Відбудеться І тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт для студентської молоді «Методика викладання предметів (дисциплін) фізико-математичного циклу в закладах освіти»

ngerbУВАГА!!!

5 березня 2024 о 14.00 відбудеться І тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт для студентської молоді «Методика викладання предметів (дисциплін) фізико-математичного циклу в закладах освіти»

Відповідно до Положення про Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 18.04.2017 р. № 605, наказу Університету Ушинського від 12.01.2024 року № 10 «Про проведення першого туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2023/2024 навчальному році» на базі кафедри інноваційних технологій та методики навчання природничих дисциплін буде проведено перший тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт для студентської молоді «Методика викладання предметів (дисциплін) фізико-математичного циклу в закладах освіти».
Конкурс полягатиме в представленні результатів наукової роботи перед членами Конкурсної комісії кафедри інноваційних технологій та методики навчання природничих дисциплін. Результати наукової роботи необхідно буде продемонструвати у формі презентації (до 15 хвилин).
Наукові роботи необхідно надсилати в електронному вигляді на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (тема листа «Конкурс студентських наукових робіт») до 26 лютого 2024 року із заповненими відомостями про автора (авторів) та наукового керівника наукової роботи для забезпечення подальшого рецензування викладачами кафедри.
Вимоги до наукових робіт
1. На Конкурс подаються самостійно підготовлені наукові роботи студентів з галузей знань, спеціальностей (спеціалізацій). Наукові роботи повинні бути пошуковими за своїм характером, не мати нагород НАН України та органів державної влади, інших конкурсів.
2. Одна наукова робота може мати не більше двох авторів за наявності у них спільних з теми наукової роботи матеріалів та одного наукового керівника. Якщо авторами наукової роботи є студенти з різних вищих навчальних закладів, можуть бути два наукові керівники з різних вищих навчальних закладів.
3. Наукові роботи студентів, які є тематичним продовженням робіт, поданих на Конкурс у попередні роки, розглядаються за умови наявності в них не більше 25% наукового матеріалу з попередньої роботи.
4. Наукові роботи оформлюються відповідно до таких вимог:
текст друкується шрифтом Times New Roman, міжрядковий інтервал 1.5, кегль 14, аркуш формату А4, поля: ліве - 30 мм, праве - 10 мм, верхнє і нижнє - по 20 мм;
наукова робота повинна мати титульну сторінку (на ній зазначаються тільки шифр та назва роботи), зміст, вступ, розділи, висновки, список використаної літератури та анотацію, у якій зазначено актуальність, мету, завдання, використану методику дослідження та загальну характеристику роботи;
наукова робота обов’язково має містити посилання на джерела інформації у разі використання ідей, тверджень, відомостей, отриманих іншими особами;
загальний обсяг роботи не повинен перевищувати 30 сторінок без урахування додатків та переліку літературних джерел;
креслення та ілюстрації, що додаються до роботи, повинні бути скомпоновані на аркуші формату А3 або А4.
Наукові роботи подаються в друкованому вигляді та на електронних носіях.
5. Наукові роботи виконуються українською мовою.
6. У наукових роботах, що подаються на Конкурс, у тому числі в копіях патентів, наукових статей тощо, прізвища, ініціали автора (авторів) та наукового керівника, найменування вищого навчального закладу замінюються шифром (шифр - не більше двох слів).
Окремо під тим самим шифром подаються відомості про автора (авторів) та наукового керівника наукової роботи (додаток 1).
7. Наукові роботи, подані на Конкурс з порушенням вимог цього розділу, до участі у Конкурсі не допускаються та за рішенням конкурсних комісій (галузевих конкурсних комісій) знімаються з розгляду.
Більше детальні умови про проведення конкурсу (вимоги до оформлення наукових робіт, порядок його організації і проведення тощо) передбачено Положенням про Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей, затвердженим Наказом Міністерства освіти і науки України від 18.04.2017 № 605.

Запрошуємо здобувачів освіти та їх наукових керівників до участі!

 

Пустая синяя полоска

© 2024 Університет Ушинського
https://dpu.brebeskab.go.id/demo-pragmatic/ https://siwaspada.rembangkab.go.id/demo/ https://sistart.disperindag.jatimprov.go.id/go-demo/ https://jdih.kulonprogokab.go.id/demo/ https://spekta.tasikmalayakab.go.id/spekta/demo/ https://katalis.pekalongankota.go.id/products/kso-gacor/ https://katalis.pekalongankota.go.id/products/pdemo/ https://sia.stiemakisaran.ac.id/akun-demo/ https://sisuperdoko.malutprov.go.id/demo/ https://elibrary.univamedan.ac.id/sdemo/ https://corporate.megaxus.com/uploads/ydemo/ https://pustaka.dumaikota.go.id/inlislite/produks/sdemo/ https://derma-express.com/slot-demo/ https://slotdemo-pragmatic.alboompro.com/ http://diskan.situbondokab.go.id/demo/ http://103.149.179.148/sdemo/ https://sijantan.demakkab.go.id/demo/ https://pesanantar.gramedia.com/demo-olympus/ https://pak.unila.ac.id/assets/img/demo/ http://hey.fkm.unair.ac.id/produk/demo/ http://114.7.97.203:8123/products/slot-demo-gacor/ https://chavancentre.org/slot-demo/ https://magic.ly/mochibet88 https://linktr.ee/mochibet88 https://linkpop.com/mochibet88 https://link.space/@laskar89 https://heylink.me/mpoas_slot https://magic.ly/cincinbet https://www.sidiap.org/rtp-live-slot/ https://www.scadvocate.com/ httpshttps://linkr.bio/link-mpoxo https://heylink.me/link-ksoklub/ https://147.139.196.52/ https://heylink.me/hebitop/ https://lanciau-kuda.s3.ap-southeast-2.amazonaws.com/pola-lucky-neko.html
https://slot-bonanza-terpercaya.powerappsportals.com/