«Art & Air» ВЕРНІСАЖ OPEN AIR у дворику худграфу

23 червня 2021 року художньо-графічний факультет Університету Ушинського гостинно запрошує поринути у творчу літньо-пленерну атмосферу і відвідати ВИСТАВКУ ТВОРІВ ВИКЛАДАЧІВ ТА СТУДЕНТІВ у внутрішньому дворику навчального корпусу.

В експозиції будуть представлені живописні полотна, графіка, твори декоративного мистецтва, скульптура і кераміка – роботи, створені на пленерах та у майстернях, що відтворюють красу світу природи з настроєм весни і літа.

Початок вернісажу о 16.00 за адресою: м. Одеса, вул. Старопортофранківська, 4, навчальний корпус №3.

Виставку також буде показано в онлайн-форматі на офіційних сторінках художньо-графічного факультету в соціальних мережах (інстаграм: hgf_od, та ФБ: ХГФ – Університет Ушинського).

afisha