Інформаційний бюлетень про грантові програми та конкурси за липень 2019 року

Міні-гранти на проведення заходів із програмування в рамках ініціативи Meet and Code

Уже втретє в Україні Meet and Code розпочинає відбір подій із популяризації новітніх технологій. Основна мета європейської ініціативи Meet and Code, – привернути увагу дітей і молоді до переваг цифрового світу. 

Дедлайн для подання в рамках першого раунду – 8 серпня 2019 року.

Кожна неурядова організація (НУО) має можливість подати заявку та отримати грант на організацію подій, присвячених програмуванню/новітнім технологіям. За умовами програми ці заходи необхідно провести впродовж Тижня кодування ЄС, що триватиме з 5 по 20 жовтня 2019 року.

У 2018 році в Україні 90 подій отримали фінансування та продемонстрували, наскільки цікавим може бути цифровий світ.

Цього року НУО можуть отримати міні-грант розміром до 9000 гривень для організації заходів, присвячених програмуванню/новітнім технологіям. Подавати заявки потрібно в електронному вигляді.

Критерії відбору поданих заявок:

∙€€€€€€ кожна подія має стосуватися теми технологій і кодування. Незалежно від формату – хакатон, семінар, лекція, кінопоказ, конкурс, ніч кодування, курси робототехніки – подія має зосереджуватися на програмуванні

∙€€€€€€ кожну подію мусить відвідати щонайменше 20* дітей та/або молодих людей віком від 8 до 24 років (*верхня межа відсутня)

∙€€€€€€ заходи в рамках ініціативи Meet and Code, повинні бути безкоштовними для учасників

 

ВАЖЛИВО! Всім ОГС-аплікантам перед поданням заявки потрібно зареєструватися на порталі TechSoup Україна. Для реєстрації на сайті Meet and Code слід використати токен, який надається на порталі TechSoup в обліковому записі організації: «Мій профіль» (у верхньому правому куті) 🡪 «Назва вашої організації» (у правому куті під іконкою «Пошук») 🡪 »Ключі доступу».

Підказка! Токен виглядає приблизно так: 123a4567@1b234c5de67890000

Організаціям, які реєструвалися на сайті Meet and Code у 2018 році, але не мають облікового запису на порталі TechSoup Україна, також потрібно створити такий обліковий запис.

Новинки 2019: Нагороди Meet and Code

Цього року Meet and Code вже вдруге нагородить найкращі події та продемонструє їхні результати широкій аудиторії. Нагороди вручатимуть у чотирьох категоріях:

∙€€€€€€ Girls do IT! (Дівчата програмують)

∙€€€€€€ Diversity (Різноманіття)

∙€€€€€€ Code for the planet (Кодинг для планети)

∙€€€€€€ Сommunity (Громада)

У процесі подання заявки ви обираєте категорію, яка відповідає вашій події. Заходи, що не відповідають вказаним категоріям, залишаються прийнятними для отримання гранту. Журі відбере фіналістів та переможців у кожній категорії.

Також триватиме загальне голосування за найкращу подію. Голосування відбуватиметься з 16 вересня по 20 жовтня 2019 року.

Організації, що посядуть перші місця у категоріях та загальному голосуванні на загальноєвропейському конкурсі, отримають винагороду в розмірі 2000 євро.

Хто впроваджує ініціативу Meet and Code

Ініціатива Meet and Code розроблена Haus des Stiftens gGmb та проводиться за фінансування корпорації SAP, яка надає підтримку та забезпечує ресурсами неприбуткові організації. В Україні Meet and Code реалізується Ресурсним центром ГУРТ, що є партнером Глобальної мережі TechSoup.

Компанія SAP, один із світових лідерів на ринку корпоративних застосунків, допомагає організаціям будь-якого розміру та спеціалізації ефективніше управляти своїм бізнесом – рішення SAP дозволяють підвищити ефективність взаємодії окремих співробітників і організацій в цілому, сформувати глибоке розуміння бізнесу та створити конкурентну перевагу. Рішеннями та сервісами SAP користуються понад 378 000 клієнтів, передові технології компанії гарантують високу рентабельність, сприяють безперервній адаптації та стійкому зростанню.

На український ринок компанія SAP вийшла в 1995 році. В Україні клієнтами SAP є понад 250 державних організацій, а також підприємств різних секторів і галузей. SAP активно бере участь у розвитку національних ІТ-кадрів України, співпрацюючи з провідними вишами країни в рамках глобальної програми «Університетський Альянс».

Для отримання додаткової інформації завітайте на www.sap.ua.


Навчальні візити у Гдині

«Centrum Współpracy Młodzieży» оранізовує 12-денні навчальні візити для активістів з України, Молдови та Білорусі в Гдиню. Це  можливість познайомитись з роботою польських урядових та неурядових організацій, ЗМІ та бізнесу. Дедлайн - 21.07.2019.

