Другий тур Всеукраїнського конкурсу наукових студентських робіт у галузі «Педагогічна та вікова психологія»

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ № 1

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 05.11.2021 р. № 1179 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2021/2022 навчальному році» на базі Державного закладу «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського» буде проводитися другий тур Всеукраїнського конкурсу наукових студентських робіт у галузі «Педагогічна та вікова психологія».

Для участі у другому етапі Конкурсу просимо до 15 лютого 2022 року (за поштовим штемпелем) надсилати в електронному та паперовому варіанті конкурсні роботи (не більше трьох наукових робіт з одного закладу вищої освіти переможців І туру) з обов’язковим зазначенням на конверті галузі науки «Педагогічна та вікова психологія».

Роботи оформлюються згідно з «Положенням про Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей», затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 18.04.2017 року № 605 та зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 15.05.2017 за № 620/30488.

Вимоги до наукових робіт

1. На Конкурс подаються самостійно підготовлені наукові роботи студентів з галузей знань, спеціальностей (спеціалізацій). Наукові роботи повинні бути пошуковими за своїм характером, не мати нагород НАН України та органів державної влади, інших конкурсів.

2. Одна наукова робота може мати не більше двох авторів за наявності у них спільних із теми наукової роботи матеріалів та одного наукового керівника. Якщо авторами наукової роботи є студенти з різних закладів вищої освіти, можуть бути два наукові керівники з різних закладів.

3. Наукові роботи студентів, які є тематичним продовженням робіт, поданих на Конкурс у попередні роки, розглядаються за умови наявності в них не більше 25% наукового матеріалу з попередньої роботи.

4. Наукові роботи оформлюються відповідно до таких вимог:

текст друкується шрифтом Times New Roman, міжрядковий інтервал 1.5, кегль 14, аркуш формату А4, поля: ліве - 30 мм, праве - 10 мм, верхнє і нижнє - по 20 мм;

наукова робота повинна мати титульну сторінку (на ній зазначаються тільки шифр та назва роботи), зміст, вступ, розділи, висновки, список використаної літератури та анотацію, у якій зазначено актуальність, мету, завдання, використану методику дослідження та загальну характеристику роботи;

наукова робота обов’язково має містити посилання на джерела інформації у разі використання ідей, тверджень, відомостей, отриманих іншими особами;

загальний обсяг роботи не повинен перевищувати 30 сторінок без урахування додатків та переліку літературних джерел;

креслення та ілюстрації, що додаються до роботи, повинні бути скомпоновані на аркуші формату А3 або А4.

Наукові роботи і всі супутні до них документи подаються в друкованому вигляді та надсилаються на електронну пошту обов’язково!

5. Наукові роботи виконуються українською мовою.

6. У наукових роботах, що подаються на Конкурс, у тому числі в копіях патентів, наукових статей тощо, прізвища, ініціали автора (авторів) та наукового керівника, найменування закладу вищої освіти замінюються шифром (шифр - не більше двох слів).

Окремо під тим самим шифром подаються відомості про автора (авторів) та наукового керівника наукової роботи (в окремому запечатаному конверті).

7. Наукові роботи, подані на Конкурс з порушенням вимог, до участі у Конкурсі не допускаються та за рішенням галузевої конкурсної комісії знімаються з розгляду.

Прохання до всіх учасників II туру Конкурсу: у супровідних документах обов’язково вказувати електронну адресу та номер мобільного телефону для зручності контактування та надавати прізвища, імена, по батькові студентів та їх наукових керівників згідно паспортних даних, не допускати помилок, скорочень у написанні назви ЗВО.

Адреса університету: 65020, м. Одеса, вул. Старопортофранківська, 26, з поміткою «На конкурс з педагогічної та вікової психології»

Контактні телефони: (048) 7956698, (095) 5027706 – Грек Олена Миколаївна

Весь набір зазначених документів надсилати на електронну пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

До 30 березня 2022 року на офіційному веб-сайті ДЗ «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського»: www.pdpu.edu.ua в розділі «Публічна інформація — Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт» будуть вказані прізвища конкурсантів, які запрошуються до участі у підсумковій науково-практичній конференції. На адресу закладів вищої освіти будуть надіслані листи-запрошення для участі конкурсантів у підсумковій науково-практичній конференції.

Бажаємо успіху!

Оргкомітет Всеукраїнського Конкурсу

студентських наукових робіт

із педагогічної та вікової психології

 

Пустая синяя полоска

© 2017 Університет Ушинського