановні здобувачі вищої освіти!  

Запрошуємо взяти участь у щорічному дослідженні показників внутрішнього забезпечення якості освіти здобувачів всіх рівнів вищої освіти денної та заочної форм навчання за всіма освітніми програмами.  

Під час анкетування у вас буде змога висловити власну думку щодо якості надання освітніх послуг за результатами навчання у першому семестрі 2021/2022 н.р. 

Анкета гендерні аспекти діяльності працівників

Гендерні аспекти діяльності працівників університету. 

Сторінка 1 із 17

 

© 2017 Університет Ушинського