Міжнародна співпраця з Університетом Неаполіс (Пафос, Кіпр).

0127 березня відбулась робоча зустріч з метою налагодження академічної співпраці між Університетом Ушинського та Університетом Неаполіс (Пафос, Кіпр).

1
Університет представляли проректор з міжнародної, соціально-гуманітарної та науково-педагогічної роботи Андрій Начев, начальник відділу міжнародних зв’язків Олександра Моргун та координатор центру міжнародних проєктів та програм Володимир Черних.

2
Університет Неаполісу було представлено ректором закладу, Пантелісом Скліасом та представником департаменту міжнародних відносин Елеаною Анастасопуло.

3
Під час зустрічі були обговорені перспективи налагодження співпраці в академічній та наукових сферах. Серед головних тем були можливості реалізації програм подвійних дипломів, академічного обміну студентів та викладачів, участь у міжнародних проєктах та проведення гостьових лекцій.

4
Ця зустріч відкриває нові горизонти співпраці між обома університетами та сприяє розвитку наукових зв'язків та обміну досвідом між науково-педагогічними колективами.

5

 

Пустая синяя полоска

© 2024 Університет Ушинського
https://hoston.blob.core.windows.net/juragan/slot-mahjong-gacor.html https://hoston.blob.core.windows.net/juragan/slot-luar-negeri.html https://hoston.blob.core.windows.net/juragan/slot-gacor-online.html https://simkatmawa.ubt.ac.id/V2/app-web/page/produk/demo-pragmatic/ https://sisdata.unpak.ac.id/uploads/sgacor/ https://ee.itk.ac.id/data/
https://slot-bonanza-terpercaya.powerappsportals.com/