Програми кандидатів на посаду голови Студентської ради університету:

image0Передвиборча програма 🔸ОЛЕНИ СОЛОВЕЙЧУК🔸, студентки 1 року навчання другого (магістерського) рівня соціально-гуманітарного факультету  на посаду голови Студентської ради Університету Ушинського.

Програми кандидатів на посади голів Студентських рад факультетів/інституту

Програми кандидатів на посади голів Студентських рад факультетів/інститутуimage5

Увага! Шановні студенти!

m15 вересня🗓відбудуться вибори на посади: голови студентської ради університету та голів студентських рад факультетів та інституту.

Результати виборів делегатів

2Увага! 15 квітня відбулися вибори делегатів з числа студентів для участі у виборах ректора Університету Ушинського.
Усього обрано 95 делегатів.

Вибори делегатів з числа студентів для участі у виборах ректора Університету Ушинського

1Шановні студенти!

Нагадуємо, що 15 квітня відбудуться вибори делегатів з числа студентів для участі у виборах ректора Університету Ушинського в онлайн-платформі Office 365.

Реєстрація делегатів з числа студентів на вибори ректора Університету Ушинського

2Шановні студенти!
5 квітня розпочалася реєстрація делегатів для участі у виборах ректора.

Вибори делегатів з числа студентів на вибори ректора Університету Ушинського

1Увага! Шановні студенти!
15 квітня🗓 відбудуться вибори представників з числа студентів для участі у виборах ректора Державного закладу «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К.Д. Ушинського» в онлайн-платформі Office 365. Реєстрація заявок почнеться 5 квітня.
Квоти представництва студентів, які мають право брати участь у виборах ректора університету:

Сьогодні відбулися вибори голови Студентської ради університету

1Сьогодні🗓 відбулися вибори голови Студентської ради університету. За результатами голосування, перемогу здобула - студентка фізико-математичного факультету, Соловейчук Олена. Дякуємо усім студентам, що проявили активну громадську позицію.

Сторінка 1 із 3