Серія навчальних заходів UNODC із протидії корупції

prewШановні колеги, студенти та усі бажаючі! Програма USAID «Справедливість для всіх» та Управління ООН з протидії наркотикам і злочинності / United Nations Office of Drugs and Crime (UNODC, тут і надалі – «Управління ООН») організовують онлайн захід, присвячений запуску Серії навчальних модулів з протидії корупції в Україні.

Опитування «Соціальна відповідальність у закладах вищої освіти України»

01Інститут вищої освіти НАПН України запрошує викладачів, співробітників, здобувачів вищої освіти взяти участь в опитуванні «Соціальна відповідальність у закладах вищої освіти України», що проводиться з метою узагальнення існуючого досвіду та обґрунтування перспективних напрямів і механізмів розвитку соціальної відповідальності українських ЗВО в рамках виконання наукового дослідження Інституту вищої освіти НАПН України «Політика та механізми реалізації соціальної відповідальності ЗВО України в умовах війни та під час повоєнного відновлення країни».

Обмін молоддю між Україною та Литвою

01Шановні студенти, в рамках діяльності Ради обмінів молоддю України та Литви та за підтримки Міністерства молоді та спорту України шукають учасників на молодіжні обміни!

Змагання з кібербезпеки “Sikorsky CTF 2023”

01Запрошуємо студентів до змагань з кібербезпеки! Департамент освіти і науки обласної державної адміністрації інформує, що Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського" спільно з Проєктом USAID «Кібербезпека критично важливої інфраструктури України» планують провести змагання з кібербезпеки “Sikorsky CTF 2023”.

Грантовий конкурс від SEO.UA!

2Компанія "SEO.UA" - оголошує про початок конкурсу для учнів та студентів українських навчальних закладів. Цей конкурс має назву: “Ми самі творимо своє майбутнє”. Лови можливість отримати стипендію у розмірі 20000 гривень!

«Впровадження автономності українських закладів вищої освіти в контексті європейського досвіду університетської автономії»

01Шановні студенти та співробітники Університету Ушинського, пропонуємо взяти участь у онлайн опитуванні! Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» планує проведення серед науково-педагогічних працівників ЗВО та здобувачів вищої освіти онлайн опитування на тему «Впровадження автономності українських закладів вищої освіти в контексті європейського досвіду університетської автономії».

Творча зустріч з провідними журналістами Одещини.

01Одеська національна наукова бібліотека запрошує усіх студентів на творчу зустріч з представниками громадсько-політичної газети «Вечерняя Одесса». Вона є багаторічним медійним партнером Одеської національної наукової бібліотеки. Професійні журналісти і бібліотечні фахівці висвітлюють на сторінках газети бібліотечні здобутки та події, популяризують їх серед мешканців Одеси та області.

Global Money Week 2023

1Міністерство освіти і науки України інформує, що в Україні відзначатиметься Всесвітній тиждень грошей. З цієї нагоди Національний банк України готує низку заходів з фінансової грамотності, присвячених Всесвітньому тижню грошей 2023, ураховуючи різні вікові групи та формати участі.

Сторінка 1 із 22

 

Пустая синяя полоска

© 2017 Університет Ушинського
https://jospakk.kuduskab.go.id/slot-gacor/ http://inlislite.palembang.go.id/live-sgp/ https://jdih.dprd.bulelengkab.go.id/slot-gacor-online/ https://pustaka.pekanbaru.go.id/slot-gacor/ https://library.poltekpel-sby.ac.id/slot-demo/ https://inlislite.bengkaliskab.go.id/slot-gacor/ http://inlis.lamongankab.go.id/slot-demo/ http://inlislite.palembang.go.id/demo-pg-soft/ http://sipmk.kemenkopmk.go.id/slot-gacor/ https://jdih.boltimkab.go.id/toto-macau/ https://jdih-dprd.murungrayakab.go.id/slot-demo-pragmatic/ https://jospakk.kuduskab.go.id/slot-demo/ https://jdih.dprd.bulelengkab.go.id/slot-online-gacor/ https://jdih.boltimkab.go.id/slot-gacor/ http://inlislite.palembang.go.id/rtp-live-slot/ https://jdih.boltimkab.go.id/slot-demo/ https://silakanmas.disdukcapil.magelangkota.go.id/ikm_download/slot-luar-negeri/ https://silakanmas.disdukcapil.magelangkota.go.id/ikm_download/slot-demo/ https://jim.unrika.ac.id/slot-demo/ https://www.irslawproblems.com/slot-demo/ https://chavancentre.org/slot-demo/