Результати творчого конкурсу по спеціальності 023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво та реставрація ( ІІ потік )

Прізвище Ім'я По батькові Результат у 200-бальній шкалі
1 Ференцова Ксенія Дмитрівна 195
2 Тяжелова Ольга Павлівна 197
3 Шаговська Любов Романівна 193
4 Власенко Марія Андріївна 180
5 Колонтай  Лілія Віталіївна 145
6 Соловей Катерина Юріївна 160
7 Скуба Софія Вікторівна 165
8 Новікова Марія Костянтинівна 165
9 Гордійченко  Ганна Арівна 155
10 Ярошевська Діана  Валеріївна 152
11 Чудіна Ірина  Олександрівна 150
12 Мількевич Каріна Іванівна 175
13 Димитрашко Олеся Михайлівна 180
14 Лощинська Дар'я Сергіївна 185
15 Бухенко Вікторія Вікторівна  175
16 Дика  Анастасія Іванівна 195
17 Смірнова Юлія Юріївна 168
18 Кірєєва Катерина Дмитрівна  170
19 Ложкіна Дар'я Романівна 195
20 Церцеіл Марина Вікторівна 150

Результати творчого конкурсу по спеціальності 017 Фізична культура і спорт ( ІІ потік )

Прізвище Ім'я По батькові Результат у 200-бальній шкалі
1 Мярките Лаура Дмитрівна 137
2 Кузнецова Марія Михайлівна 192
3 Воскобойник Іван  Степанович 145
4 Лугова Дар'я Олегівна 156
5 Румма Микита Валентинович 129
6 Греков Микита Сергійович 164
7 Чернишова Вікторія Іванівна 131
8 Нестерук Віталій Олександрович 122
9 Бендер Ірина Володимирівна 126
10 Прилуцький Олег Валерійович 134
11 Чекановська Вероніка Ігорівна 143
12 Захаров Володимир Анатолійович 123
13 Ницюк Максим Юрійович 110
14 Канір Георгій Дмитрович 159
15 Вітренко Сергій Сергійович 152
16 Черненко Данііл Михайлович 109
17 Борисова Катерина Сергіївна 150
18 Андріца Артем Андрійович 176
19 Соловей Дмитро Русланович 196
20 Ліпатнікова Іванна Русланівна не склав
21 Волочан Олександр Миколайович 106
22 Войніков Ілля Олегович 160
23 Крижановський Данило Миколайович 123
24 Ковальська Ольга Сергіївна 115
25 Листюк Альбіна Олександрівна 135
26 Цуркан Андрій Юрійович 120
27 Попівняк Віктор Михайлович 162
28 Туранська Альона Олександрівна 128
29 Львов Володимир Юрійович 125
30 Подмазко Данило Володимирович 119
31 Гандзій Микола Олегович 166
32 Квірікадзе Нікіта Йосифович 123
33 Ільченко Валерій Валерійович 115
34 Рогожкіна Ірина Володимирівна 101
35 Іванков Микола Миколайович 139
36 Густ Вікторія Валеріївна 129
37 Лаврентієва Олеся Всеволодівна 153
38 Шкурін Микита Сергійович 131
39 Сторожук Віталій Віталійович 196
40 Пилка Нікіта Ігорович 130
41 Тропанець Валерія Вадимівна 142
42 Заруцький Дмитро Олександрович 164
43 Півторак Маргарита Вікторівна 124
44 Прілєпова Ірина Сергіївна 115
45 Рилова Софія Юріївна 195
46 Джура Олена Сергіївна 188
47 Байкул Ірина Олегівна 139
48 Запорожченко Галина Сергіївна 180
49 Мирза Олександра Олександрівна 148
50 Слободянюк Іван Олексійович 113
51 Бурлака Володимир Анатолійович 162
52 Шевяков Віктор Ігорович 120
53 Голіш Богдан Віталійович 126
54 Хоміна Анастасія Олегівна 195
55 Манзя Руслан Сергійович 140
56 Гладких Дмитро Іванович 148
57 Салюк Володимир Володимирович 139
58 Репецький Артем Володимирович 153
59 Гутник Костянтин Михайлович 149
60 Мерла Артур Русланович 151
61 Тропанець Віктор Сергійович 101
62 Пенков Дмитро Віталійович 156
63 Коцюбинський Віталій Анатолійович 194
64 Цис Олександр Дмитрович 137
65 Сергієнко Олег Сергійович 196
66 Карпов Даніїл Ігорович 194
67 Буц Діана Сергіївна 117
68 Вартанян Арсен   138
69 Костенко Вячеслав Юрійович 158
70 Ступак Дмитро Валентинович 190
71 Рашков Іван Степанович 188
72 Афанасьєв Максим Олександрович 154
73 Бунчук Людмила Русланівна 132
74 Корень Ілля Сергійович 157
75 Бальжик Тетяна Валентинівна 178
76 Різов Микита Сергійович 170
77 Даскал Ірина Олександрівна 119
78 Зубова Єлизавета Сергіївна 113
79 Занін Дмитро Володимирович 121
80 Кара Фаїна Анатоліївна 198
81 Попадинець Любов Олександрівна 140
82 Кузьміна Анастасія Русланівна 162
83 Казновська Ілона Володимирівна 114

