«ОБРАЗ ЛЮДИНИ: ПОРТРЕТ» Виставка навчальних та кваліфікаційних робіт студентів ХГФ

afisahЗ 21 вересня 2021 року у виставковому просторі фойє художньо-графічного факультету буде представлено виставку навчальних і кваліфікаційних (магістерських) робіт студентів різних років.

Виставка є складовою цілісного проєкту «ОБРАЗ ЛЮДИНИ», який демонструє різні грані вивчення та переосмислення однієї з найголовніших тем в мистецтві усіх часів. В експозиції будуть показані живописні твори: етюди, довготривалі навчальні постановки та художні образи у кваліфікаційних роботах.

Виставка також буде показана в онлайн-форматі на офіційних сторінках художньо-графічного факультету у соціальних мережах (інстаграм: hgf_od, та ФБ: ХГФ – Університет Ушинського).