Мета обмінів молоддю – активізація співробітництва також української та литовської молоді задля розбудови дружніх взаємин між народами цих країн. Шановні студенти, в рамках діяльності Ради обмінів молоддю України та Литви та за підтримки Міністерства молоді та спорту України шукають учасників на молодіжні обміни!
Форма заявки, порядок проведення конкурсу та деталі про Конкурс
за посиланням: https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z1498-16#Text
Які є види обміну?
• Семінар, тренінг;
• Табір;
• Зустріч, дискусія;
• Інше.
За детальною інформацією звертатись
до відділу міжнародних зв’язків
або за тeл.: +38 (048) 753-08-51