Всеукраїнський літературно-мистецький конкурс для дітей та молоді «Успіх усупереч»

01Шановні студенти, якщо ви володієте словом та вмієте створювати цікаві історії, чи може маєте талант малювати або створювати цікаві презентації розповіді? Якщо, так, тоді цей Всеукраїнський літературно-мистецький конкурс для вас!

Всеукраїнський конкурс творчих робіт серед молоді до Дня державної служби.

01Національне агентство України з питань державної служби запрошує взяти участь у Всеукраїнському конкурсі творчих робіт серед молоді до Дня державної служби.

Працевлаштування випускників в митних органах України

prewШановні студенти та випускники Університету Ушинського, які отримують у 2023 році освітній ступінь бакалавра або здобувають освітній ступінь магістра, Одеська митниця з метою залучення молоді та вмотивованих спеціалістів до роботи на державній службі запрошує приєднатися до команди Державної митної служби України.

Серія навчальних заходів UNODC із протидії корупції

prewШановні колеги, студенти та усі бажаючі! Програма USAID «Справедливість для всіх» та Управління ООН з протидії наркотикам і злочинності / United Nations Office of Drugs and Crime (UNODC, тут і надалі – «Управління ООН») організовують онлайн захід, присвячений запуску Серії навчальних модулів з протидії корупції в Україні.

Опитування «Соціальна відповідальність у закладах вищої освіти України»

01Інститут вищої освіти НАПН України запрошує викладачів, співробітників, здобувачів вищої освіти взяти участь в опитуванні «Соціальна відповідальність у закладах вищої освіти України», що проводиться з метою узагальнення існуючого досвіду та обґрунтування перспективних напрямів і механізмів розвитку соціальної відповідальності українських ЗВО в рамках виконання наукового дослідження Інституту вищої освіти НАПН України «Політика та механізми реалізації соціальної відповідальності ЗВО України в умовах війни та під час повоєнного відновлення країни».

Обмін молоддю між Україною та Литвою

01Шановні студенти, в рамках діяльності Ради обмінів молоддю України та Литви та за підтримки Міністерства молоді та спорту України шукають учасників на молодіжні обміни!

Змагання з кібербезпеки “Sikorsky CTF 2023”

01Запрошуємо студентів до змагань з кібербезпеки! Департамент освіти і науки обласної державної адміністрації інформує, що Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського" спільно з Проєктом USAID «Кібербезпека критично важливої інфраструктури України» планують провести змагання з кібербезпеки “Sikorsky CTF 2023”.

Грантовий конкурс від SEO.UA!

2Компанія "SEO.UA" - оголошує про початок конкурсу для учнів та студентів українських навчальних закладів. Цей конкурс має назву: “Ми самі творимо своє майбутнє”. Лови можливість отримати стипендію у розмірі 20000 гривень!

Сторінка 1 із 23

 

Пустая синяя полоска

© 2017 Університет Ушинського
https://www.baperanews.com/slot-luar-negeri/ https://bcc.ub.ac.id/slot-demo-pragmatic/ http://web.upgriplk.ac.id/slot-demo/ https://disdukcapil.rajaampatkab.go.id/demo-pg-soft/ https://ptun-bandung.go.id/slot-demo-pragmatic/ https://pbj.banggaikab.go.id/slot-gacor-maxwin/ https://jdih.kepahiangkab.go.id/slot-demo-pragmatic/ http://pajak.ponorogo.go.id:2222/slot-demo/ https://simmagang.polinema.ac.id/logs/slot-demo-pragmatic/ https://balongbendo.sidoarjokab.go.id/slot-demo-gratis/ https://sinona.luwukab.go.id/slot-demo/ https://daring.uniga.ac.id/slot-demo/ http://simmutu.rsidaman.banjarbarukota.go.id:91/demo-pg-soft/ https://konsultasi.ulp.banjarbarukota.go.id/slot-demo/ https://inlis.singkawangkota.go.id/demo-pg-soft/ https://inlis.mojokertokab.go.id/digitalcollection/slot-demo/ http://el1brary.samosirkab.go.id:415/demo-pgsoft/ https://perpustakaan.palangkaraya.go.id/slot-demo/ https://147.139.195.246/ https://8.215.25.20/ https://95.111.193.102/ https://147.139.168.127/ https://95.111.196.187/ https://oconnellstbistro.com/ https://chavancentre.org/slot-demo/ https://www.scadvocate.com/ https://stickyriceles.com/ https://www.ella-lapetiteanglaise.com/ https://usaklub.moe/ https://mpored.moe/ https://www.tyronesjacket.com/
https://slot-bonanza-terpercaya.powerappsportals.com/