Запис бажаючих вакцинуватися триває

ngerbЩодо заповнення відповідної форми звертайтеся до психологічної служби Університету Ушинського!

(головний корпус, каб. №62, тел. 753-08-66)

ATL-2021

Шановні Науковці! Наприкінці навчального року щиро запрошуємо Вас запланувати участь у сьомій міжнародній науковій конференції "Адаптивні технології управління навчанням ATL-2021" .

Увага

Університет Ушинського бере участь в міжнародному проєкті ERASMUS «Посилення потенціалу вищої освіти: розвиток трансверсальних компетентностей в освітніх програмах», у межах якого передбачено «вхідне» опитування чотирьох цільових груп: науково-педагогічних працівників, здобувачів освіти, роботодавців та випускників щодо сформованості трансверсальних компетентностей в існуючих програмах, до яких вони мають безпосереднє відношення.

«Art & Air» ВЕРНІСАЖ OPEN AIR у дворику худграфу

afisha23 червня 2021 року художньо-графічний факультет гостинно запрошує поринути у творчу літньо-пленерну атмосферу і відвідати ВИСТАВКУ ТВОРІВ ВИКЛАДАЧІВ ТА СТУДЕНТІВ у внутрішньому дворику навчального корпусу.

В експозиції будуть представлені живописні полотна, графіка, твори декоративного мистецтва, скульптура і кераміка – роботи, створені на пленерах та у майстернях, що відтворюють красу світу природи з настроєм весни і літа.

Початок вернісажу о 16.00 за адресою вул. Старопортофранківська, 4.

Корпоративне навчання для співробітників та науково-педагогічних працівників на базі Південноукраїнського центру професійного розвитку керівників та фахівців соціономічної сфери!

ngerbУвага!

З 14.06. розпочинається корпоративне навчання для науково-педагогічних працівників за програмою «Інструменти наукометричних баз даних» .

Перша лекція буде проходити 14.06. на платформі «Teams» о 16:20.

З 17.06. розпочинається корпоративне навчання для співробітників університету за програмою «Сучасна онлайн-комунікація (культура віртуального спілкування)» .

Перша лекція буде проходити 17.06. на платформі «Teams» о 16:20.

ДОДАТКОВА ВАКЦИНАЦІЯ!

ngerbУВАГА!

ДОДАТКОВА ВАКЦИНАЦІЯ!

Шановні працівники Університету Ушинського!

Анкетування викладачів Університету Ушинського

Шановні викладачі!  

З 8 до 30 червня 2021 р. в нашому Університеті проходить опитування щодо внутрішнього забезпечення якості освіти.  

Просимо всіх науково-педагогічних працівників долучитися до підвищення якості вищої освіти в університеті і заповнити анкети. Опитування анонімне, дані буде використано в узагальненій формі. Відповідь має бути в кожному запитанні.

Дякуємо за участь!

Посилання на анкету для викладачів https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=StMNzR0mMkWyyGUC8WoY3Oo4UL9dnyxNr8W4Ktz87E5UQ01PRVlFQkxSRFc4NTc0OEdOUk84VlhaWC4u

УВАГА! ДОДАТКОВА ВАКЦІНАЦІЯ!

ngerbШановні працівники Університету Ушинського!

Додаткові списки на вакцинацію можна подавати

до 11 червня 2021 року.

 

Вакцина «КОМІРНАТІ»

виробництва Пфайзер Меніфекчурінг Бельгія НВ

 

Сторінка 1 із 13

 

Пустая синяя полоска

© 2017 Університет Ушинського