Стипендії Уряду КНР громадянам України для навчання у Китаї на 2019–2020 навчальний рік

Згідно з умовами Угоди між Міністерством освіти і науки України та Міністерством освіти Китайської Народної Республіки про співробітництво в галузі науки від 05.12.2017 р., у 2019 році китайська сторона виділила Україні квоту стипендій Уряду КНР на 2019/2020 навчальний рік.

Кількість нових стипендій на 2019/2020 навчальний рік – 60.

Прийом громадян України до закладів вищої освіти КНР на рівнях бакалавра, магістра, аспіранта, стажера.

Термін подачі заявок – до 22 лютого 2019 року.

Перелік необхідних документів:

 1. Заповнена аплікаційна форма за посиланням https://goo.gl/forms/GIyM3YmZfjl8n4rK2.
 2. Заповнена анкета (оригінал).
 3. Заповнена аплікаційна форма (китайською або англійською мовами), яку заповнюють онлайн на сайтах http://www.csc.edu.cn/studyinchina та www.campuschina.org (анкету потрібно роздрукувати, повинен бути один оригінал анкети з фото та підписом та дві копії). Увага! В анкеті має бути зазначений Agencynumber – 8041. Інструкція до заповнення заявки.
 4. Нотаріально завірені копії документів про останню освіту, перекладені на китайську або англійську мови (оригінали нотаріально завірених копій і дві копії з оригіналів нотаріально завірених копій).
 5. Поточні студенти повинні подати довідку про підтвердження статусу студента від свого закладу освіти й академічну довідку (виписку із залікової книжки); учні закладів середньої освіти – виписку з балами за останнє півріччя (китайською або англійською мовами, оригінал і дві копії).
 6. Орієнтовний план навчання (StudyPlan, де вказано, що саме і чому хочете вивчати) англійською або китайською мовами (якщо навчальний план подаєте китайською мовою, то потрібно додати переклад англійською або українською мовами) (оригінал і копія).
 7. Два рекомендаційні листи англійською або китайською мовами, підготовлені професором або викладачем (при поданні китайською мовою потрібен переклад англійською або українською мовами) (два оригінали та дві копії).
 8. Мотиваційний лист англійською або українською мовами (оригінал і копія).
 9. Дві фотокопії екзаменаційної медичної довідки для іноземців (Foreign Physical Examination Form) та результати аналізу на СНІД. Усі поля у формі обов’язково заповнити (англійською або китайською). Неповні форми, без підпису лікаря й офіційної печатки лікарні недійсні (дві копії, оригінал залишається в апліканта для подачі в китайські університети).
 10. Апліканти, які мають листи про попереднє зарахування від китайських університетів, повинні додати їх до пакета документів. Для цього потрібно зв’язатися з офісом іноземних студентів китайського університету, який приймає на навчання за стипендіями, й отримати лист про попереднє зарахування.
 11. Апліканти зі сертифікатом про знання китайської мови HSK Certificate повинні додати його до пакета документів (дві копії, оригінал залишається у апліканта).

Увага! МОН прийматиме заявки в електронному та паперовому форматах (потрібно надіслати документи в обох зазначених форматах).

Усі документи повинні бути скріплені у верхньому лівому куті (у паперовому форматі має бути два примірники: перший пакет документів – оригінал, другий – копія). Будь ласка, формуйте два пакети документів згідно зі списком необхідних документів у зазначеному вище порядку. Документи поверненню не підлягають.

Поштова адреса: 

проспект Перемоги, 10, 01135, м. Київ, Україна,

Міністерство освіти і науки України, Управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції.

Примітка: Стипендії на навчання в КНР 2019.

Документи просимо залишати у скриньці для кореспонденції.

В електронному форматі скановані PDF документи потрібно надіслати на електронну адресу МОН Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., зазначивши у темі листа «Стипендії на навчання в КНР 2019».

 

Пустая синяя полоска

© 2017 Університет Ушинського