Результати творчого конкурсу по спеціальності 025 Музичне мистецтво ( І потік )

Прізвище Ім'я По батькові Результат у 200-бальній шкалі
1 Якименко Єлизавета Сергіївна 159
2 Узун Владислав Костянтинович 145

Результати творчого конкурсу по спеціальності 024 Хореографія ( І потік )

Прізвище Ім'я По батькові Результат у 200-бальній шкалі
1 Листюк Альбіна Олександрівна 178
2 Стоіменов Дмитро Георгієв 176
3 Ісмайлова Луїза Гусейнівна 120
4 Шведова Анастасія Андріївна 178
5 Гайдаржий Артем Едуардович 182
6 Клевець Єлизавета Русланівна 178
7 Вельчева Аліна Георгіївна 176
8 Панов Володимир Сергійович 173

Результати творчого конкурсу по спеціальності 023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво та реставрація ( І потік )

Прізвище Ім'я По батькові Результат у 200-бальній шкалі
1 Зінченко Олександра Володимирівна 182
2 Тулінова   Аліна Павлівна 180
3 Черній  Софія Вікторівна 170
4 Королюк Ангеліна Олександрівна 175
5 Матяшенко Дарія Сергіївна 182

Результати творчого конкурсу по спеціальності 017 Фізична культура і спорт ( І потік )

