ВІДКРИТА ЛЕКЦІЯ Ренати Гоздецької (Польща) для аспірантів факультету музичної та хореографічної освіти

Image02«Музика крізь призму міждисциплінарності в підготовці студентів Інституту музики Університету Марії Кюрі-Склодовської (UMCS) у Любліні»

17.03.2021р. в Університеті Ушинського на факультеті музичної та хореографічної освіти було проведено відкриту лекцію Ренати Гоздецької, адьюнкта дидактичної кафедри інструментальної педагогіки і теорії музики Інституту музики мистецького відділу Університету Марії Кюрі-Склодовської (UMCS) у Любліні.

Цікаві дослідження міждисциплінарності у галузі мистецтва пані Гоздецька присвятила постаті Фредеріка Шопена. Яскраві презентації ознайомили аспірантів та викладачів факультету з живописом, скульптурами, що були присвячені як самому композитору, так і написані під натхненням від його творів.

З Університету Марії Кюрі-Склодовської (UMCS) у Любліні факультет музичної та хореографічної освіти співпарцює вже давно. Викладачі брали участь у конференціях у стародавньому замку Любліна. Сьогодні ми відкриваємо нову сторінку нашої європейської співтворчості і залучаємо до неї наших аспірантів.

 

© 2017 Університет Ушинського