Міжнародна співпраця з Університетом Кіпру.

3Університет Ушинського продовжує активно розвивати міжнародні зв'язки та співпрацю. Відбулися ряд зустрічей з керівництвом університету для обговорення співробітництва у сфері освіти та науки.

4

Володимир Черних, координатор міжнародних проєктів та програм, на запрошення Університету Кіпру, провів низку робочих зустрічей з адміністрацією та викладачами університету. Так зокрема проведено плідне обговорення потенційної співпраці з - Емма Зеніу, офіцером з міжнародних справ Університету Кіпра та Захаріосом Захарія, начальником відділу освіти Університету Кіпра. Було відвідано низку лекцій, які дозволили отримати уявлення про особливості організації освітнього процесу в закладі.

1

Однією з ключових тем обговорення було укладання договору про співпрацю у галузі академічної мобільності для викладачів та студентів, а також у сфері стажування та наукової співпраці. Створення цього документу сприятиме зміцненню зв'язків між університетами та забезпечить учасникам можливість здобувати новий досвід і розширювати свої знання через участь у програмах обміну та спільних проєктах.

2
Завдяки цьому візиту відкриваються нові можливості для обміну знаннями та досвідом, а також для підвищення рівня міжнародного престижу обох університетів. Університет Ушинського впевнено крокує вперед у розвитку світових освітніх ініціатив та співпраці з провідними вишами світу.

 

Пустая синяя полоска

© 2024 Університет Ушинського
https://dpu.brebeskab.go.id/demo-pragmatic/ https://siwaspada.rembangkab.go.id/demo/ https://sistart.disperindag.jatimprov.go.id/go-demo/ https://jdih.kulonprogokab.go.id/demo/ https://spekta.tasikmalayakab.go.id/spekta/demo/ https://katalis.pekalongankota.go.id/products/kso-gacor/ https://katalis.pekalongankota.go.id/products/pdemo/ https://sia.stiemakisaran.ac.id/akun-demo/ https://sisuperdoko.malutprov.go.id/demo/ https://elibrary.univamedan.ac.id/sdemo/ https://corporate.megaxus.com/uploads/ydemo/ https://pustaka.dumaikota.go.id/inlislite/produks/sdemo/ https://derma-express.com/slot-demo/ https://slotdemo-pragmatic.alboompro.com/ http://diskan.situbondokab.go.id/demo/ http://103.149.179.148/sdemo/ https://sijantan.demakkab.go.id/demo/ https://pesanantar.gramedia.com/demo-olympus/ https://pak.unila.ac.id/assets/img/demo/ http://hey.fkm.unair.ac.id/produk/demo/ http://114.7.97.203:8123/products/slot-demo-gacor/ https://chavancentre.org/slot-demo/ https://magic.ly/mochibet88 https://linktr.ee/mochibet88 https://linkpop.com/mochibet88 https://link.space/@laskar89 https://heylink.me/mpoas_slot https://magic.ly/cincinbet https://www.sidiap.org/rtp-live-slot/ https://www.scadvocate.com/ httpshttps://linkr.bio/link-mpoxo https://heylink.me/link-ksoklub/ https://147.139.196.52/ https://heylink.me/hebitop/ https://lanciau-kuda.s3.ap-southeast-2.amazonaws.com/pola-lucky-neko.html
https://slot-bonanza-terpercaya.powerappsportals.com/