РЕЗУЛЬТАТИ ІСПИТУ З ІНОЗЕМНОЇ МОВИ (2 липня)

Назва спеціальності Форма навчання Результати вступного іспиту
033 Філософія Денна pdf
053 Психологія Денна pdf
053 Психологія Заочна pdf
073 Менеджмент Денна/Заочна pdf

Результати творчого конкурсу по спеціальності 025 Музичне мистецтво ( ІІ потік )

Прізвище Ім'я По батькові Результат у 200-бальній шкалі
1 Терлецька Аріна Андріївна 168
2 Гонтарук Маргарита Олексіївна 132
2 Алексеєва Тетяна Василівна 175
2 Веремчук  Владислав Миколайович 178
2 Долінський  Денис Валерійович 165
2 Куц  Павло Володимирович 195
2 Мокряк Ксенія Олегівна 173
2 Кірющенко  Руслана Віталіївна 130
2 Хорошилов Богдан Михайлович 182
2 Тарасенко Вікторія Юріївна 188
2 Волошаненко  Соф`я  Русланівна 192
2 Корнієнко Марія Сергіївна 160
2 Нанайко Катерина Олексіївна 158
2 Чебаненко  Олена Олександрівна 184

Результати творчого конкурсу по спеціальності 024 Хореографія ( ІІ потік )

Прізвище Ім'я По батькові Результат у 200-бальній шкалі
1 Петровська Олександра Сергіївна 135
2 Мінжирян Діана Валеріївна 120
3 Доценко Софія Євгенівна 185
4 Александров Олександр Володимирович 135
5 Квірікадзе Лія Іосебівна 178
6 Волкова Олександра Олександрівна 130
7 Колоколова Анастасія Іванівна 140
8 Крупська Марина Олексіївна  160
9 Радчук Маргарита Олегівна 165
10 Чуб Карина Сергіївна 175
11 Папоян Роберт Галустович 142
12 Шаповал Олександр Олександрович 130
13 Сизарєва Анна Миколаївна 155
14 Цибулько Валентина Олександрівна 195
15 Повар Ангеліна Андріївна 160
16 Стороженко Дар`я Миколаївна 125
17 Натоптана Анастасія Сергіївна 128
18 Полякова Поліна Володимирівна 180
19 Чупрінін Володимир Олексійович 162
20 Тимовська Олена Володимирівна 180
21 Жосан Вікторія Денисівна 180
22 Пасечник Анна Русланівна  178
23 Власова Анна Вікторівна 123
24 Волочан Ірина Анатоліївна 120
25 Нємцева Анастасія Антонівна 142
26 Михаліченко Юлія Костянтинівна 153
27 Криштапова Єва Артемівна 140
28 Дончак Михайло Андрійович 140
29 Коробкова Анастасія Олегівна 120

Результати творчого конкурсу по спеціальності 023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво та реставрація ( ІІ потік )

Прізвище Ім'я По батькові Результат у 200-бальній шкалі
1 Ференцова Ксенія Дмитрівна 195
2 Тяжелова Ольга Павлівна 197
3 Шаговська Любов Романівна 193
4 Власенко Марія Андріївна 180
5 Колонтай  Лілія Віталіївна 145
6 Соловей Катерина Юріївна 160
7 Скуба Софія Вікторівна 165
8 Новікова Марія Костянтинівна 165
9 Гордійченко  Ганна Арівна 155
10 Ярошевська Діана  Валеріївна 152
11 Чудіна Ірина  Олександрівна 150
12 Мількевич Каріна Іванівна 175
13 Димитрашко Олеся Михайлівна 180
14 Лощинська Дар'я Сергіївна 185
15 Бухенко Вікторія Вікторівна  175
16 Дика  Анастасія Іванівна 195
17 Смірнова Юлія Юріївна 168
18 Кірєєва Катерина Дмитрівна  170
19 Ложкіна Дар'я Романівна 195
20 Церцеіл Марина Вікторівна 150

Результати творчого конкурсу по спеціальності 017 Фізична культура і спорт ( ІІ потік )