Прізвище Ім'я По батькові Результат у 200-бальній шкалі
1 Самойленко Володимир Олексійович 192
2 Граждан Денис Дмитрович 141
3 Перепелиця  Владислав Юрійович 169
4 Марченко Максим Ігорович 105
5 Нижник Марія Іванівна 136
6 Арутюнян Аміна Арманівна 115
7 Половський Роман Андрійович 125
8 Гончарук Олександр Павлович 196
9 Онощенко Аліна Олексіївна 164
10 Ангелов Микита Валерійович 174
11 Осадча Єлизавета Іванівна 148
12 Кошкіна Анастасія Андріївна 133
13 Подоленко Олена Вадимівна 163
14 Легка Євгенія Олегівна 189
15 Волкова Крістіна Андріївна 155
16 Пруднік Вікторія Дмитрівна 181
17 Рязанцев Микита Юрійович 194
18 Шаталова Анастасія Андріївна 196
19 Автандилашвілі Даниїл Олександрович 192
20 Слишинська Іванна Володимирівна 140
21 Іванов Микита Ігорович 126
22 Козак Дмитро Михайлович 143
23 Бурдіна Анастасія Миколаївна 160
24 Проноза Катерина Олегівна 127
25 Кучерова Юлія Андріївна 116
26 Бурдейний Олексій Юрійович 119
27 Хомутов Ярослав Денисович 192
28 Андреєва Юлія Володимирівна 188
29 Дубель Володимир Володимирович 107
30 Гирявец Анастасія Василівна 147
31 Власенко Олександр Сергійович 134
32 Мусатов Дмитро Ігорович 181
33 Іовчев Владислав Дмитрович 155
34 Жердецький Максим Олегович 104
35 Самсонов Микита Олександрович 182
36 Михайлова Олена Олексіївна 166
37 Кисляк Михайло Михайлович 118
38 Ляшенко Єлизавета Юріївна 101
39 Харечко Дарина Вадимівна 196
40 Мазур Денис Сергійович 136
41 Федерка Юлія Володимирівна 136
42 Семанюк Віктор Ігорович 152
43 Флігель Микита Сергійович 148
44 Рахімі Рашид Джомагул 111
45 Лопухов Артем Валерійович 196
46 Маковейчук Денис Юрійович 195
47 Соловйов Олег Михайлович 127
48 Леонтьєв Вадим Іванович 136
49 Таратула Владислав Степанович 154
50 Ноур Дар'я Ігорівна 119
51 Ковальський Леонід Анатолійович 146
52 Писарівська Катерина Юріївна 164
53 Соловей Ігор Русланович 196
54 Сирокваша Гліб Сергійович 121
55 Суботінов Дмитро Сергійович 135
56 Назаренко Сергій Романович 143
57 Гончар Родіон Миколайович 144
58 Дубенко Максим Сергійович 133
59 Бойко Дар'я Володимирівна 130
60 Вознюк Анастасія Володимирівна 101
61 Кириленко Ангеліна Вікторівна 125
62 Рудчук Вікторія Сергіївна 149
63 Волкова Олександра Олександрівна 121
64 Солонцов Даніїл Володимирович 137
65 Болотов Кирило Андрійович 106
66 Кузюк Аліна Олександрівна 105
67 Орисюк Євгеній Євгенійович не склав
68 Сергачов Ігор Михайлович 144
69 Бугров Володимир Сергійович 102
70 Дмитрієнко Олександр Ігорович 112
71 Гололобов Максим Сергійович 131
72 Махсурян Володимир Раджович 127
73 Гидирим Павло Олегович 153
74 Чебишев Сергій Олегович 158
75 Тонік Ярослав Геннадійович 144
76 Кобилюк Данило Юхимович 112
77 Кушнір Валерія Іванівна 164
78 Пушкарьова Аліна Володимирівна 106
79 Андрющенко Юлія Павлівна 162

«Розумним Бути Модно» - конкурс на здобуття грантів на оплату навчання

Інформуємо студентів та абітурієнтів Державного закладу «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського»про проведення конкурсу «Розумним Бути Модно». Переможці даного конкурсу отримують гранти на оплату навчання. Запрошуємо залучитися до участі студентів всіх курсів та факультетів Державного закладу «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського», державного замовлення та контрактної основи та поборотися за призові місця. В якості винагороди переможці отримують:

Творчі конкурси 2019

Увага!!!

Абітурієнти, які вступають на спеціальності 017 Фізична культура і спорт, 023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація, 024 Хореографія, 025 Музичне мистецтво складають творчий конкурс за таким розкладом:

Код Назва спеціальності I потік II потік
017  Фізична культура і спорт 3 або 4 липня 9 або 10 липня
023 Образотворче мистецтво, декоративне  мистецтво, реставрація 2 або 3 липня 8 або 9 липня
024 Хореографія 4 або 5 липня 9 або 10 липня
025 Музичне мистецтво 4 або 5 липня 11 або 12 липня

 

Вступники, які не претендуватимуть на місця державного замовлення (бюджет), можуть скласти творчий конкурс також з 11 липня по 22 липня 2019 року.

 

За консультацією можна звертатися за тел.: 705-46-50, 705-46-51.

 

Пустая синяя полоска

© 2017 Університет Ушинського