Для навчання слухачів за програмами короткострокового підвищення кваліфікації за усіма спеціальностями на базі профільних кафедр нашого університету
просимо надати у деканат післядипломної освіти та роботи з іноземними громадянами
окремо для кожної спеціальності наступну інформацію:
Назва кафедри: ____________________; завідувач кафедри; контактні телефони.
Спеціальність (ості): _________________________. Спеціалізації: педагогічні, інженерно-педагогічні, науково-педагогічні працівники, керівні кадри освіти, працівники методичних служб, спеціалісти психологічних служб та ін.
Назва програми короткострокового підвищення кваліфікації.
Очікувані результати.
Назва тем курсу.
Відповідно до «ПОЛОЖЕННЯ про підвищення кваліфікації та стажування педагогічних і науково-педагогічних працівників вищих навчальних закладі» : від 24.01.2013 № 48:
3.2. Навчання за програмами короткострокового підвищення кваліфікації - семінарів, семінарів-практикумів, семінарів-нарад, семінарів-тренінгів, тренінгів, вебінарів, "круглих столів" тощо передбачає комплексне вивчення сучасних та актуальних наукових проблем галузі освіти, науки, педагогіки, відповідних нормативно-правових актів, вітчизняного та зарубіжного досвіду, підвищення рівня професійної культури тощо.
Навчальні програми семінарів-тренінгів та тренінгів спрямовані на формування, розвиток та вдосконалення особистісних професійних компетентностей (організаторських, творчих, лідерських, комунікативних тощо), підвищення ефективності професійної діяльності в галузі освіти.
4.3. Строк короткострокового підвищення кваліфікації за обсягом годин навчальної програми становить менше 108 академічних годин (один національний кредит або два кредити ЕСТS) з розподілом загального обсягу годин на аудиторні і самостійну навчальну роботу у співвідношеннях, зазначених у пункті 4.2 цього розділу.
Рекомендовано ПНПУ імені К. Д. Ушинського: обсяг годин навчальної програми становить один національний кредит (30 годин, з них 24 години аудиторні (є обов’язковою вимогою)). Термін проведення 3 дні (по 8 годин на день: 4:4).
Назви програм повинні носити актуальну, інноваційну тематику.
Зразок оформлення:
Назва кафедри: ____________________
Спеціальність (ості): _________________________
Тема тренінгу «Управління конфліктами в команді» (3 дні, 24 годин).
Мета: Формування уявлення про природу конфлікту. Розвиток здатності адекватного реагування на різні конфліктні ситуації.
Очікувані результати:
По закінченню тренінгу слухачі отримають:
-
інструменти переведення конфліктів в конструктивне русло,
-
досвід вирішення конфліктних ситуацій,
-
вміння розрізняти і нейтралізувати маніпуляції,
-
методи саморегуляції,
-
методичні матеріали.
Назва тем курсу: 1____ ( __ годин)
2____ ( __ годин)
3____ ( __ годин)
Інформацію надсилайте на електронну пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Контактні телефонні номери: тел. деканату 718-57-23; моб. тел. 096-587-99-69 Гедікова Наталя Пилипівна.