Спеціалізована вчена рада Д 41.053.03

прийняття до розгляду та проведення захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора (кандидата) психологічних наук за спеціальностями 19.00.01 «Загальна психологія, історія психології» та 19.00.07 «Педагогічна та вікова психологія»

Голова ради:

Велитченко Леонід Кирилович, доктор психологічних наук, професор, професор кафедри, ДЗ «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К.Д. Ушинського», спеціальність 19.00.07;

Заступники голови:

Чебикін Олексій Якович, доктор психологічних наук, професор, ректор, ДЗ «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К.Д. Ушинського», спеціальність 19.00.07;

Максименко Юрій Борисович, доктор психологічних наук, професор, професор кафедри, ДЗ ««Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К.Д. Ушинського», спеціальність 19.00.01.

Вчений секретар:

Бабчук Олена Григоріївна, кандидат психологічних наук, доцент, доцент кафедри, ДЗ «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К.Д. Ушинського», спеціальність 19.00.01.

Члени ради:

Бужіна Ірина В’ячеславівна, доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри, ДЗ «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К.Д. Ушинського», спеціальність 19.00.07;

Дегтяренко Тетяна Володимирівна, доктор медичних наук, професор, професор кафедри, ДЗ «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського», спеціальність 19.00.01.

Журавльова Лариса Петрівна, доктор психологічних наук, професор, завідувач кафедри, Житомирський державний університет імені Івана Франка, спеціальність 19.00.01.

Казанжи Марія Йосипівна, доктор психологічних наук, доцент, професор кафедри, ДЗ «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К.Д. Ушинського», спеціальність 19.00.01.

Курлянд Зинаїда Наумівна, доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри, ДЗ «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К.Д. Ушинського», спеціальність 19.00.07;

Массанов Анатолій Вікторович, доктор психологічних наук, професор, професор кафедри, ДЗ «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського», спеціальність 19.00.07;

Плохіх Віктор Володимирович, доктор психологічних наук, професор, професор кафедри, ДЗ «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського», спеціальність 19.00.01.

Саннікова Ольга Павлівна, доктор психологічних наук, професор, завідувач кафедри, ДЗ «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського», спеціальність 19.00.01.

Сергеєва Алла Володимирівна, доктор психологічних наук, доцент, професор кафедри, ДЗ «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського», спеціальність 19.00.01.

Симоненко Світлана Миколаївна, доктор психологічних наук, професор, завідувач кафедри, ДЗ «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського», спеціальність 19.00.01.

Снігур Людмила Анатоліївна, доктор психологічних наук, професор, професор кафедри, Військова академія Міністерства оборони України, спеціальність 19.00.01.

Томчук Михайло Іванович, доктор психологічних наук, професор, завідувач кафедри, Вінницький обласний інститут післядипломної освіти педагогічний працівників, спеціальність 19.00.07;

Фурман Анатолій Васильович, доктор психологічних наук, професор, завідувач кафедри, Тернопільський національний економічний університет, спеціальність 19.00.07;

Яблонська Тетяна Миколаївна, доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри, ДЗ «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К.Д. Ушинського», спеціальність 19.00.07;

Ямницький Вадим Маркович, доктор психологічних наук, професор, завідувач кафедри, Рівненський державний гуманітарний університет, спеціальність 19.00.07.

Вчений секретар Бабчук О.Г.

телефон 067-707-8-477