Курс лекцій антикорупційного характеру для аспірантів Університету Ушинського

3

Аспіранти Університету Ушинського 19-20 квітня 2021 року прослухали курс лекцій антикорупційного змісту. Ініціатором заходів стала кафедра політичних наук і права, Уповноважений підрозділ з питань запобігання та протидії корупції в університеті, Рада молодих учених та відділ аспірантури та докторантури Університету Ушинського.

Тематику та лекторів підбирали виходячи з наукових інтересів аспірантів та потенційної можливості їх подальшого працевлаштування як посадових осіб різного рівня.

У понеділок, 19 квітня 2021 року відбулася лекція гостьового лектора – к.ю.н., доцента кафедри кримінально-правової політики та кримінального права Інституту права КНУ імені Т. Шевченка УСАТОГО Г. О. за темою: «Антикорупційна стратегія України: сучасні виклики, новели законодавства та тенденції розвитку», а у вівторок, 20 квітня 2021 року, лекція ШИЛОВОЇ А. В. – заступника директора Департаменту надання адміністративних послуг Одеської міської ради, за темою «Порядок декларування доходів посадових осіб як засіб попередження корупції».

 

© 2017 Університет Ушинського