BridgeUSA: Програма обмінів для українських викладачів від Американських Рад

01Шановні колеги! Державний департамент США, Бюро у справах освіти і культури, Офіс програм обміну приватного сектору та Американські Ради з міжнародної освіти оголошує відкриття анкети для участі в програмі “BridgeUSA: Програма обміну для українських викладачів”.
1
«BridgeUSA: Програма обмінів для українських викладачів» сприятиме розбудові взаємозв’язків між українськими та американськими викладачами та науковими працівниками з метою спільних досліджень, обміну педагогічним досвідом, розвитку навчальних курсів, а також публікування наукових праць.
Викладачі, що братимуть участь у програмі, співпрацюватимуть із колегами-менторами з університетів США, з котрими спільно напрацьовуватимуть індивідуалізовані програми. Ці програми будуть націлені на підтримку учасників як дослідників та освітян, що прагнуть зміцнити потенціал України для відбудови. “BridgeUSA: Програма обмінів для українських викладачів” передбачає візити учасників до університетів США тривалістю 1 місяць, під час якого українські викладачі та викладачки, спільно з колегами-менторами з США, зможуть здійснювати наукові дослідження, спостерігати за проведенням занять з їхньої дисципліни, розробляти нові курси чи матеріали до курсів, проводити презентації та лекції, досліджувати адміністративні політики та академічну культуру університетів США, а також відвідувати конференції з тематики їхніх академічних галузей.
Більшість українських викладачів здійснюватимуть візити впродовж осіннього семестру 2024 року. В окремих випадках, викладачі зможуть поїхати у приймаючі інституції навесні чи влітку 2024 року.

2
Взяти участь у конкурсі мають право кандидати, які:
- є громадянами України та проживають на території України на момент подання анкети;
- є викладачами або науковими співробітниками, що працюють на повну зайнятість, та мають щонайменше два роки досвіду роботи в університеті;
- вільно володіють розмовною та письмовою англійською мовою;
- демонструють бажання повернутися в Україну після завершення візиту;
- мають право отримати неімміграційну візу J-1 для учасників програм обміну з США.
Перевага надаватиметься кандидатам, які:
- є лідерами або мають потенціал стати лідерами у своїх університетських спільнотах;
- є вмотивованими та відданими викладачами чи науковими співробітниками, готовими до розробки нових навчальних матеріалів, курсів та програм, які сприятимуть зміцненню спроможності України готувати фахівців у критично важливих галузях;
- мають великий потенціал розвивати тривалу співпрацю з академіками у США.

Детальнішу інформацію про програму, умови участі, критерії відбору, а також анкету та новини програми можна знайти на сайті Американських Рад: https://americancouncils.org.ua/programs/bridgeusa-uafp/.
Посилання на анкету для участі у конкурсі:
https://ais.americancouncils.org/BridgeUSAUAFP .

Кінцевий термін подачі анкети — 29 грудня 2023 року.

У разі виникнення запитань, можна звернутися до координатора центру міжнародних проєктів та програм, Черних Володимир Володимирович, телефон: 0632879227, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

 

Пустая синяя полоска

© 2017 Університет Ушинського
https://inlis.serangkab.go.id/slot-demo/ https://149.129.239.111/ https://registrasipangan.pom.go.id/products/demo/ https://bkpsdm.probolinggokab.go.id/products/demo/ https://keuangan.sulselprov.go.id/restapi/slot-demo/ https://inlislite.undiksha.ac.id/products/slot-demo-pg-soft/ https://sipuskom.polinema.ac.id/logs/mahjong-ways/ http://sisigap.kuduskab.go.id/img/demo/ https://simpeg.bkd.sumbarprov.go.id/products/akun-demo-slot/ https://tte.tubankab.go.id/products/slot-demo-pg-soft/ https://registrasipangan.pom.go.id/products/gacor/ https://sipuskom.polinema.ac.id/logs/server-luar-negeri/ https://siss.sulselprov.go.id/approve/demo/ https://siss.sulselprov.go.id/approve/gacor/ https://www.jf3.co.id/products/slot-demo-pgsoft/ https://sipuskom.polinema.ac.id/logs/demo/ https://inlislite.bengkaliskab.go.id/pgsoft-demo/ https://sidarasalimba.sanggau.go.id/slot-demo/ https://link.space/@laskar89 https://heylink.me/mpoas_slot https://orange-cliff-05c110310.3.azurestaticapps.net/ https://magic.ly/cincinbet https://www.sidiap.org/rtp-live-slot/ https://oconnellstbistro.com/ https://chavancentre.org/slot-demo/ https://www.scadvocate.com/ https://www.ella-lapetiteanglaise.com/ https://www.tyronesjacket.com/ httpshttps://linkr.bio/link-mpoxo https://heylink.me/link-ksoklub/
https://slot-bonanza-terpercaya.powerappsportals.com/