Шановні абітурієнти-2021!

21 травня 2021 року з 14.00 до 17.00 у Південноукраїнському національному педагогічному університеті імені К. Д. Ушинського відбудеться «ДЕНЬ ВІДЧИНЕНИХ ДВЕРЕЙ-2021».

Вісімнадцята всеукраїнська конференція студентів і молодих науковців "Інформатика, інформаційні системи та технології"

ngerbШановні колеги, маємо за честь запросити вас до участі у Вісімнадцятій всеукраїнській конференції студентів і молодих науковців "Інформатика, інформаційні системи та технології", яка відбудеться 23 квітня 2021 року. Будемо вдячні за розповсюдження інформаційного листа серед кола зацікавлених осіб. Очікуємо саме на Вас, з повагою оргкомітет! 

Запрошуємо до участі у в Міжнародному дистанційному конкурсі мистецтв "INTERSTELLAR".

Шановні викладачі та студенти!

 

ДЗ «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського», БФ «Золотий саксофон» і телепроєкт «Зіронька» запрошують Вас взяти участь в міжнародному дистанційному конкурсі мистецтв "INTERSTELLAR". 

I Всеукраїнська науково-практична конференція «Декоративно-прикладне мистецтво в національній системі художньо-педагогічної освіти: сучасний досвід і перспективи»

Назва заходу (рівень, форма проведення): Всеукраїнська науково-практична конференція, форма проведення – очна, заочна. 

Тема заходу: I Всеукраїнська науково-практична конференція «Декоративно-прикладне мистецтво в національній системі художньо-педагогічної освіти: сучасний досвід і перспективи» 

Програма студентського онлайн обміну з Північно-Іллінойським Університетом (США)

thumbnail_USA-UkraineФакультет іноземних мов Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського запрошує взяти участь у програмі онлайн-обміну «Educate Global», ініційованої Північно-Іллінойським Університетом (США).

«НАТЮРМОРТ: від штудії до художнього образу»

1З початком весни у стінах художньо-графічного факультету буде представлено нову виставку «НАТЮРМОРТ: від штудії до художнього образу». В експозиції буде показано можливості жанру натюрморту у виконанні здобувачів вищої освіти худграфу: академічні постановки, творчі композиції та кваліфікаційні (магістерські) роботи здобувачів різних років.

Шановні абітурієнти!

З метою підготовки учнів випускних класів до складання іспиту з біології Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського запрошує учнів 11-х класів взяти участь в навчальному тренінгу-тестуванні, який відбудеться на безкоштовній основі 27 лютого 2021 року о 10 годині за адресою: м. Одеса, вул. Фонтанська дорога, 4, актова (зелена) зала.

Презентація програм імені Фулбрайт

Шановні викладачі, аспіранти та студенти! 

 

У п’ятницю, 26 лютого о 15:00 відбудеться презентація програм імені Фулбрайта на платформі Zoom Meeting. Короткий опис  програм імені Фулбрайта додається в форматі pdf. 

 

Усі бажаючи можуть прийняти участь за посиленням https://iie-org.zoom.us/j/91227303803?pwd=cHpvek9MSmt4NTVlTWZMRW1lMXFpQT09 

Сторінка 1 із 8

 

© 2017 Університет Ушинського