І Всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених, аспірантів та студентів «Історична, краєзнавча та літературна Одещина»

ngerbШановні колеги!
Запрошуємо Вас взяти участь у роботі І Всеукраїнської науково-практичної конференції молодих вчених, аспірантів та студентів «Історична, краєзнавча та літературна Одещина»Конференція відбудеться 14-15 березня 2024 року на базі Державного закладу «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського», кафедри історії України (м. Одеса, вул. Старопортофранківська 34).

Мета конференції – сприяння обміну досвідом молодих науковців та здобувачів вищої освіти щодо питань розвитку Одещини в різні епохи та взаємозв’язку з іншими українськими регіонами.
До участі в конференції запрошуються молоді науковці, аспіранти, студенти.

Тематичні напрямки роботи конференції:
• Археологія Одещини
• Історичне краєзнавство
• Літературне краєзнавство

Робочі мови конференції: українська, англійська.
Форма участі: змішана (очно-дистанційна).
Учасниками конференції подаються матеріали у вигляді тез доповіді. До початку роботи конференції планується опублікувати (у формі збірника) тези доповідей в електронному вигляді. За результатами розгляду тем та тез доповідей буде надіслано запрошення для участі у конференції. Реквізити для оплати участі у конференції та/або публікації тез – надсилається після підтвердження з боку Оргкомітету.
Для участі у конференції необхідно до 26 лютого 2024 року надіслати на е-mail кафедра історії України Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. окремими файлами:
- заявку учасника конференції (Бондаренко В.І._заявка),
- тези (Бондаренко В.І._доповідь) – у разі бажання публікації тез.
Проїзд, проживання та харчування – за рахунок учасників конференції.

pdf

 

Пустая синяя полоска

© 2024 Університет Ушинського
https://dpu.brebeskab.go.id/demo-pragmatic/ https://siwaspada.rembangkab.go.id/demo/ https://sistart.disperindag.jatimprov.go.id/go-demo/ https://jdih.kulonprogokab.go.id/demo/ https://spekta.tasikmalayakab.go.id/spekta/demo/ https://katalis.pekalongankota.go.id/products/kso-gacor/ https://katalis.pekalongankota.go.id/products/pdemo/ https://sia.stiemakisaran.ac.id/akun-demo/ https://sisuperdoko.malutprov.go.id/demo/ https://elibrary.univamedan.ac.id/sdemo/ https://corporate.megaxus.com/uploads/ydemo/ https://pustaka.dumaikota.go.id/inlislite/produks/sdemo/ https://derma-express.com/slot-demo/ https://slotdemo-pragmatic.alboompro.com/ http://diskan.situbondokab.go.id/demo/ http://103.149.179.148/sdemo/ https://sijantan.demakkab.go.id/demo/ https://pesanantar.gramedia.com/demo-olympus/ https://pak.unila.ac.id/assets/img/demo/ http://hey.fkm.unair.ac.id/produk/demo/ http://114.7.97.203:8123/products/slot-demo-gacor/ https://chavancentre.org/slot-demo/ https://magic.ly/mochibet88 https://linktr.ee/mochibet88 https://linkpop.com/mochibet88 https://link.space/@laskar89 https://heylink.me/mpoas_slot https://magic.ly/cincinbet https://www.sidiap.org/rtp-live-slot/ https://www.scadvocate.com/ httpshttps://linkr.bio/link-mpoxo https://heylink.me/link-ksoklub/ https://147.139.196.52/ https://heylink.me/hebitop/ https://lanciau-kuda.s3.ap-southeast-2.amazonaws.com/pola-lucky-neko.html
https://slot-bonanza-terpercaya.powerappsportals.com/