Навчальні візити — це чудова можливість:

 • вперше або ближче познайомитися з Польщею; 
 • дізнатися більше про роботу органів місцевого самоврядування, локального бізнесу, ЗМІ та освітніх структур; 
 • відвідати державні і громадські організації; 
 • зануритися в польську культуру і історію. 
 • “тут і зараз” реалізовувати власні проєкти, обговорювати з іншими учасниками свої ідеї, ділитися корисними інструментами та багато іншого. 

Ціль проекту — продемонструвати учасникам динаміку розвитку Польщі з моменту падіння комунізму, розкрити тему демократичних перетворень. Вся інформація черпається з неформальних зустрічей з політиками, представниками громадських організацій і бізнеса, польськими студентами та локальними активістами.

Програма навчального візиту триває 12 днів. Ми формуємо групу з 12 учасників. Робоча мова проекту — російська.

В рамках проекту учасникам забезпечується:

 • відшкодування логістичних витрат в рамках певних квот; 
 • проживання та харчування; 
 • проїзд в місцевому транспорті і витрати, пов’язані з програмними заходами; 
 • підтримка в отриманні безкоштовної шенгенської візи. 


Офіційні результати відбору будуть оголошені на сторінці проекту в Facebook на початку серпня

Наша команда із задоволенням відповість на ваші додаткові запитання: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

Деталі про організацію: http://cwm.org.pl/edukacja-obywatelska/451

Деталі про візити: https://www.facebook.com/Study-Visits-in-Gdynia-139859617041/

Аплікація: https://forms.gle/aGELgAtrQPjBGRPC7

Дедлайн: до 23:59 21 июля 2019 года. 

Дати візиту: з 29 вересня до 12 жовтня 2019

                    з 10 до 23 листопада 2019 г.

 • Контакти

 •  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 
 • https://www.facebook.com/Study-V... 


Відкрито реєстрацію на онлайн курс «Взаємодія органів державної влади з громадськістю»

Громадський проект «Prometheus» надає можливість безкоштовної реєстрації та проходження курсу «Взаємодія органів державної влади з громадськістю», метою якого є ознайомити фахівців/-чинь органів державної влади із сучасними принципами, стандартами, механізмами та інструментами взаємодії з громадськістю, а також розвинути їхні навички планування, здійснення та оцінки результатів взаємодії з громадськістю.

Курс також розрахований на працівників/-ць інших структурних підрозділів органів державної влади, які в своїй діяльності взаємодіють з громадськістю; представників громадськості; дослідників та інших зацікавлених осіб.

«Ефективне впровадження реформ вимагає налагодженої комунікації органів державної влади з громадськістю та ЗМІ. Адже, інформування про успішний перебіг реформ є передумовою збільшення кредиту довіри громадян до державних інституцій, що є істотним у контексті трансформаційних процесів в Україні. Завдяки проходженню курсу, відповідні спеціалісти отримають нові знання щодо покращення взаємодії з громадськістю та ЗМІ, та зможуть застосувати набуті навики у своїй щоденній роботі», - повідомляє Наталія Балдич, розробниця курсу, доцентка кафедри економічної політики та врядування Національної академії державного управління при Президентові України.

Структура курсу включає проходження 4 модулів у форматі відеолекцій, участь у дискусіях-форумах, виконання інтерактивних тестових завдань. Тривалість курсу становить 4 тижні.

Реєстрація тут.

Курс підготовлено в рамках проекту Програми розвитку Організації Об‘єднаних Націй (ПРООН) «Сприяння реформі державної служби шляхом посилення взаємодії державних органів виконавчої влади з громадськістю», який реалізується у партнерстві з Національним агентством України з питань державної служби та Секретаріатом Кабінету Міністрів України за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Норвегії.

Думки, висновки чи рекомендації, висловлені в рамках курсу, належать авторам і не обов’язково відображають погляди ПРООН, Міністерства закордонних справ Норвегії, Національного агентства України з питань державної служби або Секретаріату Кабінету Міністрів України.

Запити ЗМІ: Юлія Самусь, спеціалістка з комунікацій, ПРООН, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 • Контакти

 • https://courses.prometheus.org.ua/courses/course-v1:Prometheus+IAP101+2019_T3/about 


Міжнародна освітня програма CANactions School «Creating Homes for Tomorrow»

CANactions School оголошує набір учасників міжнародної освітньої програми 2019/20 «Creating Homes for Tomorrow», яка проходитиме з жовтня 2019 по травень 2020 в чотирьох містах Європи: Амстердамі, Цюриху, Гельсінкі та Києві. 

В рамках програми 2019/20 CANactions School вирушає до чотирьох міст у західній, північній та центральній Європі, щоб дослідити їхні інноваційні підходи для створення більш придатних для життя житлових районів. Ґрунтуючись на отриманих даних, ми розробимо нові стратегії для локальних і глобальних викликів з урахуванням просторових, економічних, соціальних і політичних чинників 
 
Програма складається з чотирьох сезонних воркшопів, які відбудуться в Амстердамі, Цюриху, Гельсінкі та Києві. Учасники мають змогу самостійно обрати від 2 до 4 воркшопів, у яких братимуть участь. Участь у фінальному воркшопі у Києві є обов’язковою. Кожен воркшоп організований у формі дослідження місцевого житлового контексту одного з чотирьох міст. 
 
