Увага! Опитування!

ngerbМіністерство освіти і науки України з метою якісного планування та організації проведення процедури реєстрації наукових заходів в Україні та створення відповідних інструментів для учасників та провайдерів наукових заходів неформальної та інформальної освіти ініціювало анонімне опитування науково-педагогічних працівників ЗВО та наукових установ України.

Відкрита онлайн-лекція на тему: «Синергічне підвищення міцності та пластичності високоентропійних сплавів новими біфункціональними нанопреципітатами»

1Кафедра фізики Університету Ушинського запрошує здобувачів вищої освіти спеціальності 105 Прикладна фізика та наноматеріали, а також усіх бажаючих у середу, 29 червня 2022 року, о 13.00 год. на відкриту онлайн-лекцію

Університет Ушинського, запрошує всіх на День абітурієнта

avaУніверситет Ушинського, запрошує всіх на День абітурієнта, який відбудеться 18 червня 2022 року об 11:00 в онлайн форматі на платформі Zoom.

Відкрита лекція начальника відділу освіти, керівника центру оцінювання якості освіти Держави Ізраїль, професора Аріельского університету Ніци Давидович «Особистісний фактор у процесі дистанційного навчання»

1Кафедра германської філології та методики викладання іноземних мов (завідуюча проф. Єременко Т.Є.) Університету Ушинського та Освітній науково-інформаційний та культурний центр Держави Ізраїль (керівник - Слободянюк Анна) запрошує викладачів, студентів, аспірантів відвідати 19 травня 2022 року о 10.00 відкриту лекцію начальника відділу освіти, керівника центру оцінювання якості освіти Держави Ізраїль, професора Аріельского університету Ніци Давидович «Особистісний фактор у процесі дистанційного навчання». Лекція проводитиметься англійською мовою на платформі Зум в рамках святкування Днів Науки.

Запрошуємо на онлайн-семінар 21.05.2022 о 9.40

1Південноукраїнський центр професійного розвитку керівників та фахівців соціономічної сфери
Управління фізичної культури і спорту Одеської обласної державної адміністрації
Кафедра гімнастики та спортивних єдиноборств Університету Ушинського

21.05.2022 о 9.40
Запрошуємо на онлайн-семінар, де буде розглянуті такі питання:

День відкритих дверей у форматі онлайн-марафону факультетів та інститутів на платформі zoom

8D63E24D-84FF-4BF2-949A-98787ACC26AB21 травня 2022 року  у Державному закладі «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського» відбудеться День відкритих дверей у форматі онлайн-марафону факультетів та інститутів на платформі zoom.

Воркшоп «Державна реєстрація авторського права на науковий твір»

До Дня науки в Україні бібліотека Університету Ушинського 18 та 19 травня 2022 р. о 14.30, для викладачів та науковців університету, проводить воркшоп «Державна реєстрація авторського права на науковий твір».

Корпоративне навчання для співробітників та науково-педагогічних працівників Університету Ушинського у травні 2022 року.

1Південноукраїнський центр професійного розвитку керівників та фахівців соціономічної сфери оголошує додаткову реєстрацію до 15 травня на корпоративне навчання для співробітників та науково-педагогічних працівників університету за програмою :
• Використання хмарно орієнтованого навчального середовища Microsoft 365 (ІІ-етап)

Сторінка 1 із 21

 

Пустая синяя полоска

© 2017 Університет Ушинського