Графік роботи і документи для надання рекомендації до друку науково-методичної комісії

Науково-методична комісія скликається один раз на 2 місяці.
Для надання рекомендації до друку навчальних програм, програм спецкурсів, навчальних посібників, навчально-методичних посібників, методичних розробок (рекомендацій) необхідно представити такі документи:
•Висновок кафедри про рекомендацію до друку.
•2 рецензії докторів або кандидатів наук (внутрішні) – для внутрішнього користування; 2 рецензії (одна з них зовнішня) – для отримання грифа МОНмолодьспорт України. Рецензії повинні бути завірені відділом кадрів.
•Примірник методичної розробки.
Документи приймаються на кафедрі педагогіки (головний корпус, третій поверх, аудиторія № 58) ученим секретарем кожного понеділка і четверга з 13:00 до 16:00.
Учений секретар науково-методичної комісії – Осипова Тетяна Юріївна, тел. 096-684-54-38.

Положення про науково-методичну комісію

1.Загальні положення

1.1.Науково-методична комісія є постійно діючим консультативно-дорадчим, науково-методичним органом при керівництві університету, який визначає головні напрями науково-методичної роботи з питань підвищення ефективності та якості вищої освіти й удосконалення навчально-виховного процесу з урахуванням провідного світового та вітчизняного досвіду, основних положень Болонського процесу та європейських стандартів вищої освіти, інноваційних технологій навчання.
1.2.Науково-методична комісія виступає колективним експертом з усіх питань діяльності Інститутів, кафедр та інших структурних підрозділів університету, пов’язаних з навчальною та науково-методичною роботою.
1.3.У своїй діяльності науково-методична комісія керується Законом України «Про вищу освіту», Постановами Кабінету міністрів України з питань освіти, нормативними документами та інструкціями Міністерства освіти і науки України, Статутом Державного закладу «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К.Д.Ушинського», його наказами та розпорядженнями і цим Положенням.
1.4.Склад науково-методичної комісії та термін дії у три роки затверджується наказом ректора університету.

2.Завдання науково-методичної комісії

На науково-методичну комісію покладаються такі завдання:
2.1.Визначення основних напрямів удосконалення змісту вищої освіти, форм, методів і засобів навчання та організації навчально-виховного процесу з урахуванням тенденцій розвитку національної системи освіти.
2.2.Координація роботи структурних підрозділів університету, залучених до організації навчального процесу, щодо забезпечення якості вищої освіти.
2.3.Вироблення пріоритетних напрямів наукових досліджень організації і змісту навчання, експертиза проектів і програм міжнародного співробітництва університету у сфері освітньої діяльності.
2.4.Науково-методичний супровід нових галузевих стандартів вищої освіти для усіх напрямів підготовки, освітніх та освітньо-кваліфікаційних рівнів, ліцензованих в університеті.
2.5.Науково-методичний супровід виконання нормативних та інструктивних документів Міністерства освіти і науки України стосовно науково-методичного забезпечення навчально-виховного процесу та гарантування якості вищої освіти.
2.6.Розробка методик упровадження передових освітніх та нових інформаційних технологій.