До участі у програмі запрошуються випускники та фахівці галузей архітектури, містобудування та планування, соціології, антропології, політології, культурології та інших суміжних спеціальностей.  
 

 

Тривалість: 

Жовтень 2019—Травень 2020 

Формат: 

4 сезонних воркшопи по 8 днів кожен 

Локації: 

Амстердам (20-27 жовтня 2019)  
Цюрих (1-8 грудня 2019)  
Гельсінкі (22-29 березня 2020)  
Київ (9-16 травня 2020) 

Куратор: 

Mirjam Niemeyer / CANactions School. 

Партнери 

Aalto University, Amsterdam Academy of Architecture, Architectural Prescription, Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) Gmbh., helsinkizurich, Zurich University for Applied Sciences (ZHAW). 

Робоча мова: 

Англійська 

Вартість: 

Повна програма (4 воркшопи)—2000 EUR    

3 воркшопи, включаючи Київ—1650 EUR  
2 воркшопи, включаючи Київ—1200 EUR  

Включаючи робочі матеріали, харчування під час воркшопу, учбові поїздки  (квитки на громадський транспорт/аренда велосипедів). Транспортні витрати, житло та витрати, пов’язані із візовими питаннями, не компенсуються.  

Доступні 2 стипендії (покривають вартість навчання). 

 Профіль учасників: 

До 30 учасників у кожному воркшопі: випускники, магістри та фахівці галузей архітектури, містобудування та планування, соціології, антропології, політології, культурології та інших суміжних спеціальностей. 

Всі учасники програми (усіх воркшопів) збираються на фінальний воркшоп у Києві.  

Більше інформації: http://eng.canactions.com/creating_homes_for_tomorrow  

@CANactionsSchool: https://www.facebook.com/events/459359011308786/ 

 • Контакти

 • http://eng.canactions.com/creating_homes_for_tomorrow 


Конкурс соціальних постерів ART OF SECURITY

До 15 вересня 2019 року Ґвара Медіа за підтримки Центру інформації та документації НАТО оголошує конкурс соціального постеру та публічного мистецтва ART OF SECURITY для привернення уваги суспільства до проблем безпеки під час демократичних та економічних реформ, гострих соціальних проблем та формування свідомого ставлення до навколишніх небезпек українців.

Вигравай графічний планшет, візит в Брюссель або інші цікаві подарунки від організаторів!

Конкурс ART OF SECURITY покликаний знайти оригінальні ідеї та відкрити нові імена в графічному дизайні, дебатуючи за допомогою постеру про проблеми, які хвилюють харків’ян (у конкурсі можуть брати участь студенти закладів вищої освіти з будь-якого міста України),  в наступних номінаціях:


МИСТЕЦТВО БЕЗПЕКИ
Широкий простір для художнього самовираження як рефлексія на процеси, що відбуваються в Україні під час демократичних та суспільних трансформацій та поза її межами. 
Ми сподіваємось  побачити соціальні постери, які піднімають діалог про цінності безпеки українців та провокують до соціального діалогу навколо актуальних тем.

БЕЗПЕКА МАЙБУТНЬОГО

Технології, які змінюють соціальний устрій, екологічні катастрофи,  глобальне потепління, кібератаки, занедбання інфраструктури та архітектурної спадщини, гібридні виклики та небезпеки майбутнього.

БЕЗПЕКА ОСОБИСТОСТІ
Безпека особистості - невід’ємна частина стратегічного розвитку людства.
Небезпека - це умови чи ситуації , які існують у навколишньому середовищі і здатні призвести до небажаного вивільнення енергії , яка може послужити причиною фізичної шкоди, поранення або пошкодження - психологічного, фізичного, соціального та державного рівня.

PUBLIC ART: Номінація
Пропозиція для створення інсталяції в місті Харків, що відповідає концепції конкурсу тимчасового або постійного формату, що гармонійно втручається в соціальне та  урбаністичне середовище міста, внаслідок чого зробить його кращим.

На думку організаторів конкурсу, процеси євроатлантичних реформ в Україні лише на першому кроці і саме увага громадськості до соціальних проблем надає можливостей до руху вперед. 

До 15 вересня відбувається прийом заявок від учасників конкурсу через вебсайт
artofsecurity.gwaramedia.com.ua

Найкращі учасники будуть відібрані журі та братимуть участь в додаткових  відзнаках:

 • виставка в культурному центрі
 • показ соціальної реклами на сітілайтах міста
 • створення публічної інсталяції

Питання:
+380 66 382 17 20 , Юлія
+380 99 336 84 64, Сергій

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Пустая синяя полоска

© 2017 Університет Ушинського