Олена Лісеєнко - лауреат рейтингу «100 Успішних Жінок Одещини: разом – до Перемоги!»

1Вітаємо докторку соціологічних наук, професорку, професорку кафедри філософії, соціології та менеджменту соціокультурної діяльності, Голову громадської організації «Південноукраїнське відділення Соціологічної асоціації України» Олену ЛІСЕЄНКО з одержанням почесної нагороди проєкту «100 Успішних Жінок Одещини: разом – до Перемоги!» в номінації «Освіта і наука».
Проєкт був заснований дев’ять років тому Південноукраїнським Медіа Холдингом із назвою «100 успішних жінок Одеського регіону». В умовах воєнного часу він трансформувався у проєкт «100 Успішних Жінок Одещини: разом до Перемоги». Лауреаток визначають за професійні досягнення у тій чи іншій сфері діяльності, що нерозривно пов’язані з працею задля Перемоги України над ворогом. На заході були відзначені жінки, які служать в лавах ЗСУ, фахівці в галузі освіти і науки, культури, сфери підприємництва, громадські діячі та волонтери, державні службовці та юристи, спортсмени, дизайнерки, журналістки і блогерки.
Пишаємося, бажаємо подальших творчих успіхів і досягнень.

 

Пустая синяя полоска

© 2024 Університет Ушинського
https://hoston.blob.core.windows.net/juragan/slot-mahjong-gacor.html https://hoston.blob.core.windows.net/juragan/slot-luar-negeri.html https://hoston.blob.core.windows.net/juragan/slot-gacor-online.html https://simkatmawa.ubt.ac.id/V2/app-web/page/produk/demo-pragmatic/ https://sisdata.unpak.ac.id/uploads/sgacor/ https://ee.itk.ac.id/data/
https://slot-bonanza-terpercaya.powerappsportals.com/