IV Міжнародна інтернет-конференція «Сучасні проблеми фізичного виховання, спорту та здоров’я людини»

Шановні колеги, аспіранти, магістранти, студенти!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі

ІV Міжнародної інтернет-конференції

«Сучасні проблеми фізичного виховання, спорту та здоров’я людини»,

яка відбудеться 24-25 листопада 2020 року

в Університеті Ушинського.

кафедра теорії і методики фізичної культури та спортивних дисциплін, м. Одеса, вул. Фонтанська дорога, 4, м. Одеса, Україна, 65039, е-mail конференції: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Громадське обговорення проєкту Кодексу честі

З 10 жовтня по 10 листопада 2020 року в Університеті Ушинського триватиме процес громадського обговорення проєкту Кодексу честі. Запрошуємо усіх бажаючих долучитися до обговорення. Ознайомитися з текстом проєкту та залишити свій коментар можна за покликанням: https://pdpu.edu.ua/novyny-studentskoi-rady/5151-k2-20201009.

«ВИЩА ОСВІТА В ПЕРІОД ПАНДЕМІЇ»

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Запрошуємо Вас взяти участь у Міжнародній науково-практичній інтернет-конференції «ВИЩА ОСВІТА В ПЕРІОД ПАНДЕМІЇ», яка відбудеться 5 листопада 2020 року на платформі Zoom.

НАВЧАЛЬНИЙ СЕМІНАР-МОДЕЛЮВАННЯ «SHAPING – NEIGHBORHOOD» «НОВІ ГРАНІ СУСІДСТВА»

Інститут міжнародної освіти CIVIC (The CIVIC-Institute) спільно з інститутом міжнародних відносин  (The Institute for Foreign Cultural Relations, IFA) за фінансування Міністерства закордонних справ Німеччини продовжує проведення циклу семінарів та моделюючих ігор в Україні.

ПОЛОЖЕННЯ про проведення Другого Всеукраїнського фестивалю авторської пісні та поезії "ОКСАМИТОВИЙ СЕЗОН"

Літературно-музична вітальня

Державного закладу «Південноукраїнський національний педагогічний університет ім. К.Д.Ушинського»

 


 

ПОЛОЖЕННЯ

про проведення Другого Всеукраїнського фестивалю

авторської пісні та поезії

"ОКСАМИТОВИЙ СЕЗОН" (Одеса, 8 - 10 вересень 2017 року),

присвяченому 200-річчю Університету Ушинського

 

 

Дорогі друзі, наш фестиваль проходить вдруге. В цьому році він присвячений 200-річчю Університету Ушинського.

Мета фестивалю зібрати людей, які реалізують свій творчий потенціал в жанрах авторської пісні та поезії. Серед них можуть бути і визнані майстри і новачки. Організатор фестивалю, Літературно-музична вітальня Державного закладу Південноукраїнський національний педагогічний університет ім. К.Д.Ушинського (далі Університет Ушиського), сподівається, що тепла одеська осінь, шум чорноморського прибою, а головне, професійне і людське спілкування надовго запам'ятаються всім учасникам фестивалю.

Терміни проведення фестивалю - 8 - 10 вересня 2017 року. За рішенням оргкомітету фестиваль не передбачає проведення конкурсів. Головна його форма - вільний обмін творчим досвідом учасників. Їх вік - не обмежується.

Фестиваль проходить на двох майданчиках - Актовий зал Університету Ушиського (вул. Старопортофранківська, 26) і Спортивно - оздоровчий табір «Буревісник» (вулиця Дача Ковалевського, 125).

Іногордні учасники фестивалю розміщуються в таборі «Буревісник». Оргкомітет організовує їх зустріч і приїзд до табору.

Проїзд до місць проведення фестивалю:

Залізничний вокзал - головний корпус Університету Ушиського (вул. Старопортофранківська, 26): маршрутка № 127 до зупинки «Градоначальницька», трамвай № 28 (зупинка та ж сама).

Залізничний вокзал - табір «Буревісник»: маршрутка № 127 до кінцевої зупинки (дача Ковалевського).

Автовокзал - головний корпус Університету Ушиського (вул. Старопортофранківська, 26): маршрутка № 168 до зупинки «Градоначальницька».

Автовокзал - табір «Буревісник»: маршрутка № 191 до кінцевої зупинки (дача Ковалевського)

Центр міста, р-н Черьомушки, р-н Таїрова - табір «Буревісник»: маршрутки № 175, 185, 197 до кінцевої зупинки (дача Ковалевського)

У таборі буде організовано харчування в режимі «кава-бутерброди».

Кількість місць для учасників фестивалю в таборі «Буревісник» обмежена. Один день проживання на території табору в будиночках коштує 120 гривень з людини. Проживання у власних наметах - є безкоштовним, але територія, що для цього виділяється, також обмежена.

Обмеженою є і кількість місць для автотранспорту на територіїї табору, але його можна залишити поруч - в 50 метрах від воріт.

Заявки для участі в фестивалі слід надсилати на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

У заявці має бути зазначено прізвище, ім'я та по батькові учасника, коротка творча біографія, місце постійного проживання, контактний телефон, вид транспорту і час приїзду до Одеси.

Термін подачі електронних заявок - до 5 вересня 2017 року.

Програма фестивалю розрахована на два дні (8 і 9 вересня), але за бажанням учасника, він може залишатися в таборі «Буревісник» до 14.00 10 вересня.

Реєстрація учасників фестивалю проводитиметься в перший день (8 вересня) за адресою Актовий зал Університету Ушиського (вул. Старопортофранківська, 26), починаючи з 14.00. Початок фестивальних заходів – того ж дня о 15.00.

В рамках фестивалю будуть працювати майстер-класи. Запис бажаючих брати в них участь буде проводитися при реєстрації.

Відповідальність за проведення фестивалю покладається на Оргкомітет.

Інформаційне джерело: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Контактний телефон: 0675866313 (з 18 до 21).

Це положення розміщено на офіційному сайті Університету Ушиського 28.8. 2017.

Завантажити повний текст положення 

 

«Гендер, війни та революції»

Після Сараєво в 2014 році, Бейрута в 2015 році та Єревана в 2016 році наступна щорічна міжнародна конференція проводитиметься в Одесі восени 2017 року. Під час конференції розглядатимуться різні аспекти соціальних і політичних перетворень гендерних відносин, особливо в житті жінок, внаслідок століття війн, революцій і відбудови миру, в яких жіноцтво відігравало виняткову роль як у якості воїтельок, так і в якості миротворок – із значними соціальними наслідками.

Грани нового познания и искусство воспитания детей нового сознания

Новое время требует постоянного поиска новых подходов в воспитании, развитии и образовании детей нового сознания. Авторы семинара предлагают познакомиться с разработанной ими концепцией «Педагогики Культуры», Культуры Духа, Культуры Сердца, которая является сокровищницей всей нашей духовной жизни.

Відбудеться семінар-моделювання для розбудови сучасного суспільства

Інститут міжнародної освіти CIVIC(TheCIVIC-Institute) спільно з інститутом міжнародних відносин (The Institute for Foreign Cultural Relations, IFA)за фінансування Міністерства закордонних справ Німеччини організовує проведення циклу семінарів та моделюючих ігор в Україні.

Сторінка 1 із 6

 

Пустая синяя полоска

© 2017 Університет Ушинського