Інформаційний лист

ngerbШановні колеги!
Запрошуємо Вас до участі у роботі
I Міжнародного науково-практичного круглого столу З НАГОДИ 75-РІЧЧЯ З ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ПРОФЕСОРА А. О. ДОБРОЛЮБСЬКОГО
«Актуальні проблеми археологічних та історичних досліджень Північного
Причорномор’я»
який відбудетеся в змішаному форматі 18 квітня 2024 р.

Мета науково-практичного круглого столу – обмін досвідом науковців та здобувачів вищої освіти в галузі історії, теорії та практики археологічної науки.
До участі у заході запрошуються науково-педагогічні та педагогічні працівники, здобувачі вищої освіти, представники громадських організацій та інші особи, яких цікавлять проблеми, що будуть обговорюватися на засіданні круглого столу.
Основні тематичні напрями:
1. Історія та теорія археології.
2. Первісна археологія та історія.
3. Археологія та історія Середньовіччя.

Робочі мови круглого столу:
- Українська
- Англійська

Початок роботи круглого столу – о 13.00 год. в змішаному форматі; в онлайн- режимі – на платформі Zoom.
Долучитися до заходу можна за покликанням: Ідентифікатор конференції: 775 5479 5560 Код доступу: qmqWS8

Посилання:https://us04web.zoom.us/j/77554795560?pwd=MCvjNQ6zO4KlJolDx5Y UeEj5l8h3AQ.1

Порядок направлення заявок та матеріалів на участь:
В строк до 30 березня 2024 р. (включно) Вам необхідно заповнити заявку та надіслати тези доповіді на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., тема листа
«Публікація. Круглий стіл».
Матеріали мають відповідати нормам українського та/або англійського слововживання. Відповідальність за зміст матеріалів несе автор.
Участь у круглому столі безкоштовна. За результатами круглого столу буде підготовлено збірник матеріалів., який буде розміщений в електронному вигляді в репозитарії бібліотеки Університету Ушинського За виступ або підготовку матеріалів учасники отримають сертифікат про участь обсягом 6 годин (0,2 ЄКТС).

pdf

 

Пустая синяя полоска

© 2024 Університет Ушинського
https://dpu.brebeskab.go.id/demo-pragmatic/ https://siwaspada.rembangkab.go.id/demo/ https://sistart.disperindag.jatimprov.go.id/go-demo/ https://jdih.kulonprogokab.go.id/demo/ https://spekta.tasikmalayakab.go.id/spekta/demo/ https://katalis.pekalongankota.go.id/products/kso-gacor/ https://katalis.pekalongankota.go.id/products/pdemo/ https://sia.stiemakisaran.ac.id/akun-demo/ https://sisuperdoko.malutprov.go.id/demo/ https://elibrary.univamedan.ac.id/sdemo/ https://corporate.megaxus.com/uploads/ydemo/ https://pustaka.dumaikota.go.id/inlislite/produks/sdemo/ https://derma-express.com/slot-demo/ https://slotdemo-pragmatic.alboompro.com/ http://diskan.situbondokab.go.id/demo/ http://103.149.179.148/sdemo/ https://sijantan.demakkab.go.id/demo/ https://pesanantar.gramedia.com/demo-olympus/ https://pak.unila.ac.id/assets/img/demo/ http://hey.fkm.unair.ac.id/produk/demo/ http://114.7.97.203:8123/products/slot-demo-gacor/ https://chavancentre.org/slot-demo/ https://magic.ly/mochibet88 https://linktr.ee/mochibet88 https://linkpop.com/mochibet88 https://link.space/@laskar89 https://heylink.me/mpoas_slot https://magic.ly/cincinbet https://www.sidiap.org/rtp-live-slot/ https://www.scadvocate.com/ httpshttps://linkr.bio/link-mpoxo https://heylink.me/link-ksoklub/ https://147.139.196.52/ https://heylink.me/hebitop/ https://lanciau-kuda.s3.ap-southeast-2.amazonaws.com/pola-lucky-neko.html
https://slot-bonanza-terpercaya.powerappsportals.com/