Прізвище Ім'я По батькові Результат у 200-бальній шкалі
1 Мярките Лаура Дмитрівна 137
2 Кузнецова Марія Михайлівна 192
3 Воскобойник Іван  Степанович 145
4 Лугова Дар'я Олегівна 156
5 Румма Микита Валентинович 129
6 Греков Микита Сергійович 164
7 Чернишова Вікторія Іванівна 131
8 Нестерук Віталій Олександрович 122
9 Бендер Ірина Володимирівна 126
10 Прилуцький Олег Валерійович 134
11 Чекановська Вероніка Ігорівна 143
12 Захаров Володимир Анатолійович 123
13 Ницюк Максим Юрійович 110
14 Канір Георгій Дмитрович 159
15 Вітренко Сергій Сергійович 152
16 Черненко Данііл Михайлович 109
17 Борисова Катерина Сергіївна 150
18 Андріца Артем Андрійович 176
19 Соловей Дмитро Русланович 196
20 Ліпатнікова Іванна Русланівна не склав
21 Волочан Олександр Миколайович 106
22 Войніков Ілля Олегович 160
23 Крижановський Данило Миколайович 123
24 Ковальська Ольга Сергіївна 115
25 Листюк Альбіна Олександрівна 135
26 Цуркан Андрій Юрійович 120
27 Попівняк Віктор Михайлович 162
28 Туранська Альона Олександрівна 128
29 Львов Володимир Юрійович 125
30 Подмазко Данило Володимирович 119
31 Гандзій Микола Олегович 166
32 Квірікадзе Нікіта Йосифович 123
33 Ільченко Валерій Валерійович 115
34 Рогожкіна Ірина Володимирівна 101
35 Іванков Микола Миколайович 139
36 Густ Вікторія Валеріївна 129
37 Лаврентієва Олеся Всеволодівна 153
38 Шкурін Микита Сергійович 131
39 Сторожук Віталій Віталійович 196
40 Пилка Нікіта Ігорович 130
41 Тропанець Валерія Вадимівна 142
42 Заруцький Дмитро Олександрович 164
43 Півторак Маргарита Вікторівна 124
44 Прілєпова Ірина Сергіївна 115
45 Рилова Софія Юріївна 195
46 Джура Олена Сергіївна 188
47 Байкул Ірина Олегівна 139
48 Запорожченко Галина Сергіївна 180
49 Мирза Олександра Олександрівна 148
50 Слободянюк Іван Олексійович 113
51 Бурлака Володимир Анатолійович 162
52 Шевяков Віктор Ігорович 120
53 Голіш Богдан Віталійович 126
54 Хоміна Анастасія Олегівна 195
55 Манзя Руслан Сергійович 140
56 Гладких Дмитро Іванович 148
57 Салюк Володимир Володимирович 139
58 Репецький Артем Володимирович 153
59 Гутник Костянтин Михайлович 149
60 Мерла Артур Русланович 151
61 Тропанець Віктор Сергійович 101
62 Пенков Дмитро Віталійович 156
63 Коцюбинський Віталій Анатолійович 194
64 Цис Олександр Дмитрович 137
65 Сергієнко Олег Сергійович 196
66 Карпов Даніїл Ігорович 194
67 Буц Діана Сергіївна 117
68 Вартанян Арсен   138
69 Костенко Вячеслав Юрійович 158
70 Ступак Дмитро Валентинович 190
71 Рашков Іван Степанович 188
72 Афанасьєв Максим Олександрович 154
73 Бунчук Людмила Русланівна 132
74 Корень Ілля Сергійович 157
75 Бальжик Тетяна Валентинівна 178
76 Різов Микита Сергійович 170
77 Даскал Ірина Олександрівна 119
78 Зубова Єлизавета Сергіївна 113
79 Занін Дмитро Володимирович 121
80 Кара Фаїна Анатоліївна 198
81 Попадинець Любов Олександрівна 140
82 Кузьміна Анастасія Русланівна 162
83 Казновська Ілона Володимирівна 114

Результати творчого конкурсу по спеціальності 025 Музичне мистецтво ( І потік )

Прізвище Ім'я По батькові Результат у 200-бальній шкалі
1 Якименко Єлизавета Сергіївна 159
2 Узун Владислав Костянтинович 145

Результати творчого конкурсу по спеціальності 024 Хореографія ( І потік )

Прізвище Ім'я По батькові Результат у 200-бальній шкалі
1 Листюк Альбіна Олександрівна 178
2 Стоіменов Дмитро Георгієв 176
3 Ісмайлова Луїза Гусейнівна 120
4 Шведова Анастасія Андріївна 178
5 Гайдаржий Артем Едуардович 182
6 Клевець Єлизавета Русланівна 178
7 Вельчева Аліна Георгіївна 176
8 Панов Володимир Сергійович 173

Результати творчого конкурсу по спеціальності 023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво та реставрація ( І потік )

Прізвище Ім'я По батькові Результат у 200-бальній шкалі
1 Зінченко Олександра Володимирівна 182
2 Тулінова   Аліна Павлівна 180
3 Черній  Софія Вікторівна 170
4 Королюк Ангеліна Олександрівна 175
5 Матяшенко Дарія Сергіївна 182

 

Пустая синяя полоска

© 2017 Університет Ушинського