Члени Спеціалізованої Вченої ради Д 41.053.02

Голова ради

Борінштейн Євген Руславович - доктор філософських наук, професор, завідувач кафедри філософії, соціології та менеджменту соціокультурної діяльності Державного закладу «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського», спеціальність 09.00.03.

Заступник голови

Добролюбська Юлія Андріївна - доктор філософських наук, професор, завідувач кафедри всесвітньої історії та методології науки Державного закладу «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського», спеціальність 09.00.03.

Вчений секретар

Балашенко Інна Валеріївна кандидат філософських наук, доцент кафедри філософії, соціології та менеджменту соціокультурної діяльності Державного закладу «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського», спеціальність 09.00.03.

Персональний склад спеціалізованої вченої ради Д 41.053.02:

• Гансова Емма Августівна – доктор філософських наук, професор, професор кафедри філософії, соціології та менеджменту соціокультурної діяльності Державного закладу «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського», спеціальність 09.00.03.
  • Гедікова Наталя Пилипівна – доктор політичних наук, професор, професор, декан факультету післядипломної освіти та роботи з іноземними громадянами Державного закладу «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського», спеціальність 09.00.03.
  • Добролюбський Андрій Олегович – доктор історичних наук, професор, завідувач кафедри всесвітньої історії Державного закладу «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського», спеціальність 09.00.03.
  • Долженков Олег Олександрович – доктор політичних наук, професор, завідувач кафедри управління освітніми закладами та державної служби Державного закладу «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського», спеціальність 09.00.03.
  • Лісеєнко Олена Василівна – доктор соціологічних наук, професор, кафедри філософії, соціології та менеджменту соціокультурної діяльності, завідувач історико-філософського відділення Державного закладу «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського», спеціальність 09.00.03.
  • Мисик Ірина Георгіївна – доктор філософських наук, професор, декан факультету української філології Державного закладу «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського», спеціальність 09.00.03.
  • Плавич Володимир Петрович - доктор філософських наук, професор, завідувач кафедри загальноправових дисциплін та міжнародного права Одеського національного університету імені І. І. Мечникова, спеціальність 09.00.03.
  • Попков Василь Васильович - доктор філософських наук, професор, завідувач кафедри політології Одеського національного університету імені І. І. Мечникова, спеціальність 09.00.03.
  • Пунченко Олег Петрович – доктор філософських наук, професор, завідувач кафедри філософії та українознавства Одеської національної академії зв’язку ім. О. С. Попова, спеціальність 09.00.03.
  • Скловський Ігор Зіновійович - доктор філософських наук, професор, професор кафедри суспільних наук та документознавства Кіровоградського національного технічного університету, Міністерство освіти і науки України,
  • Халапсіс Олексій Владиславович – доктор філософських наук, професор, професор кафедри філософії Національної металургійної академії України, спеціальність 09.00.03.
  • Цибра Микола Федорович – доктор філософських наук, професор, професор кафедри філософії та соціології Державного закладу «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського», спеціальність 09.00.03.