Онлайн опитування здобувачів всіх рівнів освіти для покращення внутрішнього забезпечення якості освіти

ngerbШановні здобувачі вищої освіти!

Запрошуємо взяти участь у щорічному дослідженні показників внутрішнього забезпечення якості освіти здобувачів всіх рівнів вищої освіти денної та заочної форм навчання за всіма освітніми програмами.
Під час анкетування у вас буде змога висловити власну думку щодо якості надання освітніх послуг за результатами навчання у першому семестрі 2023/2024 н. р.

Дослідження відповідає вимогам конфіденційності.

Для отримання об’єктивного зворотного зв’язку та підвищення якості освітнього процесу академічній спільноті Університету Ушинського дуже важлива думка кожного з вас.

Анкети буде відкрито впродовж листопада-грудня.


Для участі в опитуванні необхідно перейти на сторінку інформаційної системи ІАСУ МОНУ за покликанням
https://monufr.com/students/loginNew.html, увести логін та пароль, який був наданий факультетом/кафедрою/гарантом ОП (наприклад – логін log307714 та пароль 21D47DA1), натиснути «Вхід».


Далі потрібно обрати опцію «Опитування».


У наступному вікні з’явиться на вибір декілька анкет:
1. Для всіх студентів – опитування № 36 «Вивчення думки студентів щодо якості навчання в університеті (за 1 сем. 2023/2024 н. р.)» та опитування № 37 «Оцінка якості викладання навчальних дисциплін (за 1 сем. 2023/2024 н. р.)»
2. Для аспірантів 1 та 2 років навчання – опитування №38 «Вивчення думки аспірантів 1 та 2 курсу щодо якості навчання в університеті (за 1 сем. 2023/2024 н. р.)»
3. Для аспірантів 3 та 4 років навчання – опитування №39 «Вивчення думки аспірантів 3 та 4 курсу щодо якості навчання в університеті (за 1 сем. 2023/2024 н. р.)»

Якщо у вас виникнуть технічні питання щодо входу в систему, можете звернутися за допомогою до Центру забезпечення якості освіти: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

 

Пустая синяя полоска

© 2017 Університет Ушинського
http://114.7.97.203:8123/products/slot-demo-gacor/ https://simlitabmas.lppm.dinus.ac.id/products/demo/ https://inlis.serangkab.go.id/slot-demo/ https://149.129.239.111/ https://registrasipangan.pom.go.id/products/demo/ https://bkpsdm.probolinggokab.go.id/products/demo/ https://keuangan.sulselprov.go.id/restapi/slot-demo/ https://inlislite.undiksha.ac.id/products/slot-demo-pg-soft/ https://sipuskom.polinema.ac.id/logs/mahjong-ways/ http://sisigap.kuduskab.go.id/img/demo/ https://simpeg.bkd.sumbarprov.go.id/products/akun-demo-slot/ https://tte.tubankab.go.id/products/slot-demo-pg-soft/ https://registrasipangan.pom.go.id/products/gacor/ https://sipuskom.polinema.ac.id/logs/server-luar-negeri/ https://siss.sulselprov.go.id/approve/demo/ https://siss.sulselprov.go.id/approve/gacor/ https://www.jf3.co.id/products/slot-demo-pgsoft/ https://sipuskom.polinema.ac.id/logs/demo/ https://inlislite.bengkaliskab.go.id/pgsoft-demo/ https://sidarasalimba.sanggau.go.id/slot-demo/ https://link.space/@laskar89 https://heylink.me/mpoas_slot https://orange-cliff-05c110310.3.azurestaticapps.net/ https://magic.ly/cincinbet https://www.sidiap.org/rtp-live-slot/ https://oconnellstbistro.com/ https://chavancentre.org/slot-demo/ https://www.scadvocate.com/ https://www.ella-lapetiteanglaise.com/ https://www.tyronesjacket.com/ httpshttps://linkr.bio/link-mpoxo https://heylink.me/link-ksoklub/
https://slot-bonanza-terpercaya.powerappsportals.com/