Шип Сергій Васильович – член Європейської академії наук

126 серпня надійшло підтвердження та всі сукупні документи щодо обрання доктора мистецтвознавства, професора, професора кафедри музичного мистецтва і хореографії ШИПА СЕРГІЯ ВАСИЛЬОВИЧА ЧЛЕНОМ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ АКАДЕМІХ НАУК.
Ми дуже пишаємося цією подією і витіємо нашого талановитого вченого – Сергія Васильовича Шипа з таким високим досягненням на його науково-творчому шляху.
Отже, наукова школа С.В. Шипа визнана в Європі. Презентація наукової школи буде проведено у Франкфурті в листопаді. А в Мюнхені, 10 жовтня чекаємо на урочисту подію – велику конференцію Європейської академії наук з приводу прийняття нових членів.
Бажаємо успіху і подальших науково-творчих досягнень.

 

Пустая синяя полоска

© 2017 Університет Ушинського
https://simacan.pesawarankab.go.id/slot-demo/ https://sekolah.disdik.kalteng.go.id/slot-gacor/ https://www.baperanews.com/slot-luar-negeri/ https://bcc.ub.ac.id/slot-demo-pragmatic/ http://web.upgriplk.ac.id/slot-demo/ https://disdukcapil.rajaampatkab.go.id/demo-pg-soft/ https://ptun-bandung.go.id/slot-demo-pragmatic/ https://pbj.banggaikab.go.id/slot-gacor-maxwin/ https://jdih.kepahiangkab.go.id/slot-demo-pragmatic/ http://pajak.ponorogo.go.id:2222/slot-demo/ https://simmagang.polinema.ac.id/logs/slot-demo-pragmatic/ https://balongbendo.sidoarjokab.go.id/slot-demo-gratis/ https://sinona.luwukab.go.id/slot-demo/ https://daring.uniga.ac.id/slot-demo/ http://simmutu.rsidaman.banjarbarukota.go.id:91/demo-pg-soft/ https://konsultasi.ulp.banjarbarukota.go.id/slot-demo/ https://inlis.singkawangkota.go.id/demo-pg-soft/ https://inlis.mojokertokab.go.id/digitalcollection/slot-demo/ http://el1brary.samosirkab.go.id:415/demo-pgsoft/ https://perpustakaan.palangkaraya.go.id/slot-demo/ https://147.139.195.246/ https://8.215.25.20/ https://95.111.193.102/ https://147.139.168.127/ https://95.111.196.187/ https://oconnellstbistro.com/ https://chavancentre.org/slot-demo/ https://www.scadvocate.com/ https://stickyriceles.com/ https://www.ella-lapetiteanglaise.com/ https://usaklub.moe/ https://mpored.moe/ https://www.tyronesjacket.com/
https://slot-bonanza-terpercaya.powerappsportals.com/