ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Психологія»

 МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

Державний заклад

«ПІВДЕННОУКРАЇНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ

УНІВЕРСИТЕТ імені К. Д. УШИНСЬКОГО»

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ № 1

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 13.11.2019 року № 1414 «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2019/2020 навчальному році» на базі кафедри загальної та диференціальної психології соціально-гуманітарного факультету Державного закладу «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського» з 24 по 26 вересня 2020 р. проводиться ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Психологія» (далі Олімпіада).

До участі в Олімпіаді запрошуються студенти закладів вищої освіти України незалежно від форм власності та підпорядкування (у тому числі громадяни зарубіжних країн), які вивчають зазначену дисципліну («Психологія») у поточному або закінчили її вивчати в минулому році, для яких «Психологія» не є спеціальністю. У ІІ етапі Олімпіади можуть брати участь по двоє студентів від закладу вищої освіти – переможці І етапу.

ІІ етап Олімпіади проводиться у три тури.

I тур (Заочний) Підготовка презентації за темою «Психологічні ресурси професійного самоздійснення особистості».

Вимоги до презентації:

  1. Презентація готується на прикладі майбутньої професії учасника Олімпіади.
  2. Матеріали надсилаються до 15 вересня 2020 року електронною поштою за адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  3. Використовується програма Power Point. Обсяг: 20-25 слайдів у вигляді файлу *.ppt.
  4. Виступ до 10 хвилин.
  5. Мова українська.

ІІ тур Виконання тестових завдань з дисципліни «Психологія».

ІІІ тур1.Розв’язання психологічних задач.

2.Психологічний аналіз змісту відеоряду

Для участі в Олімпіаді необхідно надіслати до оргкомітету до 15 вересня 2020 р. за адресою: 65020, м. Одеса, вул. Старопортофранківська, 26, Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського, кафедра загальної та диференціальної психології соціально-гуманітарний факультет (для поштових відправлень з позначкою «на Олімпіаду з дисципліни  «Психологія») або електронною поштою за адресою: osahappyland@gmail.com:

  • анкету учасника ІІ етапу Олімпіади (див. Додаток 2 до Положення про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади. Наказ МОН України № 1414 від 13.11.2019 року).
  • заявку на участь у ІІ етапі Олімпіади.

Оргкомітет організовуватиме зустріч учасників на вокзалі за умови своєчасного попередження про дату і час прибуття.

Увага! Факт отримання Оргкомітетом анкет, заявок, презентацій учасників Олімпіади прохання перевірити за контактними телефонами або e-mail. У разі відсутності повного комплекту матеріалів в оргкомітеті за три дні до початку Олімпіади, учасник до конкурсу не допускається.

Витрати на відрядження та проживання учасників ІІ етапу Олімпіади здійснюється за рахунок навчальних закладів, які їх відряджають. Розміщення учасників Олімпіади здійснює «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського». Учасникам Олімпіади необхідно при собі мати: паспорт, студентський квиток, посвідчення про відрядження.

Наша адреса:  65020, м. Одеса, вул. Старопортофранківська, 26, Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського, кафедра загальної та диференціальної психології соціально-гуманітарний факультет (для поштових відправлень з позначкою «на Олімпіаду з дисципліни  «Психологія»).

Контактні телефони: Відповідальна особа – Бринза Ірина В’ячеславівна, кафедра загальної та диференціальної психології

моб. тел.: 093-591-25-60. е-mail osahappyland@gmail.com

Адміністрація: кафедра загальної та диференціальної психології (тел./факс) (048) 705-46-71; факс університету: (048) 732-51-03 (з позначкою «на Олімпіаду з дисципліни «Психологія»).

УВАГА! У разі приїзду разом з учасниками Олімпіади супроводжуючих із ЗВО просимо в заявці учасника обов’язково це вказати. Про програму проведення Олімпіади, вартість проживання й харчування учасників буде повідомлено в інформаційному листі № 2.

Оргкомітет Олімпіади

 

Пустая синяя полоска

© 2017 Університет Ушинського