3.Функції науково-методичної комісії

Головними функціями науково-методичної комісії є:
3.1.Аналіз нормативно-правових документів університету щодо навчально-виховного процесу та розробка пропозицій з його вдосконалення.
3.2.Попередня експертиза процедур і стандартів щодо сертифікації навчальних програм.
3.3.Експертиза концепції, структури, змісту навчальних планів усіх напрямів підготовки та освітньо-кваліфікаційних рівнів на відповідність галузевим стандартам.
3.4.Проведення експертизи та розробка пропозицій щодо ефективності нормативно-методичного супроводу змісту освіти для усіх напрямів підготовки, освітніх і освітньо-кваліфікаційних рівнів, які реалізуються в університеті.
3.5.Експертиза якості комплекту дидактичних і методичних матеріалів, які визначають зміст освіти з усіх напрямів підготовки, освітніх і освітньо-кваліфікаційних рівнів, ліцензованих в університеті.
3.6.Формування експертних висновків щодо посібників, підручників, програм вступних іспитів, тематики магістерських робіт.
3.7.Розробка рекомендацій до навчально-методичного забезпечення роботи Державних екзаменаційних комісій, аналіз результатів державної атестації випускників.
3.8.Аналіз результатів упровадження в університеті кредитно-трансферної системи організації навчального процесу та розробка пропозицій з її вдосконалення з урахуванням Плану дій щодо забезпечення якості вищої освіти України та її інтеграції в європейське і світове освітнє співтовариство, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 13.07.2007 р. за № 612.
3.9.Вивчення й аналіз науково-методичної роботи інститутів, факультетів, кафедр університету, розробка пропозицій щодо їх поліпшення.
3.10.Аналіз нових педагогічних технологій і методів навчання молоді та розробка методик щодо їх упровадження.
3.11.Розробка рекомендацій щодо вдосконалення методики організації самостійної та індивідуальної роботи студентів;
3.12.Розробка уніфікованих вимог до складання методичного забезпечення навчально-виховного процесу.
3.13.Вивчення документів стосовно атестації науково-педагогічних працівників університету та підготовка пропозицій до планів і програм підвищення кваліфікації та перепідготовки викладачів з метою підвищення ефективності навчального процесу.
3.14.Аналіз організації навчального процесу заочної форми навчання та розробка заходів щодо його вдосконалення.
3.15.Експертиза якості методичного забезпечення навчального процесу заочної форми навчання й розробка рекомендацій з оптимізації навчальних планів заочної форми освіти.
3.16.Аналіз результатів впровадження дистанційного навчання для студентів заочної форми освіти та розробка пропозицій щодо його подальшого розвитку.
3.17.Вивчення, узагальнення та розповсюдження досвіду інститутів, факультетів, кафедр університету й інших вищих навчальних закладів з питань використання нових педагогічних та навчальних технологій.
3.18.Організація науково-методичних семінарів і конференцій з питань науково-методичної роботи.

Науково-методична комісія

Склад науково-методичної комісії 

Положення

Графік роботи

Порядок перевірки наукових видань Університету Ушинського на наявність текстових запозичень


Графік роботи і документи для надання рекомендації до друку науково-методичної комісії

 

Науково-методична комісія скликається один раз на 2 місяці.

Для надання рекомендації до друку навчальних посібників, методичних рекомендацій необхідно представити такі документи:
Висновок кафедри про рекомендацію до друку (2 прим.).
Рекомендацію завідувача кафедри, в якій повинно бути зазначено, що подані матеріали відповідають робочому плану і робочій програмі з дисципліни (1 прим.)
2 зовнішні рецензії докторів або кандидатів наук, завірені відділом кадрів (2 прим.)
Примірник розробленого матеріалу.
Обсяг навчального посібника повинен бути не менше 200 сторінок, методичних рекомендацій – не менше 24 сторінок формату А-4, шрифт 14, інтервал 1,5.

Документи приймаються на кафедрі педагогіки (головний корпус, третій поверх, аудиторія № 58) ученим секретарем кожного понеділка і четверга з 13:00 до 16:00.


Голова науково-методичної комісії Університету Ушинського

ГАЛІЦАН Ольга Анатоліївна

Кандидат педагогічних наук, доцент.

Телефон 0632972040 e-mail Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


ПОЛОЖЕННЯ про науково-методичну комісію Державного закладу «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К.Д.Ушинського» pdf
ПОЛОЖЕННЯ про порядок подання навчально-методичних видань на розгляд науково-методичної комісії Державного закладу «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К.Д.Ушинського» pdf
ПОЛОЖЕННЯ про наукові школи Державного закладу «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К.Д.Ушинського» pdf

 

Пустая синяя полоска

© 2024 Університет Ушинського
https://ee.itk.ac.id/data/
https://slot-bonanza-terpercaya.powerappsportals.com/